2

Mit zwrócenia się z koszulek trwa nadal? Jeśli mieliby go brać marketingowo tylko i wyłącznie to nie opłacałoby się wydać 100 mln mając już Cou i Dembele

25

O nie! Redakcja raz nie dała przeglądu prasy przed 7:58! Zaskoczę Cię! Oni mają też swoje życie swoją pracę i nie zawsze ich jedynym zajęciem jest redagowanie artykułów! Wątpię żeby ktokolwiek z redakcji utrzymywał się z tej strony. Powinniśmy docenić że cały czas się rozwiją i poświęcają swój czas, a nie marudzić.

16

4 - 4 - Messi robisz co chcesz - I Suarez z przodu XD

1

Za każdym razem jak Leo wiąże buta przed wolnym to jest bramka :p

1

elevensports.pl
Serio 15 zł miesięcznie to tyle co nic a męczenie się z transmisjami nie jest tego warte

19

Czy naprawdę tylko mnie nie obchodzi jakieś głosowanie pseudo ekspertów?

1

Ale to jest właśnie w Leo niesamowite i różni go od Ronaldo. On nie ma ciśnienia na zdobycie 6 bramek żeby dobić rywala.

21

Myślę że jednak zdecydowanie ważniejsza jest liczbą punktów niż bramek :p Każdy i tak się ze Leo jest najlepszy i on nie musi tego na siłę pokazywać

0

Orientujecie się gdzie można wykupić transmisję tak żeby na 100% działała? Może być a nawet preferuje w języku angielskim :D Z góry dzięki ^^

0

Klasyczny jest po prostu trzema golami w jednej połowie nieprzerwanymi bramkami innych graczy. To o czym mówisz to perfekcyjny hattrick i pewnie Leo będzie ciężko go kiedykolwiek zdobyć z wiadomych przyczyn.

2

No pewnie już nic nie można skomentować. Zwłaszcza że większość ludzi nie ocenia tylko mówi o braku Coutinho. To takie samo podejście jak z ocenianiem filmów "Nie oceniaj sam nie zrobiłbyś lepszego"

0

Nie rozumiem trochę braku Cou chyba że odczuwa jakiś uraz. Chłopak nie może grać w lidze mistrzów, a musi się zgrywać z resztą zespołu i już pokazuje dużo jakości.

2

Oby mu się udało :D

3

Suarez jednak umie się nie położyć jak chce :p

2

Niech Pique zejdzie potrzebujemy go zdrowego

1

Tak sobie myślę że gdyby Busquets był szybszy to walczyłby o tytuł najlepszego na świecie

8

Messi chyba zapomniał że tam już biega Cou a nie Gomes

0

Powiedział też że Barca awansuje więc trzeba uważać

1

Aż bym sędziemu przyklasnął, ale mógłbym zawieszenie zgarnąć :p

10

Kiedy przeciwnik ściąga Ci koszulkę a sędzia pokazuje że nic nie było to znaczysz że jesteś w Hiszpanii...

5

Dobra przed chwilą napisałem sarkastycznie że ktoś chce robić zmianę w 8 minucie. Niech ten Gomes zejdzie w 30 proszę...

1

WYJAZD!!! Ależ wyczyścił!

1

Tak proponuje zmianę w 8 minucie.

1

Tak jest zawsze, włączysz 10 minut wcześniej żeby już mieć działającego streama wszystko reklamy Ci poleca pięknie płynnie zaczyna się mecz i wszystko szlag bierze

0

15 było napisane na streamie angielskim

0

Tak jak lubię Valencie to jakoś Zazy znieść nie mogę irytuje mnie ten zawodnik strasznie

1

Messi generalnie stał się trochę bardziej egoistyczny po odejściu Neymara chyba Argentyńczyka najbardziej zabolała utrata przyjaciela

0

W sumie dobre sędziowanie dzisiaj całkiem jak na Hiszpanię

0

Albo strzeli bramkę z jakiejś sytuacji gdzie nikt by nie myślał że odda strzał :p

3

To musi być strasznie wkurzające z punktu środkowego obrońcy grać na Suareza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?