luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho się tu dwoi i troi
1
Stwierdził że jak mecz mu nie wyszedł to trzeba fryzurę zmienić :p i tak najlepiej grał po tym jak się zgolił na łyso praktycznie
0
Moim zdaniem jednak Brazylia
0
Marcelo zapomniał że Ronaldo nie stoi tam gdzie zawsze :p
0
Ależ piłkę zagrał Coutinho
0
Ta kult Messiego. Tak jak napisałem zagrał dwa słabe mecze. Z jakiegoś powodu te 180 minut sprawiło że połowa użytkowników la rambli stwierdzili iż Cristiano jest lepszy od Leo. Gdybyś się zapytał o to jeszcze dwa tygodnie temu w ogóle nie byłoby dyskusji
0
Nie wydaje mi się żeby już to ogłosił wszędzie by o tym trąbili
0
Patrzenie jak Casemiro dostaje w nos z piłki jakoś poprawia humor :D
0
Właśnie nie wiem co tu się taki hejt pojawił na Leo. Owszem zagrał słabo, ale też bez przesady. Drużynę ma tragiczna a fani Barcy powinni być ostatnimi, którzy atakują Messiego. Ja tam nadal twierdzę że jest najlepszy w historii i choćby Ronaldo wygrał ten mundial to i tak będzie za jego plecami zwyczajnie ze względu na magię i piękno futbolu Argentyńczyka to, jak bawi się futbolem i w praktycznie każdym meczu, nawet kiepskim z jego strony potrafi pokazać coś niezwykłego.
1
Ale w Barcy i tak wolne z tego miejsca będzie Suarez wykonywał xd
0
Każdy w tej reprezentacji gra dosłownie sam. Grupa indywidualności nigdy nie wygra z zespołem
0
Meza to jest dobry biegnie bez sensu między 3 zawodników traci piłkę i zamiast wracać to macha łapami do sędziego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu no nie piłka mu przeleciała pod stopą czy to serio są profesjonalni piłkarze? Daj pan panie Sampaoli Dybale chłopak czasem ma przebłyski pozwalające zmienić mecz
0
Stan la rambla tak jest dosłownie z każdym...
2
To nie jest 19 latek który będzie biegał sprintem przez całe 90 minut Messi wie na co może sobie pozwolić
0
Chyba mi puścili jakiś mecz reprezentacji u17
0
Na bułgarskiej by wpadło i sorry chłopaki lewa xd
0
O tak Messi ich musi ustawiać w obronie... Co się dzieje z tymi piłkarzami?
0
Co on wymyślił zakładać siatkę we własnym polu karnym XDD
0
Przynajmniej przy karnych będą emocje :p
1
Te wyniki to potężne na tych mistrzostwach grad bramek normalnie
13
Dawać Dembele nie bądź jak Valverde panie trener!
0
A po co go tam wpisywać? Raczej tak, jeśli nie zmieniales nic w ustawieniach prywatności.
0
Ktoś ogląda mecz? Jak się prezentuje Urugwaj? Taka sama kupa jak ostatnio czy jednak jest lepiej?
0
Jest Arek wyczyścił w polu karnym
0
Powiedz że to sarkazm proszę xd
0
Kurde ludzie jeszcze prawie 30 minut oglądać a nie pier...
0
Ajajajajaj brawo Lewy