m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi6:)
tak, to sa podstawy wolnego transferu, ze jezeli zawodnik nie jest zwiazany kontraktem z zadnym klubem to moze przejsc gdziekolwiek w dowolnym momencie, niezaleznie czy okienko w danym kraju jest otwarte czy nie.
0
Drogba jest do wziecia za darmo bo rozwiazal kontrakt chinczykami :D
0
"...na mecz towarzyski z Arabią Saudyjską oraz mecz z Gruzją (KLASYFIKACJE do Mistrzostw Świata)"
:D
0
Oczywiscie Villa tez jest wsrod powolanych.
0
Del Bosque powolal 9 zawodnikow Barcy (5 z realu) na mecze z Arabia Saudyjska i Gruzja. Generalnie wszyscy podstawowi jedynie bez Puyola. Oprocz nich powolania dostali Messi, Masche, Adriano, Alves, Song i Sanchez. Czyli w sumie 15 kadrowiczow mamy.
0
Nie wiem czy widzieliscie wczorajsza bramke Eto'o ale pewnie pojawi sie artykul 'Co slychac u Ex-Barcelonistow' i tam ja zobaczycie bo naprawde warto :) Samuel zawsze wielki, takiego napastnika nam brakuje. Zreszta, zarzuce linkiem:
0
Geble
tak ja bylem zachwycony Toure, tak teraz mam nadzieje ze podobnie mnie zachwyci Song. Wg mnie to jest to czego Barca potrzebuje na tej pozycji - siła, pracowitość i długie nogi do odbierania pilek. Kibicuje mu z calego serca, ale masz racje, to sie moze skonczyc podobnie jak z Yaya. Jednakze, poki co, nie dzielmy skory na niedzwiedziu :)
0
Oficjalnie Afellay w Schalke.
Szkoda chlopaka, ale jak ma nie grac u nas to lepiej zeby odszedl. I nie łudźmy sie ze wroci. Jak juz Barca kogos wypozycza, to nigdy sie nie wraca do gry na Camp Nou. Tak oto nastal koniec Ibiego w Barcelonie.
0
Przeanalizowalem terminarz LM i wyszlo mi ze w tvp puszcza:
1. kolejka Chelsea - Juventus
2. kolejka City - Borussia
3. kolejka Borussia - Real / Arsenal - Schalke
4. kolejka Bayern - Lille / Celtic - Barca / Braga - MU
5. kolejka City - Real
6. kolejka Szachtar - Juve / Barca - Benfica
oczywiscie bralem pod uwage ze tvp pokazuje tylko mecze srodowe. Nalezy tez pamietac ze 5 i 6 kolejka moze byc pokazywana w zalezonosci jak sie sytuacja w grupie ulozy. Ale mysle ze jeden mecz Barcy w TVP na pewno zobaczymy :)
0
Prosze, oto terminarz:
19.09 FCB-Spartak,
02.10 Benfica-FCB,
23.10 FCB-Celtic,
07.11 Celtic-FCB,
20.11 Spartak-FCB,
05.12 FCB-Benfica
Szkoda ze tak pozno gramy ze Spartakiem, tam bedzie juz naprawde zimno, ale licze ze po 4 kolejkach zapewnimy sobie awans i wyjazdu do Rosji nie bedzie trzeba traktowac arcypowaznie. Z kolei dobra informacja dotyczaca Spartaka jest fakt, ze pewnie bedziemy grali z nimi o godzinie 18, wiec jest szansa ze pokaza mecz na ogolnodostepnym Nsport :)
0
Falcao szaleje, ale... chyba dlugo w Hiszpanii juz nie poszaleje. Na twitterze pojawila sie niedawno informacja, ze przechodzi do Chelsea za 37baniek i tygodniowka 160tys.
PS. Źródlo jest to samo, ktore informowalo dzisiaj o bliskim porozumieniu Barcy z Liverpoolem w sprawie wypozyczenia Afellaya. Zobaczymy czy sie sprawdzi.
