m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest znowu 4-4-2. nie pasuje mi takie ustawienie do Barcelony, ale skoro sa dobre efekty to nie bede narzekac. jak dla mnie to ewidentnie Xavi z Yaya w srodku, Pedro z Jeffrenem na skrzydlach a Leo z Bojanem w ataku.
0
niech sie jeszcze karne nauczy bronic bo dla mnie to jest ewenement na skale swiatowa, zeby bramkarz w najlepszej druzynie na swiecie nigdy w karierze karnego nie obronil... podobnie jak Abidal bramki nigdy nie strzelil, ale Eric nie jest od strzelania, a VV od bronienia owszem.
0
"-Oto Wielki, maly Leo Messi!
-Ale w Barcelonie wszyscy sa mali: Xavi jest maly, Iniesta jest maly, Pedro...
-Oooo, Keita jest wysoki!
-Taaak, ale On jest z Mali!"
Duet Nsport - Kalinowski & Jagoda - miazdzy nawet Szpaqa! :D
0
jak dla mnie to przy bramce dla Arsenalu nie bylo faulu na Milito.
0
Leo ma w tym momencie 39 bramek w sezonie. Juz chyba nikt nie ma watpliwosci ze 42 bramki Ronaldo zostane pobite. :)
0
Chcialbym, bardzo chcialbym zeby wyszedl taki sklad jak tu przewiduje redakcja, z jednym zastrzezeniem, ze wolalbym Yaya w miejsce Sergio. Pep lubi wystawic w pierwszym skladzie zawodnika swiezo po kontuzji wiec to ze Iniesta zagra jest dla mnie pewne. Obawiam sie jednak, ze bedzie chcial go troche odciazyc z walki i dlatego postawi go na skrzydle, w srodku zas zagra trojka Xavi, Keita, Yaya/Sergio. w ataku oczywiscie Messi i raczej Pedro, z tym ze Messi bedzie gral na szpicy czego bardzo nie lubie. chociaz z drugiej strony boki obrony Arsenal ma w pelni zdrowe, a na srodku zagra lekko kontuzjowany i powolny Campbell lub powolny i nieograny Silvestre, wiec moze to dobrze ze Leo zagra na srodku. Obrona dla mnie oczywista - Alves, Milito, Rafa i Abidal.
0
szmeto: jeszcze lepiej: Abidal nigdy nie strzelil bramki w karierze seniorskiej. nawet w meczu towarzyskim :D
0
spokojnie. na pewno Pique zagra z Realem, tak jak Ibra zagra z Arsenalem, chociaz gdy widze ile ten drugi marnuje sytuacji to wolalbym zeby Bojan zagral. ale przed takimi meczami sztab medyczny pracuje na 2x wiekszych obrotach i jak by bylo trzeba to postawiliby na nogi nieboszczyka :)
0
jakby ktos mogl zapodac jakiegos screena z momentem podania Pablo do Zigicia to bylbym wdzieczny. Wydawalo mi sie, iz tam byl spalony, wiec poczatkowo sie zdziwilem gdy sediza nie przerwal gry i Valencia miala tak doskonala sytuacje do wyrownania. czekalem w trakcie meczu i pom nim na jakas powtorke tej sytuacji, by bylo mozna ocenic czy byl ofsajd czy nie, ale sie nie doczekal zadnej. Skoro nikt z piszacych nie stwierdzil ze byl spalony to chyba faktycznie go nie bylo, ale jakby ktos mial jakies zdjecie potwierdzajace ze nie bylo ofsajdu to bardzo bym prosil.
0
dobra wiadomosc: Cacau przestal strzelac :)
0
faktycznie, nie porownywales. mea culpa. ale wypowiedziales sie ironicznie o 25 bramkach Eto'o i starales sie bronic Ibre gdy porownywalem go (w moim odczuciu calkiem slusznie) z Lopezem, wiec stwierdzilem ze uwazasz go za lepszego i bardzie pozytecznego od Eto'o. jesli zle przypuszczalem to przyznaje sie do pomylki, a jesli jest tak jak napisalem to niestety, ale bladzisz.
0
mam prawo ich porownywac. graja na tej samej pozycji, maja podobne warunki, wiec nie widze powodow zeby nie moc ich porownywac. Nie wiem dokladnie ile Maxi strzelil bramek w Barcelonie, ale przeliczajac bramki na ilosc minut spedzonych na boisku to mysle ze uzyskalby wynik podobny do obecnego wyniku Ibry. Tylko ze Maxi siedzial na lawce, nigdy nie dostal prawdziwej szansy. Mial jedna jaskolke (gol w meczu z Chelsea), ktora podobnie jak w przypadku Ibry (bramka z Realem) wiosny nie uczynila. ale dla Ciebie Ibra i tak bedzie lepszy niz Eto'o bo ma fajne nazwisko, robi niezle sztuczki i przyszedl z gruba kase. Tylko tak prawde mowiac to ten 'wielki' (doslownie i w przenosni) Ibrahimovic w pilce NIC NIE OSIAGNAL!!! Bo bedac pierwszym napastnikiem, gdzie wszystkie pilki grane sa tylko na niego, w najlepszej wloskiej druzynie, ktora przez kilka lat nie ma zadnej konkurencji to nie sztuka zdobyc krola strzelcow. i wlasnie to mnie w nim najbardziej drazni. nie osiagnal nic, a na boisku zachowuje sie jak najwieksza gwiazda, ktora przyjechala do Barcelony dorobic sie do emerytury i porozdawac autografy.
