0

Villa sie rozkrecal ostatnio, strzelil kilka bramek a Pep nawet w dniu urodzin nie wpuszcza Go na boisko...

0

byl rykoszet przy piatej bramce?

0

wie ktos moze jaki system par bedzie w fazie pucharowej? czy faktycznie zwyciezca grupy A zagra z druga druzyna grupy B, a druga druzyna z grupy A zagra ze zwyciezca B? bo jezeli faktycznie tak sie beda tworzyc pary, tzn A1-B2, A2-B1, itd. to jestem sklonny uwierzyc ze losowanie bylo ustawione zebysmy wyszli z grupy a pozniej szybko odpadli i wtedy wszyscy byliby zadowoleni :)

0

jak przeczytalem na livesports ze Jonathan strzelil brame to myslalem ze dos Santos, a tu czytam ze to jednak Soriano, a Meksykanina nawet w jedenastce nie ma. jest chociaz na lawce? troche dziwne ze jest powolywany do pierwszej druzyny a w rezerwach nawet nie gra w pierwszym skladzie.

0

"Frank Rijkaard ma stosunkowo duże problemy kadrowe. W meczu z podmadrycką drużyna z powodu kontuzji wystąpić nie mogą Gianluca Zambrotta, Lilian Thuram, Oleguer Presas, Samuel Eto'o i Leo Messi, chory jest Thiago Motta, a zawieszeni za kartki są Deco i Ronaldinho."

Jesli to sa 'stosunkowo duze' problemy kadrowe to ja nigdy nie chce sie przekonac na przykladzie Barcelony jak wygladaja ogromne problemy kadrowe :D

0

Ksanti - bramek 'z kapelusza' sie raczej nie strzela. 'Z kapelusza' to mozna co najwyzej karnego podyktowac :)

0

"Messi zdobył już w tym sezonie 14 ligowych bramek na Camp Nou, o jedną mniej niż strzelił na własnym stadionie w całym poprzednim sezonie."

ma to tez swoje zle strony. 14 ligowych bramek na CN oznacza ze na wyjazdach jak dotad strzelil tylko 1 bramke (w Bilbao w 90min), bo w sumie ma ich 15. A przeciez na wyjazdach znacznie bardziej potrzebujemy jego trafien niz na CN, gdzie o zwyciestwa znacznie latwiej.

0

Rooney/dos Santos. nie moze byc inaczej.

0

Mysle ze pewniakiem do gry jest tylko Pinto, a reszta to naprawde trudne do odgadniecia. chociaz mysle ze jeszcze Maxwell moze spokojnie spac i jutro wyjdzie w pierwszym z racji malej ilosci minut oraz Puyol z racji braku innego zawodnika mogacego grac na prawej stronie defensywy

0

skorygujcie informacje bo Leitner z Borussi wczoraj kilka minut przed koncem mial juz wiecej wybiegane niz Thiago przez caly mecz wg zamieszczonych tu danych

0

widac pomeczowka pisana w trakcie meczu, bo w ostatnim akapicie autor skonczyl wyliczanie bramek Messiego na 201 :D a przeciez 202 tez wpadla :D

0

troszke dziwna decyzja z poslaniem Davida na trybuny zwazywszy na sklad jakim dysponujemy. Mamy tu jednego porzadnego napastnika, jednego mlokosa i jednego zapchajdziure i mozna miec obawy co najmniej o dwoch z trojki atakujacych. Od razu uprzedze fakty i powiem ze widzialem jak sie owi gracze prezentowali w meczu z Mallorca, jednakze wydaje mi sie ze ich forma nie jest na tyle stabilna by byc pewnym ze dzisiaj rozegraja podobne zawody. W takim wypadku naprawde nielogiczne wydaje sie odeslanie jedynego w pelni zdrowego i ogranego napastnika na trybuny. W razie slabej gry ktoregos z napastnikow (lub co gorsze - slabego wyniku) bedzie dylemat czy poslac ledwie wyleczonego ale nominalnego atakujacego czy tez skorzystac z uslug wszechstronnego Adresa. Wg mnie to olbrzymi blad Guardioli jednak juz nie raz i nie dwa razy sie przekonalem ze decyzje Pepa sa rownie genialne co nielogiczne wiec pelen optymizmu usiade przed tv analizujac co tez Mister ciekawego wykombinowal :D
Vamos Barca!

