7

Kurde, postawiłem się w jego miejscu i jakoś straciłem ochotę na śmianie się z tego samobója. Co się musi teraz dziać w głowie tego chłopaka Polska po raz pierwszy od dawna na MŚ a on strzela samobója w pierwszym meczu... Szkoda go tak po ludzku

0

No own goal rozmawialiśmy że w tym meczu masz nie strzelać

1

O przez chwilę coś więcej się działo ale już uspokoili xd

1

Próbować to Milik też próbuje te piłki rozrzucać...

1

Zieliński najlepszy jak narazie

1

Jak można się czuć w takich temperaturach najlepiej... Przecież to umrzeć można! A w robocie się podwójnie nie chce siedzieć

7

Do 14 xd Ludzie (w tym ja) siedzą 8-22 a ty się pytasz jak do 14 przetrwać

4

No tak policjant powinien zgadywać że jest to replika i zginąć w przypadku gdyby się okazała prawdziwa... Co się dzieje w tym kraju

1

Widzę że zaczęto liczyć już bramki jak Pele, kuzynowi na podwórku :p

0

No pewnie, bo strona powinna być tylko dla pełnoletnich użytkowników, którzy nie potrafią przełknąć tego że ktoś ich poprawił.

0

W tym meczu paradoksalnie mamy chyba najwięcej szczęścia w tym sezonie... Dwie bramki po rykoszetach i jedna po szczęśliwej przebitce

0

Nelson...

0

Nie ma Leo nie ma Barcy... Plusem Neymara było to że on właśnie pod nieobecność Messiego błyszczał podwójnie

8

Suarez wszedł żeby się trochę po czole pokopać :D

0

Ci sędziowie to już mi szkoda słów serio.

0

Co gra dziś Villareal? Wyglądają jak zespół z 3 ligi

0

Brawo Jasper!

0

Co Ci komentatorzy tej przecież to Semedo się spóźnił z zagraniem

0

La rambla nigdy nie zawodzi :D

0

Spacja to też znak...

0

Prezentacja jeszcze w tym tygodniu

0

To się nie liczy średniej, tylko musi mieć bramkarz jakaś tam część spotkań rozegrana a potem liczbowo stracone bramki, Ter może usiąść bo o nic już nie walczymy gdzie Atleti jednak stara się utrzymać 2 miejsce i tak wątpię zeby stracili 3 bramki

0

Jak nie na stadion to wybrałbym z kumplami przed telewizorem a z tych dwóch to Liverpool

0

Ej ja myślałem że to ogólnopolskie jest że można wyjść dopiero po 3/4 czasu xd ja skończyłem też tak w 55 minut i siedziałem i sobie robiłem samolociki z kartek po nalepkach xd

5

Posłuchaj sobie samych nagrań z poprzednich lat, albo napisz kilka tych listów / maili z ostatniego zadania pilnując żeby wspomnieć i rozszerzyć każdy element

1

Bez przesady, jak ktoś cokolwiek słuchał na lekcjach i dostaje jeszcze karty wzorów i kalkulator i tak łatwy arkusz jak dzisiejszy to jest naprawdę nie sposób nie zdać

0

Powiem wam że w tym roku matma była wyjątkowo prosta, ja nie wiem jak ktoś by mógł tego nie zdać :p

5

Nie było

39

I tak najbardziej mi się podobała akcja Messiego w kierunku Ramosa pod tytułem "Mojego Suareza mi będziesz szarpał?!"

0

Bo arbitrzy w Hiszpanii są beznadziejni tam var to obowiązek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?