luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest ktoś kto ogląda regularnie united i mógłby się wypowiedzieć czy chłopak dałby radę? Bo osobiście wiem tylko że jest bestią w Fifie xd
1
Oni to się już wykazywali bez Messiego doskonale widać jak im poszło, zobacz na statystyki punktów w eliminacjach z Leo i bez niego.
1
Tak? A powiedz mi co oni takiego zrobili? Każdy może urodzić się homoseksualistą, a nawet zostało to podzielone na 5 kategorii i jest naprawdę bardzo mały odsetek ludzi, którzy są w 100% hetero. Obwiniacie ludzi za to jakimi się urodzili. Może od razu załóżmy getta dla homoseksualistów? Szkoda mi słów
0
To zależy, grając obroną Alex Sandro, Rio Ferdinand, Eric Bailly, Kyle Walker można zakończyć mecz z czystym kontem. Choć to prawda że trzeba się przyzwyczaić bo broni się kompletnie inaczej niż w 17
2
Przecież wiem, nie mówię że mamy zapewniony tytuł, albo ze rozniesiemy wszystkich w tym roku, tylko zwracam uwagę na piękną tabele :D
1
Ja nie mogę znowu zaczynacie? Już ostatnio tu była taka dyskusja, gdzie wyszło że jednak większość jest nietolerancyjna w dodatku porównywali homoseksualizm do pedofilii albo zoofilii i tak nikt nikogo nie przekona że homoseksualista to też człowiek tak samo jak my. Więc po co ta dyskusja?
1
Ah tak spojrzałem na tabele i to tak pięknie wygląda trochę jakbyśmy grali w jakiejś lidze ogórkowej gdzie tylko my się liczymy w walce o tytuł xD Nie chodzi tylko o punkty, ale jeszcze ten bilans bramek :p
0
El Pistilero wróć :(
1
Wow czytam czytam i idzie się załamać. A argument o tym że kiedyś to było wpisane jako choroba... Wiesz co kiedyś było wpisane jako choroba? Ciąża. Nie wspominam już o porównywaniu do zoofilii czy też pedofilii. Myślałem i miałem nadzieję, że takie poglądy zostały już prawie całkiem wytępione że społeczeństwa, jak widać się myliłem...
2
No to są chyba jakieś żarty... I oni się nazywają poważną firmą?
0
Czy ktoś wie czy w końcu wspaniałe ea wystartowało z fifa na pc?
0
I co? Jak w weekend masz dzień wolny to cały dzień robisz wszystko z dziećmi? Weekend w weekend? Spędzanie czasu z rodziną jest najważniejsze, ale nie można przesadzać :p i ty bedziesz miał tego dość i one xD A godzina czy dwie w weekend to nie jest jakoś szczególnie dużo
24
Ronaldo to już nawet nie patrzy co się stało. Jak nie wpadnie do siatki to macha łapami xD
1
Enrique albo 0 rotacji albo 3/4 składu xd
0
Nie ma szans że Luis Suarez usiądzie dwa mecze z rzędu :p
0
Ja mam wrażenie że Paulinho to się po prostu chce :D
0
Co to w ogóle było za uderzenie :O
0
"Well at least he can take pens" Nabiera nowego znaczenia w obliczu ostatnich wydarzeń w PSG xD
3
Casemiro "Nie taka umowa była panie sędzio mi się kartek nie pokazuje!"
1
Jeju ale Bale jest tragiczny...
0
Co tu się dzieje
3
Przełączaj częściej xd
0
Navas xD.
0
Casemiro czasem dostaje żółte kartki czy jednak nie? Xd
0
Kurna właśnie włączyłem mecz XD
0
Ale ja bym chciał MSN :/
0
Jest to moim zdaniem dość naturalne. Wraz z rozwojem technologii do budowy jest potrzebne coraz mniej ludzi, za 10-15 lat będzie mniej budowlańców ale też i mniejsze zapotrzebowanie :D Natomiast jeżeli zapotrzebowanie będzie nadal duże to i ludzie znowu zaczną iść na budowlankę, bo będą więcej placili. Raczej nie ma co się martwić ^^
0
Z tym że chyba musisz mieć konto 3 miesiące żeby oceniać
2
Nie no nie przesadzaj. Ta "zwyczajna klepka" zostawiła mnóstwo miejsca Leo i była kluczową w tamtej sytuacji. Uwierz mi że niewielu napastników miało by ten zmysł żeby w tamtym momencie odegrać w ten sposób.
1
Inną przyjemnością jest harcerstwo :p A na imprezy potem już nie starcza i siły i czasu. I ja też w sumie wolę zdecydowanie prace niż naukę, zresztą zacząłem już pracować z domu dla firmy informatycznej, więc to kolejna rzecz pochłaniająca czas. Już tylko czekam na te 4 miesięczne wakacje między matura a studiami :p