0

jutro Milan traci punkty na Bialorusi :)

0

wystarczylo strzelic karnego z Sevilla i nikt o zadnym kryzysie by nie mowil: ani Messiego, ani tym bardziej Barcy. :) to pokazuje jak pilka jest czasami przewrotna i nieprzewidywalna.

0

a z Realem na 2:1 kilka sezonow temu to kto strzelil jak nie Xavi? Ronaldinho przerzucil pilke nad obroncami a Xavi w wyskoku przelobowal wychodzacego z bramki Casillasa. cos malo sprecyzowany ten artykul.

0

oj, niedobrze, lekcewazymy tym skladem...

0

jak to Afellay do konca sezonu? przeciez mialo byc 6 miesiecy.

0

sporo literowek w tym artykule :)

0

"I nie mówimy tu wcale o ligowych outsiderach, ale o dwóch uznanych hiszpańskich firmach w postaci Atlético Madryt i Villarrealu oraz o nieprzewidywalnej Osasunie."

Osasuna na wyjazdach jest tak nieprzewidywalna jak Marcin Bachleda po wyjsciu z progu - albo tragedia albo jeszcze gorzej :)

0

VeB4EveR - a najlepsze jest w tym ze dziadek Pique nazywal sie Santiago Bernabeu :)

0

w tabeli jest jakis blad, ktory sprawia ze przy jednakowej liczbie punktow na wyzszym miejscu jest druzyna z gorszym stosunkiem bramkowym. tak jest nie tylko w przypadku Barcelony :)

0

Niestety musze przyznac, iz to wszystko zmierza w zlym kierunku. I mysle ze uzytkownicy, ktorzy odwiedzaja te strone od poczatku jej istnienia przyznaja mi racje. Pierwsza zmiana wygladu byla, ze tak powiem, szalowa. Bardzo mi sie podobala, wygladala naprawde dobrze, wszystko bylo przejrzyste i z latwoscia mozna bylo sie na niej ogarnac. Przy kolejnej zmianie bylem troszke rozczarowany, jednakze z czasem sie do niej przekonalem, jednak nie na tyle by uznac ja za lepsza niz wczesniejsza. Z kolei obecna wersje w moim przekonaniu juz zdecydowanie nie pasuje. Za bardzo podazacie za moda i trendami, pozbawiajac sie oryginalnosci. W kwestii wizualnej musze przyznac ze bardzo przeszkadza ogromna ilosc koloru bialego (i szarego). Wydaje mi sie ze jest go az nadto. Druga odslona strony byla pod tym wzgledem idealna - doskonale laczyla kolor szarobialy z kolorami blau i grana. W kwestii technicznej na plus mozna zaliczyc rubryke 'Kontuzjowani' oraz pasek z galeria, z kolei na minus znikniecie banera u gory strony, stronnicowanie komentarzy (widok wszystkich pod newsem byl zdecydowanie lepszy niz takie przeskakiwanie ze strony na strone) oraz brak widoku terminarza calej (!) najblizszej kolejki Primera Division, co bardzo podobalo mi sie w drugiej wersji strony, a czego zabraklo juz nawet w poprzedniej odslonie. To tyle ode mnie na poczatek. Jesli jeszcze cos przyjdzie mi do glowy, to na pewno sie tym podziele :)
Pozdrawiam! :D

