luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie kłócę się z oceną Suareza, według mnie jest "zasłużona" A jednak warto wspomnieć że był także kluczowy przy drugiej bramce. Zaliczył fenomenalne odegranie do Leo. Potrzebujemy Urugwajczyka w najwyższej formie więc lepiej niech szybko do niej wraca :p
20
Wow! Cóż za grobowa cisza! 3 godzinna przerwa między ostatnim komentarzem :o Dzień dobry Ła Ramblo! :D
0
I tak 17 już praktycznie umarła po zakończeniu fut champions. Czekamy na 18 :D
0
Też rozważałem opcje Iniesty, ale jakoś Busquets mnie bardziej przekonał :p
0
Jak myślicie kto dzisiaj powinien otrzymać nagrodę "Zawodnik meczu oprócz Messiego" Myślę nad Busim. Jakie jest wasze zdanie?
2
Swoją drogą to Paulinho wygląda bardzo swobodnie, gra jakby stres nie oddziaływał na niego ani trochę. Za drogi był, ale może nam naprawdę pomoc :D
9
Ludzie czy wam się naprawdę włączył hejt na Dembele? Czy wy pamiętacie w ogóle początki Neymara w Barcy? Zdecydowanie widać w nim duży potencjał potrzebuje ogrania. Brak mi słów czasami
22
Brawo Dembele jeszcze będziesz wielki!
1
Jeszcze kluczowe podanie do Messiego przy golu na 2:0...
0
Alba jest genialny ale czasem mnie irytuje. Po co on go jeszcze popychał?
6
Messi do Neymara grał xd
1
Hej!
Tutaj macie dokładna analizę meczu Semedo:
Uważam że świetnie jest w niej uargumentowane dlaczego ten zawodnik zagrał bardzo dobry mecz i według mnie oraz większości użytkowników zasłużył na ocenę 7.5 co najmniej. Uważam tez ze Twój komentarz jest wynikiem zdenerwowania. Owszem nie powinniśmy prosić o zmianę oceniających, ale jednak myślę że jeżeli aż tylu użytkowników zwraca wam uwagę na ocenę tego piłkarza to coś jest na rzeczy.
Pozdrawiam!
1
Ja miałem nie grać już w 17 a tu EA wrzuciło mi do paczki Dybale 95 i jak tu nie grać? Xd
3
He made his debut for the team on 27 July of 2003 in Boston against Juventus (2-2), during Barça’s USA Tour. Ronnie made his debut in La Liga on 1 September 2003 against Athletic Club Bilbao at the San Mamés (0-1).
Proszę tu masz info kiedy debiut ogólnie, a kiedy w la lidze bo kolega znalazł Ci tylko to drugie
Pozdrawiam! Info z oficjalnej strony Barcy
4
Totalnie jak gimbaza OMG
1
Jak egzaminator będzie chciał cię uwalić to to zrobi. Osoby jeżdżące codziennie też popełniają błędy, więc możecie jeździć wystarczająco długo aż coś zrobisz. Ja za pierwszym egzaminem jeździłem półtora godziny po czym mnie uwalił za drugim 30 minut i zdane więc musisz dobrze trafić
28
Litwa Łotwa, Gruzja Kazachstan - jeden pies xD
0
Ale nas cisną Ci Gruzini xD
0
W Hiszpanii do końca dnia dzisiejszego otwarte :p
4
No nie no normalnie to by przeszła ale teraz złośliwie przypadkowo zablokowali xd
0
Kurde ten to ma mądrości, a kończenie przez komentatora wypowiedzi przez "no" to już w ogóle jest żałosne
0
A potem "Transfer Cou nie sfinalizowany z powodu braku prądu" XD
0
Tak dokładnie. Bo bramkarz powinien wyjmowac wszystkie piłki z 7 metrów pod poprzeczkę. Naprawdę można twierdzić że to wina bramkarza? Xd
0
Zgłaszam się :p
0
Taktyczne piwko :p
0
Czy ktoś może w końcu zamiast "blisko" być "fichado"?
6
Pamiętam jak po 0:7, jak wszyscy mówili że Barca się skończyła spojrzałem na to w dość prosty sposób. Jak Barca miałaby się skończyć jak w jej szeregach grają nadal genialni zawodnicy hociazby Messi, Iniesta, Xavi, Busi. Teraz patrzę na nasz zespół na kolanach i kto ma go podnieść? Messi jeszcze chwilę pogra, a potem wieku nie oszuka. Iniesta praktycznie u schyłku kariery. Xaviego (proszę wróć) już z nami nie ma, a w dodatku Busi szuka formy od 2 lat. Nasi młodzi zawodnicy nie pokazują jakiegokolwiek poziomu, a zarząd potrafi kupić 30 latka z chin za 40 baniek. Szczerze to miałem nadzieję że Neymar będzie ciągnął ten klub, ze to on go podniesie. Teraz ciężko to widzę jeżeli coś się nie zmieni to nadchodzą lata oglądania pleców czołówki europejskiej.
Visca el Barca!
0
Hej, mógłby mi ktoś podesłać link do całego meczu bez podawania wyniku? (Niestety praca zobowiązuje) Dzięki wielkie za pomoc!
0
Pique idiotyczna żółta środkowy obrońca nie może sobie na to pozwolić...
0
Skład Realu to jak wyjęty z Fify :p Tylko Balea i Benzeme bym zamienił miejscami :D