luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mit zwrócenia się z koszulek trwa nadal? Jeśli mieliby go brać marketingowo tylko i wyłącznie to nie opłacałoby się wydać 100 mln mając już Cou i Dembele
25
O nie! Redakcja raz nie dała przeglądu prasy przed 7:58! Zaskoczę Cię! Oni mają też swoje życie swoją pracę i nie zawsze ich jedynym zajęciem jest redagowanie artykułów! Wątpię żeby ktokolwiek z redakcji utrzymywał się z tej strony. Powinniśmy docenić że cały czas się rozwiją i poświęcają swój czas, a nie marudzić.
16
4 - 4 - Messi robisz co chcesz - I Suarez z przodu XD
1
Za każdym razem jak Leo wiąże buta przed wolnym to jest bramka :p
1
elevensports.pl
Serio 15 zł miesięcznie to tyle co nic a męczenie się z transmisjami nie jest tego warte
19
Czy naprawdę tylko mnie nie obchodzi jakieś głosowanie pseudo ekspertów?
1
Ale to jest właśnie w Leo niesamowite i różni go od Ronaldo. On nie ma ciśnienia na zdobycie 6 bramek żeby dobić rywala.
21
Myślę że jednak zdecydowanie ważniejsza jest liczbą punktów niż bramek :p Każdy i tak się ze Leo jest najlepszy i on nie musi tego na siłę pokazywać
0
Orientujecie się gdzie można wykupić transmisję tak żeby na 100% działała? Może być a nawet preferuje w języku angielskim :D Z góry dzięki ^^
0
Klasyczny jest po prostu trzema golami w jednej połowie nieprzerwanymi bramkami innych graczy. To o czym mówisz to perfekcyjny hattrick i pewnie Leo będzie ciężko go kiedykolwiek zdobyć z wiadomych przyczyn.
2
No pewnie już nic nie można skomentować. Zwłaszcza że większość ludzi nie ocenia tylko mówi o braku Coutinho. To takie samo podejście jak z ocenianiem filmów "Nie oceniaj sam nie zrobiłbyś lepszego"
0
Nie rozumiem trochę braku Cou chyba że odczuwa jakiś uraz. Chłopak nie może grać w lidze mistrzów, a musi się zgrywać z resztą zespołu i już pokazuje dużo jakości.
2
Oby mu się udało :D
3
Suarez jednak umie się nie położyć jak chce :p
2
Niech Pique zejdzie potrzebujemy go zdrowego
1
Tak sobie myślę że gdyby Busquets był szybszy to walczyłby o tytuł najlepszego na świecie
8
Messi chyba zapomniał że tam już biega Cou a nie Gomes
0
Powiedział też że Barca awansuje więc trzeba uważać
1
Aż bym sędziemu przyklasnął, ale mógłbym zawieszenie zgarnąć :p
10
Kiedy przeciwnik ściąga Ci koszulkę a sędzia pokazuje że nic nie było to znaczysz że jesteś w Hiszpanii...
5
Dobra przed chwilą napisałem sarkastycznie że ktoś chce robić zmianę w 8 minucie. Niech ten Gomes zejdzie w 30 proszę...
1
WYJAZD!!! Ależ wyczyścił!
1
Tak proponuje zmianę w 8 minucie.
1
Tak jest zawsze, włączysz 10 minut wcześniej żeby już mieć działającego streama wszystko reklamy Ci poleca pięknie płynnie zaczyna się mecz i wszystko szlag bierze
0
15 było napisane na streamie angielskim
0
Tak jak lubię Valencie to jakoś Zazy znieść nie mogę irytuje mnie ten zawodnik strasznie
1
Messi generalnie stał się trochę bardziej egoistyczny po odejściu Neymara chyba Argentyńczyka najbardziej zabolała utrata przyjaciela
0
W sumie dobre sędziowanie dzisiaj całkiem jak na Hiszpanię
0
Albo strzeli bramkę z jakiejś sytuacji gdzie nikt by nie myślał że odda strzał :p
3
To musi być strasznie wkurzające z punktu środkowego obrońcy grać na Suareza xD