0
Na twitterze informuja ze Liverpool jest bliski finalizacji wypozyczenia Afellaya
0
ok. 2 tygodnie przed meczem znane sa dokladne daty i godziny meczow. to co jest teraz to jedynie szacowanie dokladnego terminu.
0
ksobi - "idziemy z duchem czasu, przy minimalnych spalonch faworyzujemy druzyne atakujaca" :D
0
Bramka na 3:1
http://photoupload.pl/IBN
0
no patrzcie ludzie, jak to bylo mozna uznac?
http://photoupload.pl/IBN
0
Przeciez liniowy podniosl choragiewke wiec o co chodzi? czemu to uznali? tam byl spalony 3m!
0
ani Messi 7,5, ani Alexis 6. Pierwszy zagral slabo, drugi bardzo slabo. Zadnym usprawiedliwieniem dla Alexisa nie jest to ze takie otrzymal zadania. On jest napastnikiem, musi byc kreatywny, blyskotliwy i stanowic zagrozenie, a to ze zaliczyl tyle odbiorow i tyle strat to wynik tego ze nie angazowal sie w gre ofensywna nalezycie, przeszedl obok meczu grajac 'na alibi', zeby tylko nic nie zepsuc, zeby nie bylo na niego. To jest Barcelona a nie polska ekstraklasa, tutaj nie ma miejsca na oszczedzanie. do tej pory Alexisa zawsze bronilem, ale teraz powoli zaczyna irytowac.
PS. ale karny na nim byl przynajmniej jeden.
0
niestety, ale Afellay wyleci i to prawdopodobnie jeszcze w tym okienku. to nie przypadek ze trzeci mecz z rzedu nie lapie sie nawet do meczowej osiemnastki. trzymam kciuki za niego, by mu sie u nas powiodlo, ale w ten sposob Vilanova pokazuje chyba kogo w druzynie nie potrzebuje (Fontas, JdS i Afellay), tak samo jak ostatnio Mourinho dal do zrozumienia kogo chce sie pozbyc nie zabierajac na mecz do Barcelony Carvalho, Sahina i Kaki.
0
Barca Toons :)
0
Poyet, Zola, Flo, Hasselbaink, Wise, Le Saux, Di Matteo... itd. Ależ to była Chelsea, az sie chcialo jej mecze ogladac, nie to co teraz :)
0
Po jednym treningu dziennie? To w polskiej trzeciej lidze trenuje sie wiecej :)
0
Mecze sparingowe pokazaly ze mamy sposob na autobusy, ale tylko w meczach pucharowych: jak nie da sie komus strzelic bramki to gramy 2 razy na 0:0, a w karnych sobie poradzimy, bo zarowno wykonawcy karnych, jak i bramkarze spisuja sie w tym elemencie bardzo dobrze :D
0
W artykule podsumowujacym mecz jest napisane, ze w 72min. Villa wszedl za Sergi Roberto, a w tym artykule w ostatnim zdaniu jest wspomniane ze Sergi Roberto zostal zmieniony w 30minucie. Gdzie jest blad?
0
"To był długi i trudny okres. Nie spodziewałem się tego. Może dlatego, że nigdy nie miałem tak poważnej kontuzji."
Z tego co wiem w dziecinstwie Villa mial powazna kontuzje prawej nogi, dzieki czemu tak dobrze potrafi teraz grac lewa noga.
0
Do tej pory byl tylko Gonzalez Gonzalez, teraz bedzie tez Hernandez Hernandez, a za kilka lat to pownie pojawi sie jakis Fernandez Fernandez, Alonso Alonso i Torres Torres :)
0
Ciary na calym ciele :)
Anims Abi!
0
Do konca zycia bede mial do niego uraz o to, ze jego przyjscie wiazalo sie z odejsciem z Barcy najlepszego napastnika na swiecie. Biorac pod uwage wydane pieniadze i klase obu zawodnikow to byl to najgorszy transfer w historii pilki noznej.
0
Hiszpania przegrywa, Hiszpania odpada, mamy wszystkich zawodnikow trenujacych szybciej niz kazdy by sie spodziewal :D
0
haha szkoda ze to nie wpadlo ;p