0

ja tez stane po stronie obroncow Villi. wiekszosc czepila sie tej sytuacji z 90minuty, ale wg mnie David zrobil wszystko co mogl w tamtej chwili zrobic. uderzyl poprawnie w kierunku dluzszego roku, pilka by pewnie zatrzepotala w bocznej siatce od wewnetrznej strony bramki (co widac bylo bardzo dobrze na powtorce zza bramki), jednak swietna interwencja popisal sie bramkarz. rowniez gram na pozycji napastnika i chociaz moje pojecie o pilce jest milion razy mnniejsze niz Villi to zachowalbym sie tak samo. David byl w pelnym biegu, czasu za duzo nie mial bo czul juz oddech obroncow wiec jedyna sensowna decyzja byl strzal z pierwszej pilki, ktory nasz napastnik wykonal bardzo dobrze. po prostu mial pecha. zdarza sie. pecha mial tez Mascherano jak trafil w spojenie a jednak nikt az tak bardzo nie przezywa tej sytuacji bo nie byla to pilka meczowa jak w przypadku Villi. w nastepnej takiej sytuacji uderzy tak samo, pilka wpadnie i wszyscy beda szczesliwi. tak to juz czasami jest ze jak sie zrobi cos tak jak powinno to pilka nie wpada, a jak sie odrobine skiksuje to bramkarz nie jest w stanie obronic strzalu. remis na mestalla na pewno nie jest wstydem a juz na pewno wina za strate punktow nie powinna spadac tylko na Ville.

0

czas dac szanse Soriano. jak nie teraz to kiedy. zostalo 3 ludzi w ataku, chociaz przed sezonem bylo 5 + od biedy Iniesta. teraz sklad sie wykruszyl wiec na lawce Soriano by sie przydal. nigdy nie dostal prawdziwej szansy w pierwszej druzynie wiec moze teraz Pep by z niego skorzystal od czasu do czasu, chociaz nie wiem czy porzepisy na to pozwalaja, bo wlasnie chyba z tego powodu nie dostal szansy w ubieglym roku, kiedy takie okazje dostawal Nolito. coz, wiec pewnie jedyna alternatywa bedzie teraz Adriano.

0

krisso78 - dnem to jest Twoja ortografia

0

Tylko Football Manager! :D

0

"Cel obrońcy Porto pozwoli Argentyńczykom nieco odetchnąć po ostatnich rozczarowaniach" Cel? Ja rozumiem ze slowo 'goal' ma niejedno tlumaczenie, ale w tym wypadku wypadaloby po prostu przetlumaczyc to jako 'gol' :D

0

Na miejscu Rosella (gdyby dysponował taka gotowka) doplacilbym kolejne 40mln E zeby znow gral w Barcelonie. Takiego napastnika w Barcelonie przed nim nie bylo i boje sie ze juz nie bedzie.

0

Przyczepie się do 3 rzeczy:

1) Valdes - "Ponadto znakomita współpraca z obrońcami i dobra gra nogami." Jeśli to zdanie nie znalazło się w tym tekście przypadkowo to ten kto to napisał oglądał chyba jakiś mecz z zeszłego sezonu, bo na pewno nie finał Superpucharu Europy. Moim skromnym zdaniem to własnie Valdes był najslabszym zawodnikiem tego meczu prezentujac tragiczna komunikacje z obroncami i katastrofalna(!) gre nogami. Po tym meczu przed oczyma mialem slynnego Bonano, ktory chyba w tym spotkaniu zamienil sie z Victorem miejscem. Ocena 8 zdecydowanie za wysoka, uwazam ze odpowiednia bylaby 6.

2) Villa - "Zbyt często dawał się łapać na pozycji spalonej" To nie jego wina ze tego wieczoru sedzia liniowy mial jakies zwidy i omamy i widzial cos czego nie bylo. i to nie jeden raz. juz nie pamietam dokladnie, ale podczas pierwszej polowy (bo to w tej czesci meczu tyle spalonych mu odgwizdali) bodajze na 4 spalone Davida tylko 1 byl odgwizdany prawidlowo. Ocene mozna by podniesc o 1, ale 'szostka' tez jest git.

3) Keita - Moim zdaniem Man of the match. Ocena 7 za niska, co najmniej 1 gore.

0

kto zostal wybrany man of the match bo przegapilem ten moment a komentatorzy na polsacie mowili ze Messi cos zasmucony ta informacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?