m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widac ze to jest trenowane bo Adriano jak i Alba maja identyczne wejscia w pole karne. to juz nie pierwsza i zapewne nie ostatnia taka bramka w tym sezonie
0
Alves Alba Xavi Pique Abidal i zakonnica :)
0
Thiago robi za falszywa '9'
0
Oni lepiej graja w dziadka w powietrzu niz Polacy po ziemii :)
0
Mozna sie bylo spodziewac. Wrocil Adriano i Thiago, wiec ktos musial wyleciec. W tym sezonie juz zdazylem sie przyzwyczaic, ze jak jedni wracaja po kontuzji to drudzy musza jechac do szpitala.
0
Ja jeszcze mam swiezo w pamieci roztrwonienie 12punktowej przewagi, wiec nie ma co swietowac mistrzostwa majac 11punktow przewagi, zwlaszcza ze to listopad i dopiero 1/3 sezonu. Przyjdzie zima, grudzien, styczen, luty jak zawsze ciezko, dojdzie faza pucharowa LM i to wszystko moze sie roznie potoczyc, ale poki co jest bardzo dobrze.
0
„10” – Ocena przyznawana za coś więcej niż bezbłędny występ, bądź kilka bramek napastnika. Dziesiątkę otrzymują piłkarze za mecze, w których mają niezapomniane zagrania, a całą swoją postawą na boisku czynią ze spotkania legendę. Notę „10” otrzymał na przykład Eto’o za występ przeciwko Realowi Valladolid, gdy strzelił 4 bramki w jednej połowie meczu, w tym trzy w odstępie niecałego kwadransa. Innym przykładem może być popisowy hattrick Messiego w pamiętnych Derbach Europy.
Wiecie, do czego piję...
0
no popatrz. On zaczynal majac 25lat, a Messi majac 25lat ma taki sam wynik jak on na zakonczenie kariery :)
0
Geble - w takim razie szacun dla Niego. jaramy sie wszyscy ze Messi tyle bramek strzela a RvN ma taka sama srednia w LM. to tylko pokazuje jak wielkim byl napastnikiem. zreszta jak kazdy na tej liscie.
ps. myslalem ze jeszcze w psv mogl cos zagrac :)
0
Van Nistelrooy tylko 73 mecze w LM? tu na pewno nie ma zadnego bledu?
0
obstawiam ze z taka forma Chelsea nie wygra KMŚ. chociaz ciekawy jestem sytuacji gdyby w tym momencie The Blues objal Mourinho i wygral z nimi te KMŚ. Ciekawe czy znow by mowil ze to 2 malo wazne meczyki? :)
0
no wlasnie mialem zapytac czy ma ktos jakies zdjecie/filmik z wystepu tych cheerleaderek bo jestem ciekawy jak byly ubrane :)
0
jeszcze zeby wykreslil ze swoich 'zlych statystyk' chelsea. chociaz moze jeszcze nie w tym roku bo z grupy nie wyjda :)
0
Uwazam ze to byl najlepszy wystep Barcy w tym sezonie, pewnie z tylu, skutecznie z przodu, bramki Messiego, czyste konto, zadnego urazu i swietnie kontrolowana gra w drugiej polowie - czego chciec wiecej? Jak dla mnie to bylo mistrzostwo.
0
Przygladajac sie grze Messiego mozna zauwazyc ze teraz gra praktycznie tak samo, te same ruchy, to samo prowadzenie pilki i balans cialem. Oczywiscie teraz na duzo wyzszym poziomie. Bo dzisiaj byloby nie do pomyslenia ze Messi majac takie sytuacje jak w tym meczu nic by nie strzelil :) Ale ten czas gna...
PS. Najlepsze stroje Barcy w historii! :)
0
stelios - skad info o kontuzjach?
0
troszke boje sie tego meczu, bo w przypadku porazki, a nawet remisu sytuacja moze sie troszke skomplikowac. mimo wszelkich klopotow jakie do tej pory mielismy grajac na wschodzie wierze ze tym razem sie uda i zapewnimy sobie juz ten awans z pierwszego miejsca.
