m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykro sie robi jak sie widzi w jak latwy sposob strzelamy bramki a Alexis mimo dwoch setek wciaz ma 0 na koncie. Musi sie przelamac, bo niedlugo my psycha siadzie.
0
Mecz sie nie zaczal a ja juz ze 4 bledy Szpakowi naliczylem :) ale i tak go lubie :)
0
Thiago, Cesc albo Sergi Roberto w lini ataku, czyli gramy z falszywa dziewiatka i Villa znow z boku bedzie gral :/
0
Wlasnie taki sklad typowalem, gdy zobaczylem powolania. Oczywiscie sadzilem ze zagra Adriano na lewej, ale zwazywszy na jego uraz raczej oczywiste wydawalo sie wystawienie Alvesa. Jednak skoro media podaja taka jedenastke to mozna byc pewnym ze bedzie calkowicie inaczej wiec tak naprawde nie mam sie z czego cieszyc :)
0
haha hymn Barcy na trybunach Bernabeu, a pozniej jeszcze katalonska przyspiewka :D
0
łohohoho real w 10. :) dawac Celta :D
0
Celta widzi szanse, Iago zaraz wejdzie :) kto nie widzial jak on gra niech patrzy, bo to chyba najwiekszy obok Benata talent w La Liga :)
0
Dziwicie sie Celcie ze wyszla rezerwami? Bo ja nie. Oni sie bronia przed spadkiem, poki co maja 3 punkty przewagi nad strefa spadkowa, na weekend graja z Espanyolem a w najblizszym czasie takze z Osasuna, czyli glownymi rywalami w walce o utrzymanie, wiem gra w tym pucharze na prawde nie jest potrzebna. Oni juz swoje zrobili, postraszyli wielki real a teraz moga tylko dograc dwumecz i wszyscy beda szczesliwi. no moze poza tymi ktorzy liczyli na niespodzianke :)
0
Jose na cisnieniu :)
0
Tak slabego obroncy jak Planas to ja nie widzialem w Barcelonie od czasow Oleguera.
0
Dajcie spokoj z Davidem Luiz, bo gosciu sie nie nadaje do ligi hiszpanskiej, a tym bardziej do Barcelony. Tutaj trzeba grac pilka i miec ku temu predyspozycje w postaci techniki, a Luiz poza sila i bieganiem nie ma nic. My mamy walczaka Puyola, ktory, nie oszukujmy sie, odstaje technika od reszty, no, moze nie od Mascherano, ale oni od tego sa. Wiecej takich zawodnikow nam nie trzeba. Zreszta nawet jakby porownywac naszych walczakow do Luiza to jest niebo a ziemia.
A Hummels tez nie, bo jest Niemcem :)
0
Dalbym odpoczac jeszcze wiekszej liczbie zawodnikow z pierwszego skladu, ale nawet mimo powolan licze ze szanse dostana glownie rezerwowi. Na pewno Pinto w bramce, w obronie pewnie Montoya, a chcialbym rowniez Bartre. Do tego moglby dojsc jeszcze Mascherano i Adriano, zeby wejsc w rytm po kontuzji. W pomocy Song, Thiago i S.Roberto bo JdS przyszlosci w Barcelonie nie ma. Chyba ze beda bali sie tak zaryzykowac, wtedy w pomocy zagra Cesc. Atak to z duzym prawdopodobienstwem Villa, Alexis i Messi, chociaz ja bym Leo dal wolne i wystawil Tello. Tak czy inaczej dwumecz jest rozstrzygniety, nie ma sensu sie przemeczac. Spodziewam sie nudnego widowiska, zakonczonego dwu-, moze trzybramkowym zwyciestwem.
0
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1141_464012340301683_699111860_n.jpg
0
LEOOO!
0
oj, cos czuje ze moze byc Ronaldo jak Cannavaro wrecza.. wczesniejsze nagrody mialy takie powiazanie...
0
Messi garniak cos na wzor niedawnych spodni Alvesa :D
0
9 czerwca 2007 wraca w najczarniejszych koszmarach. Pamietam, jak juz zaczynalem swietowac mistrzostwo...
0
Maciej Żurawski na liscie :)
0
Wolalbym zaplacic 5 euro za ogladanie treningu Barcy niz 20zl za ogladanie najlepszego meczu polskiej 'ekstraklasy' :)
0
Macie swoich Pedrow, Alexisow, Villow i Cuenki. Wasz 'Czlowiek jednego zwodu' dostal dzisiaj 40 sekund i pokazal wszystkim powyzszym jak sie bramki strzela.
0
piotr15ek - 2 strzaly. 2 strzaly w tej akcji byly
0
Alves sam na sam na 5metrze od bramki i gra pieta na 16metr :D
0
Barca B co odpierdziela... :(
0
Rafa Marquez zmienil klub. moze o tym jakis news? :)
0
Taaaak! I biorac pod uwage ze z wypozyczen do Barcy sie nie wraca jeszcze jedno glosne TAAAAK!
0
Uuuuuu, Real zostal bez napastnika...
0
Alexis ma chyba 3 asysty w sezonie, wszystkie 3 do Messiego (Spartak, Mallorca i Cordoba) i wszystkie trzy genialne.
0
Pique zabawil sie w Xaviego a Messi w Pedro :)
0
nie wiem czy ktos oglada ta transmisje po arabsku, ale teraz jest studio i pokazywali bramke cordoby z narysowana linia ostatniego obroncy i spalonego nie bylo :)
0
Song dzisiaj wiecej fauli popelni niz Busquets od poczatku sezonu :)