luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kurde, postawiłem się w jego miejscu i jakoś straciłem ochotę na śmianie się z tego samobója. Co się musi teraz dziać w głowie tego chłopaka Polska po raz pierwszy od dawna na MŚ a on strzela samobója w pierwszym meczu... Szkoda go tak po ludzku
0
No own goal rozmawialiśmy że w tym meczu masz nie strzelać
1
O przez chwilę coś więcej się działo ale już uspokoili xd
1
Próbować to Milik też próbuje te piłki rozrzucać...
1
Zieliński najlepszy jak narazie
1
Jak można się czuć w takich temperaturach najlepiej... Przecież to umrzeć można! A w robocie się podwójnie nie chce siedzieć
7
Do 14 xd Ludzie (w tym ja) siedzą 8-22 a ty się pytasz jak do 14 przetrwać
4
No tak policjant powinien zgadywać że jest to replika i zginąć w przypadku gdyby się okazała prawdziwa... Co się dzieje w tym kraju
1
Widzę że zaczęto liczyć już bramki jak Pele, kuzynowi na podwórku :p
0
No pewnie, bo strona powinna być tylko dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie potrafią przełknąć tego że ktoś ich poprawił.
0
W tym meczu paradoksalnie mamy chyba najwięcej szczęścia w tym sezonie... Dwie bramki po rykoszetach i jedna po szczęśliwej przebitce
0
Nelson...
0
Nie ma Leo nie ma Barcy... Plusem Neymara było to że on właśnie pod nieobecność Messiego błyszczał podwójnie
8
Suarez wszedł żeby się trochę po czole pokopać :D
0
Ci sędziowie to już mi szkoda słów serio.
0
Co gra dziś Villareal? Wyglądają jak zespół z 3 ligi
0
Brawo Jasper!
0
Co Ci komentatorzy tej przecież to Semedo się spóźnił z zagraniem
0
La rambla nigdy nie zawodzi :D
0
Spacja to też znak...
0
Prezentacja jeszcze w tym tygodniu
0
To się nie liczy średniej, tylko musi mieć bramkarz jakaś tam część spotkań rozegrana a potem liczbowo stracone bramki, Ter może usiąść bo o nic już nie walczymy gdzie Atleti jednak stara się utrzymać 2 miejsce i tak wątpię zeby stracili 3 bramki
0
Jak nie na stadion to wybrałbym z kumplami przed telewizorem a z tych dwóch to Liverpool
0
Ej ja myślałem że to ogólnopolskie jest że można wyjść dopiero po 3/4 czasu xd ja skończyłem też tak w 55 minut i siedziałem i sobie robiłem samolociki z kartek po nalepkach xd
5
Posłuchaj sobie samych nagrań z poprzednich lat, albo napisz kilka tych listów / maili z ostatniego zadania pilnując żeby wspomnieć i rozszerzyć każdy element
1
Bez przesady, jak ktoś cokolwiek słuchał na lekcjach i dostaje jeszcze karty wzorów i kalkulator i tak łatwy arkusz jak dzisiejszy to jest naprawdę nie sposób nie zdać
0
Powiem wam że w tym roku matma była wyjątkowo prosta, ja nie wiem jak ktoś by mógł tego nie zdać :p
5
Nie było
39
I tak najbardziej mi się podobała akcja Messiego w kierunku Ramosa pod tytułem "Mojego Suareza mi będziesz szarpał?!"
0
Bo arbitrzy w Hiszpanii są beznadziejni tam var to obowiązek