2

Jeju więcej marudzenia... Cieszmy sie ze wygrywamy wszystko jak narazie! Mówiono że Juventus z taką grą to nas zmiecie...

0

Ale gdyby stał tam jakiś gorszy bramkarz to mogłoby być z 4-1

0

Xd? Gdzie ten komentator tam widział spalonego?

0

Semedo za Gomesa i Roberto do pomocy

1

W pierwszej połowie byliśmy lepsi ale od początku drugiej nie możemy wyjść z własnej połowy. Kilka razy Ter Stegen nas ratował.

0

Tak jak Williams gra jak młodzik to Umtiti to tak trochę wygląda na weterana będącego z nami od lat. Pewność siebie spokój i inteligencja. Jeden z najlepszych obrońców

2

Czy ty oglądałeś w ogóle mecz? Co to w ogóle za idiotyczny pomysł żeby średnia wyciągać z pierwszej i drugiej połowy? To jak taki Messi przedrepta sobie jedną część gry, a w następnej strzeli hat-tricka to powinien maksymalnie 6 dostać? Może weźmy odrazu uśrednione oceny z meczy w całym miesiącu dawajmy? Zgadzam się że nakręcanie Arnaiza przez media i otoczenie jest złe. Ale jest coś w tym chłopaku. Gdy już zdobył gola było po nim widać że może naprawdę dużo. Praktycznie nie zaliczał już potem strat mimo zabaw z rywalami i kilku dryblingów. No ale Twoim zdaniem powinien dostać 4 - tyle samo co Denis, który z tą słabą Murcią psuł wszystko co mógł...

0

Głośno się robi o naszych obiecujących zawodnikach. Oby coś z tego wyszło oprócz cczego gadania :D

1

Arnaiz bardzo dobrze pokazuje się w miejscach gdzie ma dużo przestrzeni. Gdyby kilka razy koledzy zamiast wrzucać na pałę dostrzegliby że jest sam w okazji do uderzenia mógłby być jeszcze lepszy wynik. Świetny występ i obyśmy zobaczyli jego minuty w prostych meczach la liga

0

Dobre jest to że jak nie kupisz go odrazu to Ci powiedzą że jest on dla nich zbyt ważny i go nie sprzedadzą xd

0

Dokładnie jest to osobny zespół jak chcesz Alene w Barcelonie to musisz go kupić z Barcy B

0

Czy Arnaiz przyszedł pograć z dzieciakami w gałe? Xd

0

O panie Neymaritto

4

Ojej co Semedo teraz zrobił z zawodnikiem rywali xd

0

Alena kilka razy się ładnie pokazał, ale wycięli go z trawą z 3 razy i trochę jakby mu się odechciało. Arnaiz jedna dobra akcja pod koniec. (Oglądam od 20 minuty więc nie widziałem początku :p)

0

Szkoda że Messi nie może sam sobie podawać...

0

...

0

To inna sprawa że Luis na skrzydle to kompletnie idiotyczny pomysł

5

Ludzie chyba nie rozumieją dlaczego Suarez gra mimo braku formy... Przecież wszyscy wiemy że kiedy ja ma jest naszym drugim najlepszym zawodnikiem, dlatego musi ją odzyskać. Przypomina mi tego Suareza po przerwie przez naszego bana transferowego. El Pistolero jeszcze się odblokuje i będziemy całować go po butach zobaczycie

0

Współczuję redakcji oceniającej zawodników muszącej obejrzeć ten mecz przynajmniej jeszcze raz :p Ja bym chyba nie dał rady xd

0

Czy Suarez może proszę wrócić na pozycję napastnika?

5

Xd nawet deulofeu się nie cieszył na początku bo myślał że za linią...

0

De Bruyne to życiową formę złapał, co koleś gra piłki w dodatku jest wszędzie i jeszcze te uderzenia! Szkoda że wyciągnięcie go z City jest niemożliwe :/

17

Marca stwierdziła że może niektórzy nie wiedzą że Cristiano nic nie zrobił we wczorajszym meczu, a muszą odpowiedzieć na okładkę Mundo xD

4

Już się zaczyna znowu ta dyskusja xd Jestem Polakiem i tak jak będę kibicował Argentynie jeśli odpadniemy wcześniej to w bezpośrednim meczu oczywistym jest że będę chciał naszego zwycięstwa

32

Chyba Leo Messiego, reszta drużyny nic nie pokazała cały mecz kopali się po czole

0

Messi awansował - super! Ale niech Sampaoli weźmie się do roboty i jakoś ułoży tą reprezentacje... Przecież oni nie potrafili składnie zagrać akcji. Bramki to jak Di Marii (niemożliwe!) udało się celnie odegrać po ziemi, a dwie następne indywidualne akcje Messiego. Ten zlepek piłkarzy ciężko nazwać drużyną...

2

No to tym bardziej obstawiaj XD

1

A tak się niektórzy tu śmiali że na notatniku tak się spinali żeby głosować na Real xD

0

Jest ktoś kto ogląda regularnie united i mógłby się wypowiedzieć czy chłopak dałby radę? Bo osobiście wiem tylko że jest bestią w Fifie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?