4

Nie wiem jak to policzyles, ale jestem pod wrazeniem Twojej matematyki.

0

A tymczasem prezydent Sao Paulo potwierdzil transfer Douglasa. #brazylijskietalenty

0

Bravo - Alves, Masche, Rudy, Alba - Busquets, Rakitic, Iniesta - Messi, Rafinha, Neymar

1

Po raz pierwszy 'Suareeeeeeez' na trybunach :)

1

Prosze, link do prezentacji: http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3CAT

0

jesli ustala mecz z realem w niedziele 26 pazdziernika to tak. Jesli w sobote to nie.

1

Do tego czasu jeszcze wiele sie zmieni, bo nie moga tego tak zostawic. Zagralby i Messi, i Neymar tez.

0

Jesli Suarez moze grac w sparingach to trzeba zrobic ich jak najwiecej, chocby wykorzystujac wrzesniowe i pazdziernikowe przerwy na reprezentacje.

0

La Liga games Luis Suarez will miss: Elche (H), Villarreal (A), Bilbao (H), Levante (A), Malaga (A), Granada (H), Rayo V'ano (A), Eibar (H).

2

Trzeba przyznac, ze na papierze sklad Realu naprawde robi spore wrazenie. Wyjsciowa jedenastke z Sevilla kazdy widzial, a oprocz tego maja jeszcze w zanadrzu Di Marie, Xabiego, Isco, Khedire, Marcelo, Varane'a, Navasa itd. abstrahujac od tego kto jeszcze odejdzie. Na papierze miazdza nas jak cholera, bo tylko Benzema nie ma dobrego zmiennika. Jednak nazwiska nie graja i czas pokaze, czy w rzeczywistosci rowniez beda tacy silni.

0

Przescigaja sie z Lewym, kto ladniejsza strzeli :)

0

Warto odnotowac pierwsza bramke Bojana dla Stołków (chociaz przegrali 1:2) :) A z wiadomosci mniej zwiazanych z Barcelona to interesujacy jest hat-trick Sobiecha przy stanie 0:2, mimo gry Hannoveru w dziesiątkę. Oby tak dalej.

1

Nie, z autopsji wiem, ze Messi sam wszystkiego nie pociagnie. Z autopsji tez wiem, ze Pedro i Deulofeu nie sa na te chwile napastnikami na pierwszy sklad Barcy. I z autopsji tez wiem, ze napisanie 'moze byc' i 'okolo' nie oznacza stwierdzenia niepodwazalnego faktu, a jest to jedynie przypuszczenie.

0

Troszke dluzej, chłopczyku, oglądam piłkę od Ciebie, więc nie muszę nic liczyć. Znam to z autopsji.

2

Własnie dlatego nie chciałem kupna Suareza kosztem Alexisa. Zostajemy z trójką napastników, z których jeden nie biega, drugi nie podaje, a trzeci biega i podaje, ale nic z tego nie wychodzi. Jeśli absencja Neymara sie przedłuży, a Suarezowi nie zmniejszą kary to ta trójka będzie musiała zagrać więcej niż jeden mecz, a sam Messi tego nie udźwignie, więc w listopadzie może być ok. 7pkt straty.

0

Gosciu ma 30 lat. Juz sciagnelismy jednego goscia, ktoremu blizej do konca kariery niz poczatku. I to tez za niemale pieniadze.

0

To jest niemożliwe. Może tylko światło tak pada :)

0

"moze za rok o tej porze w ogole nie bede zalowal tego transferu"

4

Niedlugo z takich beznajdziejnych transferow zlozymy cala jedenastke, a Yaya i Alexis beda grali w niej pierwsze skrzypce.

Szkoda, szkoda mi go bardzo. Byl zbyt dobrym zawodnikiem, zeby ot tak sie go pozbyc przy pierwszej lepszej okazji. Zdecydowanie wyzej stawiam trio Neymar-Messi-Alexis niz Neymar-Suarez-Messi. Zreszta nawet nie wiem, jak chca tego Suareza zmiescic. Poki co przemawia przeze mnie zal, moze za rok o tej porze w ogole nie bede zalowal tego transferu, ale teraz jest mi go cholernie zal. Zegnaj Mistrzu. Zapamietam Cie jako walczaka ze smykalka do strzelania cudownych bramek.

2

Niemieckich nie trzeba. Nie ma nic gorszego od cieszacych sie szkopow.

66

Że sie powtorze: Jak bedziecie jutro redagowac Poranny Przeglad Prasy to dodajcie prosze gazety brazylijskie :)

2

Jak bedziecie jutro redagowac Poranny Przeglad Prasy to dodajcie prosze gazety brazylijskie :)

1

juz predzej do Carrefoura by poszli.

1

Pijemy!

0

Ten cytat powinni zapisac w jakichs pilkarskich ksiegach, cos a'la 'nie ma karnych obronionych...'

0

9 meczow w reprezentacji. Jesli Urugwaj odpadnie teraz z Kolumbia to zostanie mu jeszcze 8 meczow do odpokutowania i nie bedzie mial znaczenia termin tych meczow. Jesli Urugwaj doszedlby do finalu to tych meczow do odpokutowania zostanie jeszcze 5 (moga to byc towarzyskie w oficjalnym terminie lub eliminacje).

29

Taka ciekawostka a propos okladki MD:
Messi ma tyle samo bramek, co Neymar, a Ronaldo ma tyle samo bramek, co Bale! Przypadek?!

0

Nie Thiago Silva, nie David Luiz i nie Marquinhos. Nie Benatia, nie Mangala i nie Garay. Nie Kompany, nie Miranda i nie Lovren. A więc będzie Mathieu i nikt więcej.

0

Rzeczywiscie, duzo sie nagral na tym mundialu. Jakby Hiszpania wyszla z grupy to pewnie wciaz Del Bosque zaczynalby od niego ustalanie skladu.

4

Dajcie jakis artykul o barazach do La Liga, bo tam jakies cuda na kiju sie dzialy. Zreszta bramka w 90'+10 zdarza sie chyba rzadziej niz Mistrzostwa Świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?