luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehhhh następnym razem postawie remis/zwycięstwo Sociedad to na pewno wygramy :D tak to weszła opcja bez 3 punktów i bez hajsu :(
0
Ja uważam że FIFA lepsza. Zwlaszcza jeżeli masz zamiar grać w ultimate team. To prawda nie ma camp nou :/
0
Wynika to z regularnosci Messiego. A poza tym ify są dawane tylko za mecze ligowe, lm się do nich nie wlicza. Ronaldo ma takie zasłużone niezasluzone te informy. Jednak 4 bramki w jednym meczu z Andora to wynik zaslugujacy na kartę w formie tak samo 3 gole z Atletico, jednak ciężko uwzględnić to ze przez 90% meczów Ronaldo kupę gra :p Mi tam osobiście to aż tak nie przeszkadza ludzie otwierają dziesiątki paczek żeby trafić Crisztiano 96 a ja sobie na nich zarabiam bo sprzedają swoich zawodników tak tanio :p Będzie Messi i Suarez toty :D
1
Mam podobnie to dość irytujące i nudne xD Ale i tak w fifie skupiam się na ultimate team znacznie bardziej niż na karierze :p
0
Jakiego awansu Legii XD jakby Sporting wygrał to byłaby szansy na brak awansu Realu
1
Znając życie jakbym postawił to by i tak się skończyło 0:0 xD
0
Co się stało? Najlepszy zawodnik Realu ostatnio
0
Szczerze myślę że Legia e wiedziała ze nie ma szans z Borussia i zdecydowali się zrobić show grając otwarcie zamiast walczyć o 0:0
0
Szczerze to nie wygląda to kompletnie jak sytuacja z Ronaldo. U Cristiano kluczowe było to ze spojrzał się w kierunku liniowego podnosząc rękę z otwartą dłonią. Tu ewidentnie widać że Gareth unosi pięść w geście radości.
0
Dzięki :D cofanie się w czasie byłoby fajna super mocą :p xD
0
Gdybym tylko wiedział godzinę temu ^^ przydałoby się wypłatę rozmnozyc :p
6
Żaden plus jak dla mnie mogą przegrać 11:10 z 10 bramkami Ronaldo byle by Sporting wygrał
0
A wiesz jaki kurs był? :p
8
Cierzniak broni tylko jak jest spalony XD
2
Pewnie będą grali jak na podwórku "aż ciemno się zrobi"
0
Po jakim kursie i ile postawiles? xD
0
Ciekawe jaki był kurs na ovr 15 xD
1
O luj chodzi xD myślałem że to piłka nożna a tu chyba w hokeja grają taki wynik :p
1
Pamiętaj że może być w technikum a przedmioty zawodowe zazwyczaj są ustawione ciągiem 3-4 lekcje pod rząd :)
0
Nie mówię ze to była prawda ale patrz na to ze jesli ja zdradził i są pokloceni, to jak ich Bartomeu na kolację zaprosil to nie mają 5 lat i nie powiedzą "ja z nią/nim nie idę!" Mam nadzieję że wszystko między nimi dobrze, a jeżeli nie to szacunek ze potrafią zachować się odpowiednio w danej sytuacji. :)
0
Grimaldo i Bellerin nie są wypożyczeni tylko już sprzedani :p jak będziemy chcieli ich z powrotem to trzeba będzie niezła kasę wyłożyć na stół :/
0
Czy tylko ja mam wrażenie że co mecz jest info "Messi specjalistą w zdobywaniu goli z klubem x! " Może wstawmy po prostu post że Messi jest specjalistą od zdobywania goli ogólnie :D Wszystkim będzie łatwiej ^^
5
Ahhh jak podejście wszystkich się zmienia po kilku słowach... Jeszcze rok temu jak był news o tym że Suarez ma więcej bramek i asyst w sezonie od Ronaldo to wszyscy krzyczeli ze w Luisito nie zasługuje na porównanie do Brazylijczyka... Nawet jeśli piłkarzem był lepszym (a dla mnie nie koniecznie lepszym na pewno innym) to i tak podejście i oddanie gryzonia stawia go o stopień wyżej w moich oczach.
0
W przypadku espanyolu ja się bedde ciesszyl jeśli te urazy beda lekkie...
16
Arda chyba wolał grać razem z Messim i Suarezem w linii ataku :p
10
Pique spiewalby :D
0
Ale pamiętajcie Messi by sobie nie poradził w premier league
0
Ah ten plan zatrzymania Messiego, klatka czy coś tam...
2
Objectivo 100% wolnych w mur
0
Coś ty . Ronaldo i drybling? A co dopiero podanie...