La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

9

Rozumiem, że większość fanów, która neguje piłkarzy oraz zwalnia sztab i trenera, to kibice pełnoletni, a tym samym odpowiedzialni, mający pracę.

Nazywacie się kibicami tak ?
Skoro jesteście tacy PRO na tym świecie i stać was na krytykę tego klubu niemal na każdym kroku, to dlaczego nie stać was na abonament TV, aby móc regularnie ze spokojem siadać przed telewizorem i oglądać mecze swojej ukochanej drużyny ?

I bez zbędnej podniety, że nie każdego stać na miesięczny abonament C+, który oscyluje na poziomie 100 zł, bo paczka fajek kosztuje 15 zł dzisiaj.

0

@barcowy1899 Oglądaj mecz, a nie moralizujesz ;p

0

@barcowy1899 No akurat bez przesady. Ja studiuje nie palę pracuje na swoje mieszkając z dziewczyną i tak jak te 15 zł na eleven to nie problem to 100 to jednak przesada... I oznaczałoby to że musiałbym się z kilka razy nie najeść więc ja podziękuję

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?