La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

6

Pamiętam jak po 0:7, jak wszyscy mówili że Barca się skończyła spojrzałem na to w dość prosty sposób. Jak Barca miałaby się skończyć jak w jej szeregach grają nadal genialni zawodnicy hociazby Messi, Iniesta, Xavi, Busi. Teraz patrzę na nasz zespół na kolanach i kto ma go podnieść? Messi jeszcze chwilę pogra, a potem wieku nie oszuka. Iniesta praktycznie u schyłku kariery. Xaviego (proszę wróć) już z nami nie ma, a w dodatku Busi szuka formy od 2 lat. Nasi młodzi zawodnicy nie pokazują jakiegokolwiek poziomu, a zarząd potrafi kupić 30 latka z chin za 40 baniek. Szczerze to miałem nadzieję że Neymar będzie ciągnął ten klub, ze to on go podniesie. Teraz ciężko to widzę jeżeli coś się nie zmieni to nadchodzą lata oglądania pleców czołówki europejskiej.
Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?