luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żeby tej ręki nie zauważyć to trzeba było się naprawdę postarac, chyba że arbiter myślał że tak Marcelo o fałdka z brzucha wystawała i piłka się odbiła
1
Coś ty przecież Salah złapie kontuzje
0
Hej, ma ktoś ochotę pyknąć sobie jakiś meczyk w fife 18 na pc? Najlepiej w ultimate team
1
Hej redakcjo, chciałbym zwrócić uwagę że usunięty przez was komentarz za naruszenie regulaminu jest nadal widoczny w najczęściej polubianych komentarzach.
Pozdrawiam :)
0
Nasze wypożyczenia to zawsze kończą się tragicznie. Chłopak powinien zostać i grać jest młody, a widac w nim wielki potencjał. Ten sezon był dla niego pechowy dwie kontuzje i potem dopiero w kluczowym momencie sezonu walka o 1 skład i złapanie rytmu meczowego w dodatku często wchodzil na ostatnie 5-10 minut co jest czasem zbyt krótkim żeby się rozegrać. W przyszłym sezonie będzie brylował w naszych barwach
0
Dzięki :D
0
Wiem ze zaraz ktoś mnie skrzyczy że jak mogę nie wiedzieć o co chodzi, ale byłbyś w stanie wytłumaczyć bo się nie orientuję??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W skrócie - nic nie wiemy bo jedni mówią tak drudzy inaczej przez co wybucha burza w internecie bo jedni wierza w stanowisko jednej strony, a drudzy w drugiej. Prawda pewnie leży gdzieś po środku ale nie ma co robić z tego afery na skalę światową (co już i tak media zrobiły) I tak niczego się raczej konkretnego nie dowiemy
0
No tak, napisałem o tym. Jeżeli Ronaldo lub Messi zgarną mistrzostwo świata to moim zdaniem Salah jest bez szans
0
Jeżeli nie zdarzy się nic niesamowitego na MŚ to zgarnie ja zwycięzca ligi mistrzów, chyba że Ronaldo zagra dobry mecz a Real i tak przegra to wtedy pewnie Portugalczyk i tak wygra
15
Wczoraj Andres przypomniał te czasy, gdy na takim nieosiągalnym poziomie rozgrywał większość meczów w sezonie. Mógłby ze spokojem z nami zostać jako rezerwowy, ale w pełni rozumiem że chce odejść w chwale po takim meczu. Powodzenia geniuszu!
0
Odpoczął jeden mecz i już znów potrafił przyjąć uderzyć zagrać dobre podanie to był ten Suarez którego potrzebujemy
0
Holender zawsze jak gra to posyła takie długie Piły i już kilkukrotnie stworzył z nich zagrozenie, w dodatku broni też świetnie. Nie zdziwię się jeśli odejdzie prawie w każdym klubie może mieć 1 skład
0
Przesłał byś do mnie też?
0
Znacznie łatwiej spaść ze szczytu niż na niego wrócić
1
Taaaak... Podzielone pomiędzy zagorzałych fanów Barcy a resztę świata Ter Stegen ma szansę być numerem 1 na świecie ale jeszcze nim nie jest
2
Ousmane będzie gwiazdą przyszłego sezonu, ale w tym jeszcze nie ma stabilnej formy. Uważam że najlepiej byłoby go wpuścić w 60 minucie ale nie wiem czy Ernest nie będzie upierał się przy zmianach po 80 :/
1
David De Gea on utrzymuje ten niesamowity poziom od kilku lat a Ter dopiero od tego sezonu
0
Chociażby w meczu z Celta gdyby stal choć trochę słabszy bramkarz to byśmy mogli się pożegnać z naszą seria bez porażki bo wyciągnął z 3 piłki które powinny wpaść do bramki. De Gea też nieraz kończy z 10 interwencjami i dwoma wpuszczonymi bramkami bo nie wszystko da się obronić.
20
Tak? Bo jak dla mnie to on nadal broni świetnie. Z tym że defensywa ostatnio prezentuje się do niczego i Mats musi bronić zdecydowanie więcej strzałów, a nie oszukujmy się - nie wszystko da się wybronić
0
Jak mówił klasyk Umtitiemu nie wypada cieszyć się z bramki na 2:0 xD
106
Gwarantuje że jakbyś jej zaproponował kilka milionów euro za sezon to by się zgodziła XD
1
Problem że zawodnik się na to musi zgodzić
0
Jak dla mnie po prostu obaj zawodnicy powinni odejść bo to nie poziom Barcelony. I nie twierdzę że Gomes jest dobry. Po prostu Denis w pierwszej połowie był jeszcze gorszy
0
Z tym że my nie wyglądaliśmy zbytnio jakbyśmy mieli sobie stworzyć jakoś szczególnie wiele okazji do zdobycia bramki w przeciwieństwie do Celty.
0
Prawie pewna a Aspas sam na sam to bramka całkiem pewna i więcej czasu dla Celty na strzelenie na 3:2
0
W pierwszej połowie Denis był naszym najgorszym zawodnikiem, gdyby nie Ter i nieskuteczność Celty to byśmy stracili z 3 bramki po jego stratach. Widać że chyba w szatni dostał po głowie od Valverde bo po przerwie zdecydowanie lepiej i skończył próbować dryblingu na swojej połowie.
4
No tak oglądałeś mecz? Bo Gomes miał taką jedną głupia stratę a za to Denis pięć...
2
Niby jakim cudem? Nie byłoby bramki gdyby sobie nie pomógł ręką