0

Ehhhh następnym razem postawie remis/zwycięstwo Sociedad to na pewno wygramy :D tak to weszła opcja bez 3 punktów i bez hajsu :(

0

Ja uważam że FIFA lepsza. Zwlaszcza jeżeli masz zamiar grać w ultimate team. To prawda nie ma camp nou :/

0

Wynika to z regularnosci Messiego. A poza tym ify są dawane tylko za mecze ligowe, lm się do nich nie wlicza. Ronaldo ma takie zasłużone niezasluzone te informy. Jednak 4 bramki w jednym meczu z Andora to wynik zaslugujacy na kartę w formie tak samo 3 gole z Atletico, jednak ciężko uwzględnić to ze przez 90% meczów Ronaldo kupę gra :p Mi tam osobiście to aż tak nie przeszkadza ludzie otwierają dziesiątki paczek żeby trafić Crisztiano 96 a ja sobie na nich zarabiam bo sprzedają swoich zawodników tak tanio :p Będzie Messi i Suarez toty :D

1

Mam podobnie to dość irytujące i nudne xD Ale i tak w fifie skupiam się na ultimate team znacznie bardziej niż na karierze :p

0

Jakiego awansu Legii XD jakby Sporting wygrał to byłaby szansy na brak awansu Realu

1

Znając życie jakbym postawił to by i tak się skończyło 0:0 xD

0

Co się stało? Najlepszy zawodnik Realu ostatnio

0

Szczerze myślę że Legia e wiedziała ze nie ma szans z Borussia i zdecydowali się zrobić show grając otwarcie zamiast walczyć o 0:0

0

Szczerze to nie wygląda to kompletnie jak sytuacja z Ronaldo. U Cristiano kluczowe było to ze spojrzał się w kierunku liniowego podnosząc rękę z otwartą dłonią. Tu ewidentnie widać że Gareth unosi pięść w geście radości.

0

Dzięki :D cofanie się w czasie byłoby fajna super mocą :p xD

0

Gdybym tylko wiedział godzinę temu ^^ przydałoby się wypłatę rozmnozyc :p

6

Żaden plus jak dla mnie mogą przegrać 11:10 z 10 bramkami Ronaldo byle by Sporting wygrał

0

A wiesz jaki kurs był? :p

8

Cierzniak broni tylko jak jest spalony XD

2

Pewnie będą grali jak na podwórku "aż ciemno się zrobi"

0

Po jakim kursie i ile postawiles? xD

0

Ciekawe jaki był kurs na ovr 15 xD

1

O luj chodzi xD myślałem że to piłka nożna a tu chyba w hokeja grają taki wynik :p

1

Pamiętaj że może być w technikum a przedmioty zawodowe zazwyczaj są ustawione ciągiem 3-4 lekcje pod rząd :)

0

Nie mówię ze to była prawda ale patrz na to ze jesli ja zdradził i są pokloceni, to jak ich Bartomeu na kolację zaprosil to nie mają 5 lat i nie powiedzą "ja z nią/nim nie idę!" Mam nadzieję że wszystko między nimi dobrze, a jeżeli nie to szacunek ze potrafią zachować się odpowiednio w danej sytuacji. :)

0

Grimaldo i Bellerin nie są wypożyczeni tylko już sprzedani :p jak będziemy chcieli ich z powrotem to trzeba będzie niezła kasę wyłożyć na stół :/

0

Czy tylko ja mam wrażenie że co mecz jest info "Messi specjalistą w zdobywaniu goli z klubem x! " Może wstawmy po prostu post że Messi jest specjalistą od zdobywania goli ogólnie :D Wszystkim będzie łatwiej ^^

5

Ahhh jak podejście wszystkich się zmienia po kilku słowach... Jeszcze rok temu jak był news o tym że Suarez ma więcej bramek i asyst w sezonie od Ronaldo to wszyscy krzyczeli ze w Luisito nie zasługuje na porównanie do Brazylijczyka... Nawet jeśli piłkarzem był lepszym (a dla mnie nie koniecznie lepszym na pewno innym) to i tak podejście i oddanie gryzonia stawia go o stopień wyżej w moich oczach.

0

W przypadku espanyolu ja się bedde ciesszyl jeśli te urazy beda lekkie...

16

Arda chyba wolał grać razem z Messim i Suarezem w linii ataku :p

10

Pique spiewalby :D

0

Ale pamiętajcie Messi by sobie nie poradził w premier league

0

Ah ten plan zatrzymania Messiego, klatka czy coś tam...

2

Objectivo 100% wolnych w mur

0

Coś ty . Ronaldo i drybling? A co dopiero podanie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?