4

Wow, co ty brałeś za przeproszeniem? Oglądałeś chociaż 5 meczów w tym sezonie? Gdyby nie Leo Barca mogłaby mieć problem żeby być trzecia w lidze. Połowa jak nie więcej spotkań polegało na tym że Messi ciągnął naszą grę a reszta patrzyła co on zrobi.

0

LA Rambla? 15 znaków

0

4 polecenia to nie przypadek xD

0

Przecież powiedział że nie pójdzie gdziekolwiek gdzie będzie rywalizowal z Barcą

1

Tyle ze wtedy padalo znacznie wiecej bramek w meczach poniewaz skupiano sie po prostu na ofensywie i nieraz grano formacjami typu 2-4-4 co dzisiaj jest dosc niespotykane

1

Szczerze chciałbym żeby okazało sie ze Neymar zostanie z nami na długie lata. Chłopak kiedy jest w formie gra niesamowicie oby tak bylo jak najczesciej!

2

No ale chodzi o sam fakt braku reakcji mogl rzucic sie w ciemno wybiec i rzucić sie pod nogi, stojac w miejscu raczej oczywiarym jest ze napastnik nie uderzy w niego

0

Dlatego ja po obejrzeniu meczu nawet tu wczoraj nie wchodziłem bo dobrze wiedziałem ze zastane milion idiotycznych komentarzy. A Realowi i Ronaldo po wczoraj trzeba oddać to ze zagrali dobry mecz i wykorzystali swoje okazje

2

Łe to bez sensu przeciez jak ma srednia 9.76 to jest blizej 10 niz 9.5

1

Eh przez chwilę mialem nadzieję ze uda się Messiemu zgarnac "10" od użytkowników :p

11

Ja to wczoraj wspolczulem zawodnikom Realu, kiedy byli tak osmieszani przes Leo :p

4

Szkoda ze nie pobiegł się cieszyć z arbitrem...

0

Umtiti i Messi jak narazie jedyne dwa punkty w tym meczu...

17

Czemu gramy fenomenalnie w 3-4-3 to na trudny mecz z Malagą wychodzimy 4-3-3 i to jeszcze z Gomesem Denisem i Rudym w składzie? Ehhh...

0

Czemu ta piłka po rożnych nie może wpaść pod nogi Suareza tylko Mathieu?

4

Boże Rudy... Jak spojrzałem na wyjściowy to było takie "Na pewno popełni jakiś błąd..."

0

Już nawet mi nie chodzi o to że Denis gra słabo, ale narzekanie na Gomesa w meczu w którym miał jedno złe zagranie które w dodatku odrazu praktycznie naprawił jest lekko niepoważne

0

Niezwykle konstruktywna i wnosząca wiele do dyskusji odpowiedź, uważam że Gomes grał w poprzednich meczach tragicznie, ale w tym do tej pory widać go najwięcej z naszych pomocników.

0

Dzisiaj jak na razie to gra lepiej od Denisa...

0

7:1 w faulach dla naszych... Ten sędzia to jest dobry xD

1

Może napisz jakie zdanie? :p

9

Tak jak ktos przed meczem z psg mowil ze postawil na awans Barcy pierwszy kupon i pomoglo szczęście nowicjusza to ja dzisiaj stawiam na remis Realu, już tam olac te pieniądze ale potrzebujemy potknięcia klubu z białej części Madrytu :D Trzymajcie kciuki!

0

No ale jak możesz mówić że to nie wina trenera? XD Myślisz że co Emery im powiedział żeby wyszli pressingiem i atakowali Barce na całym boisku, a piłkarze stwierdzili że sie cofają do defensywy całym zespołem? Emery kazał im zagrać autobus chcąc dowieźć 4:0 i to był jego największy błąd tyle w temacie

0

No proszę cię od tego jest trener, żeby dostosować taktyke pod piłkarzy. "Skoro moi piłkarze nie umieją grać defensywnie i na czas to właśnie tak zagrajmy" Gdyby PSG wyszło na nas pressingiem i zaczęło nas atakować to jestem na 95% pewny że awansu by nie było.

1

Dyskutowałbym, 50% arbitrów by dało czerwo. Bywały faule bardziej agresywne, za które czerwonej kartki bezpośredniej nie było. Był to złośliwy faul, ale nie taki żeby zrobić krzywdę. Nie znam się dogłębnie na zasadach :p Jeśli jest tu ktoś taki to miłoby było usłyszeć jego wypowiedź

0

A ja bym powiedział że przed pierwszym gwizdkiem to właśnie on zawalił. Wszyscy wiedzieli że głupotą będzie wyjście autobusem, a to właśnie zrobił. Zdecydował że PSG nigdy nie grające cofnięte do defensywy zagra właśnie tak na dowiezienie wyniku. Po 3:0 się obudził, ale dalej już zadecydowało szczęście i geniusz Neymara. Jak dla mnie mecz dla Emerego na duży minus (pozytywnie mnie zawiódł jeśli wiecie o co chodzi xd)

4

Błąd sędziego był jeden, brak karnego po faulu Mascherano. Sam się do tego przyznał, ale sędzia też człowiek i może się pomylić. Faul na Neymarze był (śmieszne jest kwestionowanie go) Co do faulu na Suarezie pewien nie byłem aż do obejrzenia kilka razy tego gifa, na którym ewidentnie widać kontakt między nogami piłkarzy. https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra Oczywiście Suarez dodał trochę od siebie, ale wątpie by dał rade ustać i dobiec do piłki
edit: Poza tym mam wrażenie że Suarez myśli tylko o uderzeniu piłki i biorąc do niego zamach natrafia na nogę zawodnika PSG, która mu to uniemożliwia

0

Ma ktoś skrót z polskim komentarzem? :p Z góry dzięki :D

0

Hahahaha :D Teraz w tych komentarzach to już ciężko się czegoś doszukać :p Jeju nie zasne dzisiaj chyba xd

0

Na BRAWA zasługuje cały zespół, ale jednak przede wszystkim Neymar, to co on wyczyniał dzisiaj było niesamowite. Przecież on nie dość że kręcił kręcił kręcił to jeszcze grał co chwila na lewej obronie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?