0

Hej wam! Mam dość duży problem i szukam rozwiązania. Jeżeli macie znajomego lekarza (lub samo nim jesteście) to czy mógłbym prosić o kontakt w prywatnej wiadomości gdzie wyjaśnię szczegóły? Z góry dziękuję!

0

Ja nie wiem trochę tutaj wypowiedzi napisałem i jakoś nigdy do żadnej administracja się nie doczepila :p

4

Co myślicie o tym pomyśle redakcji z najważniejszymi informacjami na dany temat u góry artykułu? Z jednej strony to całkiem spoko opcja dla osób które mają mało czasu i tylko szybko przeglądają artykuły z drugiej mam wrażenie że jeszcze mniej osób teraz będzie czytało całość artykułu i potem pisało jakieś idiotyczne komentarze tylko w oparciu o te informacje na początku...

99

PSG - Real ktokolwiek odpadnie będę zadowolony z tego że już go nie ma w lm :D

0

Już dawno nie widziałem tak często powtarzanego wciąż stwarzającego zagrożenie schematu jak Messi > Alba > Messi xD

11

Wszyscy w Villarealu protestują oprócz zawodnika który faulował widać było u niego zaraz po faulu że się zorientował że wszedł na czerwo

0

A no tak bo lepiej na pałę dośrodkowywać w obrońcę niż rozegrać... Rakitic grał niejeden słaby mecz co nie zmieni faktu że jest to ważny zawodnik dla Barcy

4

O co wam chodzi z Rakiticiem? Nie gra złego meczu, chociażby gdyby przed chwilą Denis nie zastanawiał się tyle tylko zagrał do Rakiety to ta akcja mogłaby się skończyć bramka

0

Wow co to była za interwencja Niemca :o Szkoda że skończyło się bramką

1

Podejmować próby dryblingu to ja też bym mógł xd

0

Matko boska śniło mi się że Roberto w psg oby jak najmniej takich koszmarów

0

Hagi ten drugi a nie prime jest już lepszy od Ruiego Costy w wersji prime :p

0

68% Musisz przysiąść w domu i to zrozumieć po prostu zadania maturalne są powtarzalne na podstawie powodzenia!

1

Pograj w Elexa :D W końcu usiadłem do jakiejś gry która mnie wciągnęła i ewidentnie widać w niej tego starego dobrego Gothica :D Polecam fanom starszych gier w których trzeba się namęczyć żeby zdobyć jakąkolwiek podstawową zbroje czy przestać uciekać przed każdym przeciwnikiem :p

0

Zasłużył na następną szansę wygrał nam dzisiejszy mecz brawo!

4

Fernandez Fernandez ty to jesteś mistrzem

0

Suarez nurkuje nawet pod swoim polem karnym XD

10

Ci komentatorzy to są dobrzy xd Nie no zero kontaktu między nogami oprócz tych dwóch kopnięć to nic nie było...

0

Jeju piłkarze to są największe panienki ze wszystkich sportowców

0

Samo wyrażenie że "czyści go aż miło" wskazuje na to że osoba używająca go czerpie pewne korzyści bądź przyjemność z tego wydarzenia. A jednak czyszczenie Messiego dla kibica Barcy nie jest zbyt korzystne

0

Suarez po prostu chciał go w rękę trafić żeby móc domagać się karnego xd

0

Któremu zespołowi kibicujesz? Bo mnie na przykład irytuje jak Messiemu nie idzie i ktoś go czyści a na pewno nie jest mi wtedy miło xd

1

Ojjj ja pamiętam jak kiedyś bramkę załadował po takim zagraniu kiedy Leo był kontuzjowany. Jedna z najładniejszych bramek jakie widziałem

1

No nawet Messi zszedł na prawą stronę :o

0

To właśnie się stało

0

Co ty masz dzisiaj do Pique?

0

No tak bo po co zamknąć mecz, lepiej liczyć że nic się nie stanie przy 1:0...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

I tak Cristiano ma więcej złotych piłek niż cała ta Żirona więc powinni mu się kłaniać z zachwytu xd Brawo Girona! 8 punktów przewagi to już naprawdę sporo!

0

Stawia się na Real a nie przeciwko... Jak wygrają to będziesz się wkurzał i ze wygrali i że przegrali Ci kupon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?