1

Coutinho się tu dwoi i troi

1

Stwierdził że jak mecz mu nie wyszedł to trzeba fryzurę zmienić :p i tak najlepiej grał po tym jak się zgolił na łyso praktycznie

0

Moim zdaniem jednak Brazylia

0

Marcelo zapomniał że Ronaldo nie stoi tam gdzie zawsze :p

0

Ależ piłkę zagrał Coutinho

0

Ta kult Messiego. Tak jak napisałem zagrał dwa słabe mecze. Z jakiegoś powodu te 180 minut sprawiło że połowa użytkowników la rambli stwierdzili iż Cristiano jest lepszy od Leo. Gdybyś się zapytał o to jeszcze dwa tygodnie temu w ogóle nie byłoby dyskusji

0

Nie wydaje mi się żeby już to ogłosił wszędzie by o tym trąbili

0

Patrzenie jak Casemiro dostaje w nos z piłki jakoś poprawia humor :D

0

Właśnie nie wiem co tu się taki hejt pojawił na Leo. Owszem zagrał słabo, ale też bez przesady. Drużynę ma tragiczna a fani Barcy powinni być ostatnimi, którzy atakują Messiego. Ja tam nadal twierdzę że jest najlepszy w historii i choćby Ronaldo wygrał ten mundial to i tak będzie za jego plecami zwyczajnie ze względu na magię i piękno futbolu Argentyńczyka to, jak bawi się futbolem i w praktycznie każdym meczu, nawet kiepskim z jego strony potrafi pokazać coś niezwykłego.

1

Ale w Barcy i tak wolne z tego miejsca będzie Suarez wykonywał xd

0

Każdy w tej reprezentacji gra dosłownie sam. Grupa indywidualności nigdy nie wygra z zespołem

0

Meza to jest dobry biegnie bez sensu między 3 zawodników traci piłkę i zamiast wracać to macha łapami do sędziego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jezu no nie piłka mu przeleciała pod stopą czy to serio są profesjonalni piłkarze? Daj pan panie Sampaoli Dybale chłopak czasem ma przebłyski pozwalające zmienić mecz

0

Stan la rambla tak jest dosłownie z każdym...

2

To nie jest 19 latek który będzie biegał sprintem przez całe 90 minut Messi wie na co może sobie pozwolić

0

Chyba mi puścili jakiś mecz reprezentacji u17

0

Na bułgarskiej by wpadło i sorry chłopaki lewa xd

0

O tak Messi ich musi ustawiać w obronie... Co się dzieje z tymi piłkarzami?

0

Co on wymyślił zakładać siatkę we własnym polu karnym XDD

0

Przynajmniej przy karnych będą emocje :p

1

Te wyniki to potężne na tych mistrzostwach grad bramek normalnie

13

Dawać Dembele nie bądź jak Valverde panie trener!

0

A po co go tam wpisywać? Raczej tak, jeśli nie zmieniales nic w ustawieniach prywatności.

0

Ktoś ogląda mecz? Jak się prezentuje Urugwaj? Taka sama kupa jak ostatnio czy jednak jest lepiej?

0

Jest Arek wyczyścił w polu karnym

0

Powiedz że to sarkazm proszę xd

0

Kurde ludzie jeszcze prawie 30 minut oglądać a nie pier...

0

Ajajajajaj brawo Lewy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?