luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś ty . Ronaldo i drybling? A co dopiero podanie...
4
Za chwilę egzamin praktyczny na prawo jazdy :D trzymajcie kciuki :p
1
Mam nadzieję że Enrique wystawi Cillessena w przyszłym spotkaniu...
1
Wyglądamy na boisku trochę jak Polska za słabszych czasów xd długa piła na Suareza a ten niech coś zrobi :p
0
Ojej... Osoby które mówią że wyłączja mecz albo ze walić taka grę czy ze Enrique jest do niczego są dużo smieszniejsze niż kibice Realu tak często wyszydzani na tej stronie. Czemu tak wiele osób zapomina o w wspieraniu drużyny kiedy przegrywa? Pozdrawiam i temat do przemyślenia ja wracam do oglądania i mam nadzieję na 4:3 :D
42
Roberto gra na prawej i lewej stronie :D Jest taki wszechstronny ze liczą go już za dwóch :p
0
Pytanie za 100 pkt. Ile Sergi Roberto ma asyst w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach? Z góry dzięki za odpowiedź :D
0
Co ten debil sedziuje?
0
Kurde no Ter Stegen gra zbyt niebezpiecznie wg mnie. Z Leganes może się to nie zemścić Ale w końcu stracimy przez to pkt
2
Ja nie mogę co za dzik
0
No tak że redakcja przetłumaczyła to tak iż wypada że jest to numer Leo a nie wynik
0
Wie ktoś kiedy wyjdą oceny za ostatni mecz? :p
0
"D10S" napisane ze oznacza to numer wielkiego Leo, ale jak spojrzeć na to inaczej to można powiedzieć że oznacza to CD Leganes 1:0 Barca :p
0
Mówiłeś coś? :p
0
Tak się składa ze nie mam numeru :) Mam po prostu nadzieję że będzie rotowal w meczach wygranych a nie od 1 minuty
0
Lucho zmiany poproszę
1
Proszę cię Roberto jest po prostu świetny :D swietny w obronie fenomenalny w ataku! A w życiu bym rok temu nie powiedział ze on umie tak dryblowac :D Celtic bramka nieuznana bo spalony
1
Barca więcej atakuje Messi dwie bramki Neymar dwie asysty Ter Stegen sprokurowal karnego a potem go obronił generalnie Celtic też jest niebezpieczny Ale dajemmy rade
0
Sergi Roberto jest fenomenalny po prostu.
4
Proszę poczytaj sobie najpierw na temat Pique zanim zaczniesz się wypowiadać ze nie ma nic do zaoferowania koleś prowadzi świetnie działająca firmę a ty twierdzisz ze nie ma nic oprócz ostrych słów. Rada na przyszłość nie wypowiadaj się przy braku wiedzy na dany temat...
4
Ten moment kiedy Ter Stegen ma więcej podań niż Leo Messi
2
Czy tylko ja mam wrażenie że Lahoz pokazuje po każdym naszym faulu żółtą?
0
Boże ale Arda jest fenomenalny!
0
Mam nadzieje że widziałeś to piękne podanie Ter Stegena do Benata :p
0
Ah ta wspaniała i chwalona gra nogami
3
Hahahahahahaaha wygrałeś :D
0
Czy ty oglądałaeś w ogóle chociaż dzisiejszy mecz? Bravo grał przynajmniej tak samo dobrze nogami jak Ter Stegen
2
Denis trochę jakby kaca miał, Umtiti najlepszy z obrony gdyby nie to że sprokurował karnego, a Andre Gomes pokazuje klase :D
9
Turan nabrał takiej pewności siebie jakiej mu brakowało, wydaje mi się że jak narazie bez straty piłki dobra bramka dobrze wybrane rozwiązanie sytuacji po minimalnym spalonym genialne podanie do Vidala kilka dobrych dryblingów jak narazie on i Bravo najlepiej :D
4
Komentarze będą wyglądały tak:
"Ja od początku w nich wierzyłem!"
"Tutaj wszyscy mówili ze nie wyjdą grupy a ja wiedziałem że zdobędą złoto"
"Nigdy w nich nie watpilem Neymar jest fenomenalny!"