- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
9
Pytanie do tych,którzy twierdzą,że Verratti gra najlepiej w PSG:
- Ile piłek otwierających zagrał?
- Ile miał odbiorów?
- Ile razy ruszył z akcją do przodu?
Jak na pomocnika ala Xavi to coś słabo mu to wychodzi.
15
@norbi77 Oglądaj uważnie mecz i śledź jego grę.
2
@norbi77 Ile razy ruszył z akcją do przodu?
No sporo. W miarę możliwości oczywiście.
2
@norbi77 A komu ma te piłki zagrać skoro każdy tam się gubi
0
@BarcaInfo Śledzę właśnie i jakoś nie widzę w nim nic szczególnego.
2
@norbi77 Dla mnie bardzo niemrawy, nie bardzo rozumiem te pochwały jego gry.
2
@norbi77 Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.
2
@norbi77 O tak! Statystyki statystyki statystyki! Oglądałeś w ogóle Xaviego? Owszem dawał on bramki asysty otwierające podania. Ale to co robił najlepiej na świecie to regulowanie tempa gry, ta świadomość gdzie i kiedy zagrać żeby cały zespół lepiej rozwiązał akcje. Właśnie dlatego Verrattiego się porównuje do niego. Bo potrafi choć w części dorównać generałowi w tym aspekcie gry.
1
@norbi77 zgadzam się, dla mnie jest przereklamowany i nie widzę go u nas
0
@luna666moon Człowieku...oglądałem debiut Xaviego w Barcelonie i potrafił właśnie w takim meczu zagrać piłkę na nos,która otwierała drogę do bramki.Verratti tego nie ma.
0
@daniel32778 Zawodnik tej klasy powinien sobie z tym radzić.Nie sądzisz?