La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

1

Ostatnio sędziowanie w LM jest tragiczne i jak dla mnie ta cudowna atmosfera i otoczka z tym wydarzeniem nie jest już tak wyczekiwana jak kiedyś. Mówimy tylko że drukowanie jest pod Real, ale tak naprawdę w co drugim meczu odwalają się jakieś dziwne rzeczy, a no wiadomo jak niesprawiedliwe są te rozgrywki i takie coś potrafi wywalić zespół za burtę. W dzisiejszych czasach, aby wygrać LM trzeba mieć więcej szczęścia niż umiejętności tak naprawdę. Bo żadna drużyna nie gra perfekcyjnie w każdym meczu, ale jeśli sprzyja szczeście to można wiele osiągnąć.

1

@MejorCampeones W sumie masz rację, liga mistrzów tak jakoś to nie to samo co te 5 lat temu

0

@MejorCampeones zgadzam się z Tobą. Akurat w tym meczu jestem za Liverpoolem z tego względu że większe szanse daje anglikom w starciu z Realem niż Włochom. Ale w dzisiejszym meczu uważam że Roma jest również pokrzywdzona przez sędziego jak wczoraj Real. Nie wiem jak on widział spalonego w drugiej połowy Romy po którym powinien być karny i przypuszczalna czerwona kartka dla Kariusa oraz nie wiem jak można nie było widzieć ręki która zablokowała strzał zmierzający do bramki. Nie mówię że tu jest jakieś drukowanie ale sędziowanie jest tragiczne i te rozgrywki na tym tracą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?