luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą na samym początku Roma się gubiła i myślałem że przycisną właduja dwie bramki i będzie super, ale my zdecydowaliśmy się cofnąć no bo przecież pewny awans
0
Też przyznaje bez bicia że myślałem że Valverde wie co robi
1
Problem w tym że nie odpadnie
4
Wytłumaczy mi ktoś jedna rzecz? Jaki był pomysł na Roberto w tym meczu? Bo chłopak na tym skrzydle to ani nic nie dawał w ofensywie, ani rozegraniu a w dodatku w obronie też go nie było. Już lepiej tam było wystawić Minę, skoro naszym planem było wybijanie przez bramkarza na skrzydłowego którego każdy zawodnik Romy nakrywał warunkami fizycznymi. Nie przypominam sobie choćby jednego wygranego pojedynku przez tego pana. Czemu Dembele nie wszedł wcześniej kiedy mógłby się pokazać? To też dla mnie zagadka. Panie Valverde ufałem że wie pan co robi i zawiodłem się po całości.
0
A może tak powrót pana Guardioli?
0
No to rzeczywiście...
0
Brawo Dembele znowu dostaje 5 minut na zamkniętego przeciwnika przy tragicznym wyniku no fenomelanie
0
Przy pierwszej bramce mam do niego trochę pretensje że nie wyszedł do piłki.
1
Panowie spokojnie Valverde wie że będzie dogrywka i wtedy chce wpuścić naszych zmienników xd
0
Nie no dobry plan rozwiązania akcji długa piłka na Messiego...
1
Nie no coś ty przecież nasza taktyka to wybijanie piłek na Roberto i przegrywanie główek.
8
Ja nie wiem co Roberto robi na skrzydle...
0
3:0, 5:1, 6:2 itd
2
Jak włożą na 2:0 to zrobi się gorąco
2
Ta PSG rok temu nie musiało atakować bo miało pewny awans
0
Przepraszam, ale czy Barca zdecydowała się zagrać w PSG?
0
Trochę się boje połowania na kości pana Nainggolana
0
Gdzie jest taki artykuł?
0
Jak kiedykolwiek byłeś w fut champions to sobie wejdź tam na stronę kontaktu z ea i wybierz że chcesz uzyskać dostęp do ligi weekendowej oni sprawdzają Twoje konto i Ci przyznają lub nie mi się jeszcze nie zdarzyło nie dostać
0
Może to i lepiej jeżeli byłaby normalną średnia to by znaczyło że ktoś musiał Luisowi dać 7 albo nawet 8
0
I bądź sobie teraz takim Douglasem jak tu się dziwić że chciał dla nas "grać" skoro ktoś go wykorzystał w jakimś wałku.
17
Dla mnie tam nieważne kto gra mecz Barcy zawsze jest na 1 miejscu :p
68
Albo Messi w PSG XD
0
Ah a wczoraj (zamiast się uczyć do matury :( ) Sobie akurat oglądałem filmy z gry msn. I pamiętny mecz z PSG... W sumie myślę że ostatecznie nie obraził bym się żeby przyjąć Neya marnotrawnego z powrotem. Ale wydaje się to niemożliwe żeby go puścili,, chyba że wynegocjował sobie jakąś klauzule powrotu przy podpisywaniu kontraktu xd
0
Jak wygramy i z nimi i z białymi to nic nie zmieni nasza obecność ^^ przed chwilą też o tym myślałem :p
9
Człowiekiem mchu :p
0
Gdyby podawał do Suareza w formie to by miał przynajmniej dwie asysty. Niestety Urugwajczyk zagrał beznadziejny mecz
0
Przecież jakieś 2 minuty temu dograł Suarezowi na nos, a w pierwszej połowie wyprowadził sytuację Messi i Suarez vs bramkarz, ale Luis stwierdził że strzeli w sam środek bramki...
0
Ja naprawdę nie wierzę już w idiotyzm ludzi na tej stronie, ciągle chorągiewki na wietrze. Raz Valverde bogiem bo potrafi zareagować na wynik, a potem nagle najgorszy zwolnić chcemy wygrywać 6:0 przynajmniej!
1
... coś czuję że w strzelaniu bramki z naszych rezerwowych właśnie najwięcej da Alba