0

Ręka rękę myje...

0

3:28 :)

0

Celta sie utrzymala, a jej mecze sie ogladalo tylko dla Iago Aspasa, ktory odchodzi do Liverpoolu.

0

Espanyol strzelaj brame, Mallorca sie musi utrzymac!

0

"Ligę mistrzów wygrywa Barcelona albo ten kto ją pokona"

0

Piosenka Puyola na CN :)

0

Barca strzela bramke z roznego! Cud!

0

nie ogarniam toku myslenia naszego treneiro... po co Iniesta z Xavi i Busquetsem w srodku? Po co Pique z Masche na srodku? Dlaczego najlepsi ostatnio na boisku Alexis i Tello na lawce? Czemu nie daje sie grac w takim momencie sezonu Bartrze, Songowi i Thiago? Por que?!

0

na trybunach Bernabeu przysiewka Samuel Eto'o! :D wszyscy wiedza jaka :)

0

Thibaut do Barcy!

0

To jest naprawde dobry bramkarz, o charakterystyce podobnej do Casillasa. Swietny refleks i gra na linii, do tego skoczny, zwinny i calkiem pewny przy dosrodkowaniach. Szczerze mowiac, mimo iz sam o nim mam bardzo dobre zdanie i slyszalem wiele pochlebnych recenzji na jego temat, to do glowy by mi nie przyszlo, ze Barca moze sie nim zainteresowac (albo ze taka plotka moglaby powstac). Jesli w tym newsie jest choc ziarenko prawdy to mysle ze najlepszym pomyslem byloby kupienie innego dobrego bramkarza (Courtois, ter Stegen, Lloris itd.) do pierwszego skladu oraz Kovala i zostawienie go jeszcze na rok w Dynamie. Za rok po wypelnieniu kontraktu Pinto odszedlby z Barcelony, a Koval zawitalby w Barcelonie tworzac konkurencje dla bramkarza ktory juz rok w Barcelonie spedzil.

0

Hiszpania srodkowymi pomocnikami stoi i jeszcze dlugo bedzie stala. Wystarczy tylko popatrzec kto obecnie gra w Hiszpanii w pomocy, a kto nawet reprezentacyjnej koszulki nie moze powachac, chociaz w innych reprezentacjach gralby regularnie: Isco, Javi Martinez, Thiago, Benat, Iturraspe, Ander Herrera, Illarramendi... a pewnie jeszcze kilku by sie znalazlo (pewnie takze Sergi Roberto w niedlugim czasie). Jednakze to reprezentacja Hiszpanii powinna miec taki problem, nie Barcelona. Dlatego sciaganiu srodkowego pomocnika do Barcy, majac na lawce Cesca, Thiago i Songa oraz w rezerwach Sergiego Roberto, mowie stanowcze NIE!

0

Wy za nim nie przepadacie ze wzgledu na jego gre, a kibice PSV go za to kochali. Zreszta zobaczcie jakie pozegnanie sprawili mu tydzien temu:


0

co to za wicemistrz, co nie potrafi ani razu w sezonie wygrac z Espanyolem - slabsza czescia Barcelony?

0

Jak ten gosciu to robi, ze jest taki genialny?

0

Ludzie, nie badzmy drugim Realem Madryt, gdzie po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii wyrzuca sie trenera. Mistrzostwo to pewnego rodzaju wyznacznik, jesli sie je zdobywa to sezon na pewno nie jest stracony, nie jest przegrany. A jesli zdobywa sie do tego cos wiecej to wtedy jest tylko na plus. Trzeba zrozumiec, ze nie bedziemy co roku wygrywac LM. Ba! Nie bedziemy jej takze wygrywac co 2 lata, bo sie po prostu nie da. Ale ilekroc bedziemy w tabeli na pierwszym miejscu to za kazdym razem bedzie to oznaczalo ze jestesmy najlepsi w kraju, a real jest od nas slabszy.

0

Tornarem!

0

Niestety, ale okazalo sie prawda stwierdzenie ze 'Barcelonie potrzebny jest remont, a nie remontada'. To co ostatnimi czasy gra Barca to nawet nie przypomina w minimalnym stopniu tiki-taki. Pressing jak w ekstraklasie - 3 zawodnikow atakuje obroncow, a reszta druzyny czeka na swojej polowie, dziury miedzy liniami, jakby kondycji wystarczylo na 15minut gry, zero sytuacji, strzalow, jakichkolwiek prob zaskoczenia przeciwnika. wszystko schematyczne, wiec nie ma co sie dziwic ze nikogo to nie zaskakuje.

