m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby ktos nie zauwazyl tej statystyki po meczu to wrzucam fote:
0
Rowniez sie mylisz. Jesli kara bedzie wynosila wiecej niz 3 mecze to obejmuje zarowno CdR jak i lige.
0
Mylisz sie. Komitet nie moze ukarac dodatkowo zawodnika za przewinienie, ktore sedzia widzial. A rzut butem sedzia widzial, bo opisal to w pomeczowym protokole jako "odrzucenie buta za linie koncowa".
1
Nie było spalonego: https://pbs.twimg.com/media/B8eNgP3CcAINRLA.jpg:large
0
w pomeczowym studio pokazali. byla kamera jakby z gory i bylo widac jak Alba na motorku smiga przez cale boisko.
0
Chyba po raz pierwszy w tym sezonie gazety trafily idealnie obie jedenastki
5
Chyba wtedy, gdy przegrywalismy 1:0, Messi doznal kontuzji i zszedl z boiska, a ze nie bylo juz zmiany to konczylismy w dziesiatke. I jakims cudem udalo sie strzelic 2 bramki, z czego druga to samoboj (udzial w tej akcji mial chyba Villa).
2
"...w ostatnich czternastu spotkaniach pomiędzy Barçą i Atléti tylko raz górą byli Rojiblancos. "
Dowod na to, ze statystykami mozna wszystko udowodnic. Na poczatku obecnego sezonu mowilo sie, ze Barca w 6 ostatnich meczach z Atletico nie wygrala ani raz, notujac 5 remisow i porazke.
0
Wg Marki po sezonie stanowisko to ma objac obecny dyrektor sportowy Villarrealu.
0
Suarez dzisiaj ma urodziny, wiec brameczka obowiazkowo!
1
To może ja Ci podam obecne statystyki: Messi wykonywal 69karnych w karierze (razem z reprezentacja), zmarnowal 14. Czyli skuteczność wynosi niecale 80%. Oznacza to, ni mniej ni wiecej, ze co 5 karny Messiego jest przestrzelony. Malo? Jak dla mnie za duzo. Dla porownania: Ronaldo ma skutecznosc na poziomie 93%.
I moze mamy inne pojecie 'pewnie strzelonego karnego', wg mnie co druga jedenastka Leo jest strzelona srednio-pewnie (to ze pada bramka nie jest rownoznaczne ze karny jest dobrze wykonany).
0
Dobrą? Jestes pewien? Sprawdziles to? To prosze napisz mi jaka ma skutecznosc (w %).
To od razu sprawdz ile tych karnych uderza pod poprzeczke. Wiekszosc karnych strzela nisko, a jak podnosi pilke wyzej to tez jest nie za ciekawie (vide: Chelsea lub Levante w tym sezonie)
0
Pewnie, ze hierarchia jest hierarchia, ale ja jestem za tym by to zmienic. Kiedys Messi strzelal karne na zmiane z Eto'o (akurat w GD wypadlo, ze ma wykonywac Eto'o i zmarnowal) i o ile taki uklad jest ok, to juz strzelcy w tym przypadku nie byli najlepsi bo Samu strzela karne chyba jeszcze gorzej niz Messi. Mysle, ze mogloby byc to dobre rozwiazanie i na te chwile - kto mialby byc drugi strzelcem? Nie wiem, za duzo opcji.
0
Oj Donie, kto jak kto, ale spodziewalem sie, że Ty nie zasypiesz mnie banalami typu ze 'wielcy pilkarze nie strzelali, czy ze 'jak bramkarz obroni to jest bohaterem, a jak wpusci to sie nic nie stanie'. Porozmawiajmy o faktach. a fakty sa takie, ze Messi wiekszosc karnych strzela na wysokosci najlatwiejszej do obrony. To nie jest ani pod poprzeczke, ani po ziemi tylko polgorne pilki, ktore obroni kazdy bramkarz gdy wyczuje kierunek. Powiedz mi, czy jestes spokojny, gdy Messi podchodzi do karnego? Bo ja nie. Sa na swiecie zawodnicy, ktorzy duzo pewniej wykonuja karne. Sa tez pewnie w Barcelonie, bo po tym co widzialem, ogladajac rzuty karne w wykonaniu Hiszpanow to moge stwierdzic, ze nawet Pique potrafi strzelac. Messi jest w swiatowym futbolu 10 lat, karne strzela od ok. 7 ale ciagle w ten sam sposob. Niech za argument posluzy fakt, ze w tym sezonie wiecej ich zmarnowal niz wykorzystal.
3
Dawno? To malo, ze w tym sezonie Messi wiecej karnych zmarnowal niz wykorzystal?
0
A ja powtorze po raz kolejny, ze Messi nie potrafi strzelac karnych. Im szybciej ktos go w tym elemencie zmieni tym lepiej dla Barcy.
0
Nie wydaje mi się, żeby różnicę między midfielder, a milfinder można było nazwać literówką.
2
Akurat z rozwinieciem skrotu DM sie nie popisales. Aczkolwiek Milfinder mogloby oznaczac kogos ciekawego... :)
1
Meczyk jutro w TVP1 :)
3
No to juz jest 50 :)
18
Tymczasem Ronaldo znów smutny, bo nie został nominowany do Oscara. A liczył, że dostanie nominacje za 'Real-Celta' w reżyserii Undiano Mallenco.
0
Ibra szosty rok z rzedu glosuje na Messiego
9
W dwunastu będziemy grac?
0
http://t.co/T3IG6ntl5s
0
bo Szpaq zaglosowalby na Maradone
1
Komunikat Barcy w sprawie decyzji TAS:
Barca nie zgadza się z tą decyzją i będzie odwoływać się do wyższych instancji (już nie związanych ze sportem, ale z prawem ogólnie). Po uzyskaniu uzasadnienia od TASu w pierwszej kolejności zostanie skierowany wniosek do Szwajcarskiego Trybunału Federalnego.
2
Gdzie jest Tello?!
1
Nie lubie takich meczow. Strzelilismy manite i wszyscy sie zachwycaja bramkami zapominajac o pierwszej polowie, ktora byla bardzo slaba.
0
Z kazdym dniem przybywa ludzi, ktorzy tylko czekaja, az w koncu ktos skarci Neuera. A ten dzien predzej czy pozniej nadejdzie i albo ktos szybciej dobiegnie do pilki, albo Neuer sie z pilka minie, albo tez dostanie pieknego loba.
0
15 stycznia ogłoszenie kandydatów do Oscarów. Ronaldo zdąży się jeszcze pokazać i kto wie, może kolejna nagroda powędruje do niego.