0
tez mi sie zdaje ze Montoya jeszcze nie pauzowal z powodu kontuzji
0
gta - a co mam powiedziec? to logiczne, ze skoro maja tyle samo straconych, a sa na dwoch roznych biegunach tabeli to przewaga w strzelonych musi byc olbrzymia.
ps. mial byc karny na 3:2, a robi sie 4:1. idzmy juz spac, nie ma sensu tego ogladac.
0
smiesznie wyglada tabela, w ktorej lider i przedostatnia druzyna maja tyle samo bramek straconych :)
0
stelios - nie, nie pomagal. od brzucha mu sie odbila ta pilka.
0
albo mi sie zdaje albo teraz wyzywaja Barce na trybunach
0
Powiedzcie tym komentatorom ze Busquets pauzuje za kartki bo mimo ze uplynelo dopiero 8min to oni juz mnie denerwuja mowiac ze pozwolili mu odpoczac
0
Ciekawe porównanie Guardioli do Jobsa i trzeba przyznac ze calkiem sluszne.
0
jak sie pojawilo Qatar Foundation na koszulkach to obiecalem sobie, ze nie kupie zadnego produktu Barcy z tym logiem, zeby nie finansowac Arabow, ale teraz to juz w ogole przesada. Rozumiem, ze to tylko zmiana loga, a umowa zostaje ta sama, ale powoli sprzedajemy sie jak 20-letnia dz**ka, ktora sama nie wie czego chce i mysli ze jak ma kase to jest kims. Tak naprawde to poradzilibysmy sobie bez tych Arabow. Mamy swoja cantere, wiec mamy skad czerpac. Najwyzej byloby jednego 'Alexisa' rocznie mniej.
0
Normalnie jakbym zgadl. Sam niedawno mialem to samo i przez okolo 4-5 tygodni nie moglem normalnie chodzic. Po przeczytaniu wczorajszych spekulacji uzytkownikow w komentarzach o skreceniu stawu skokowego wlasnie 4 tygodniowa pauze bralem pod uwage, niemniej liczylem ze fizjoterapeuci w takim klubie jak Barca sa lepsi niz fizjoterapeuci dostepni dla przecietnego szarego czlowieka i czas leczenia sie skroci w tym przypadku. Jednak potwierdza sie, ze jesli chodzi o ludzki organizm to sa rzeczy na ktore ludzie nie maja wplywu (albo maja minimalny) stad tez najpierw trzeba czekac by zeszla opuchlizna, a dopiero potem brac sie za leczenie.
0
Przypominamy troche Galacticos z przelomu wiekow, kiedy mowilo sie, ze niewazne ile straca bo i tak strzela jedna wiecej niz przeciwnik ;P
0
Bedzie ciezko z tym rekordem, ale... moze sie udac. Teraz w srode Argentyna gra z Arabia i tu upatruje szansy na strzelenie dwoch, moze nawet trzech bramek. I jeszcze rewanzowy mecz z Alaves moglby byc kluczowy w kontekscie pobicia tego rekordu, ale w nim Messi raczej nie zagra. Chyba ze naprawde Tito bedzie chcial pobicia tego wyczynu i wpusci Messiego chociaz na pol godziny.
0
Barca zle robi ze zawodnikom wypozyczonym do klubow z La Liga pozwala grac w meczach przeciwko sobie. Jest mozliwosc zablokowania takiej sytuacji a Barca ewidentnie z tego nie korzysta. Tak bylo z Caceresem w barwach Sevilli, tak bedzie dzisiaj z Fontasem. Real zawsze to wykorzystuje i chocby calkiem niedawno Pedro Leon bedac na wypozyczeniu w Getafe z Realem zagrac nie mogl.
0
a jak to jest z Fontasem? moze dzisiaj grac czy nie?