0

Grajek z niego bardzo dobry, ale swoim zachowaniem stawia klub w zlym swietle. Za to co wczoraj zrobil powinien pauzowac nie jeden, ale co najmniej kilka meczow. Przegrywac tez trzeba umiec, a czasami jest to nawet trudniejsze od wygrywania.

0

Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Jordi Alba; Xavi, Busquets, Iniesta; Alexis, Messi i Pedro

0

Wolalbym, zeby z klubem pozegnal sie Deulofeu niz Sergi Roberto.

0

Ten kto napisal ze Pique jest drewniany to powinien jakas Nagrode Darwina dostac albo inna nagrode przyznawana glupkom. To, ze ktos ogral raz czy drugi nie czyni z niego drewniaka, bo jesli chodzi o technike to na pewno jest jednym z najlepszych stoperow na swiecie. Zreszta przypomnijcie sobie jak strzelil bramke z Interem na Camp Nou (1:0) albo w tym sezonie, nie potrafie sobie na szybko przypomniec w jakim meczu, gdy po wrzutce w pole karne przyjal sobie pilke na klatke i uderzyl z pierwszej pilki z powietrza tuz przy slupku. Polowa napastnikow swiata nie potrafilaby tak sie zachowac w polu karnym jak to robi stoper Barcelony. Oczywiscie wszystko sie wzielo z tego, ze Pique za dzieciaka gral jako napastnik, ale czy to w obecnej sytuacji ma jakies znaczenie?

0

OscarM - bron Boze, nie wykluczylem tego podania Valdesa jako asysty. Zaakceptowalbym ja jak najbardziej, chociaz bylaby to znacznie wieksza kontrowersja, niz uznanie asysty Thiago z wczorajszego meczu. Bo tak naprawde ja nie widze zadnych podstaw do dyskusji na temat tej asysty Thiago, a z kolei taka asysta Valdesa spowodowalaby wiele dyskusji.

0

OscarM, jesli odrzucasz definicje, ze asysta jest ostatnim podaniem, to w takim razie zdefiniuj mi asyste tak, zeby bylo poprawnie.

0

Ciuus, nie porownuj tego co napisales do wczorajszej akcji, bo Tello nie minal wszystkich zawodnikow, a tylko jednego i nie przebiegl calego boiska, a jedynie pol, nie napotykajac na zadne przeszkody.

Zreszta asysta jest bardzo elastycznym pojeciem. Ile portali, tyle roznych definicji i nic na to nie poradzimy. Ale jakies zasady trzeba przyjac.

0

OscarM nie wiem czemu mowisz ze nikomu nie zostala zaliczona skoro np. portal WhoScored, z ktorego czerpia redaktorzy tego serwisu opracowujac statystyki zapisal asyste na konto Thiago.

Wiec juz sobie sam odpowiedzialem na pytanie :)

0

Geble, czyli to Thiago podawal do Tello?

0

A przy drugiej bramce Tello, kto zaliczyl asyste? Czyzby Thiago?

0

Co do losowania: juz sie przyzwyczailem, ze to real zawsze 'trafia' na najslabsza druzyne, od kiedy na jego lawce siedzi Mourinho. To nie przypadek, ze od czasu przyjscia Mou w fazie pucharowej Real trafiał na takie potęgi jak CSKA, Lyon, Tottenham, APOEL i Galatasaray. Do tego dzisiejsze losowanie utwierdza mnie w tym przekonaniu. Tak naprawde jedynym silnym przeciwnikiem jakiego real wylosowal (wylosowal, a nie trafil w wyniku awansu do kolejnej rundy i braku losowania, jak bylo w przypadku polfinalowych dwumeczow z Barca i Bayernem) byl tegoroczny Manchester i wszyscy wiemy jak to sie skonczylo.

0

Z ligi hiszpanskiej tylko Willy Caballero ma umiejetnosci by grac w Barcelonie. Oczywiscie poza Casillasem i Courtoisem, ale oni raczej sa nie do wyciagniecia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?