0
to sobie czekaj, tu jest Barcelona a nie Inter. popatrz sobie na statystyki Eto'o w Barcelonie - 200meczow, 130 bramek. dziekuje za uwage.
0
od ogladam mecze Barcy to nie widzialem w tym klubie slabszego napastnika od Ibrahimovicia. Kazdy dawal druzynie wiecej. Nawet Maxi Lopez nie gral gorzej, tylko rzadziej. warunki mial podobne i potrafil je wykorzystac. przepychal sie, staral sie wychodzic do pilek. po prostu walczyl zeby jak najwiecej grac. a ta 'swieta krowa' czuje ze ma pewne miejsce w druzynie i tylko stoi. stoi od kilkunastu meczow. od czasu do czasu blysnie, moze strzeli bramke, moze zagra efektownie pieta i na tym sie jego gra konczy. uwaza ze to wystarczy.
wczorajszy mecz doskonale obrazowal jak bardzo nam Ibra jest potrzebny. w 30min gdy go nie bylo na boisku, grajac jednego zawodnika mniej, zdzialalisy wiecej niz w 60min z nim na boisku. oto caly Ibrahimovic - zawodnika warty ponad 60mln euro, ktory zostal sciagniety w miejsce zawodnika gwarantujacego 25bramek na sezon.
0
Visca el Ikea! Postawilibysmy szafe w polu karnym to wiecej by zdzialala...
0
"Almeria w ostatnich pięciu spotkaniach odniosła trzy zwycięstwa i dwa remisy, pokonując przy tym takie firmy jak Atlético (1:0) czy Racing (2:0)."
Troche smieszne jest nazywanie Racingu 'firma'. Biorac pod uwage tylko mecze na wlasnym boisku to Racing jest prawie najslabsza druzyna (slabsze jest tylko Xerex, ale to pewniak do spadku) wiec zwyciestwo w Santander nie jest zadnym wyczynem, nawet dla takiej Almerii.
Seria 5 meczow bez porazki rzeczywiscie jest dobrym osiagnieciem Almerii, jednak gdy sie spojrzy na rywali jakich mieli w tych 5 kolejkach to juz przestaje dziwic.Przeciwnicy ze srodka tabeli, niektorzy w dodatku w slabej formie, wiec tak jak zostalo napisane - Barcelona moze dzisiaj tylko wygrac lub wygrac.
0
"Po serii przeciętnych występów, FC Barcelona w ostatnim ligowym spotkaniu z Malagą zagrała na swoim optymalnym poziomie."
pozwole sobie nie zgodzic z tym zdaniem. jakby Barcelona zagrala na swoim optymalnym poziomie to mecz by sie skonczyl wynikiem 5:0, a nie 2:1. przeciez to grala najlepsza druzyna swiata z jedna z najslabszych druzyn ligi! na optymalnym poziomie byla tylko bramkowa akcja z 83 minuty. chociaz momentami gra wygladala naprawde fajnie.
0
przyznawac sie kto musial sprawdzic zeby dowiedziec sie co to jest dezynwoltura? :)
0
Z Racingiem byłby pogrom. Byłbym, gdybysmy mieli sklad. Bo na dzisiaj to mamy 5 obroncow (Puyol, Marquez, Pique, Maxwell i Milito) i jednego pomocnika (Iniesta). Yaya, Keita i Xavi kontuzje, Busquets ma chyba 5 zoltycvh kartek wiec pauza. Nie wiem jak to bedzie. Marquez na defa, a do srodka obok Iniesty Jonathan? Bedzie ciezko, ale dobrze ze przynajmniej u siebie gramy.
0
po to wpuscil Bartre, bo jest jeszcze duzo czasu, wiec poki co trzeba myslec jeszcze o obronie bo jak dostaniemy trzecia to sie nie podniesiemy. ja wiem ze najprosciej jest puscic 5 napastnikow i grac na afere, tylko ze to nie jest styl Barcy i bardzo mnie to cieszy.
damy rade, chociaz jedna.
0
Puyol, Chyhrynski, Milito, Abidal, a w odwodzie jest jeszcze Maxwell, wiec nie ma co dramatyzowac. Wlasnie po to mamy 5 solidnych srodkowych obroncow, zeby w takich sytuacjach mial kto grac.
0
Samuelu! Juz nam Cie brakuje!
0
Czyhrynski moze zagrac na prawej obronie. Swego czasu grywal na tej pozycji w Szachtarze, wiec raczej nie bedzie to dla niego problemem. Nie pamietam czy to byla gra z koniecznosci czy to byly jego poczatki w Doniecku, ale fakt jest faktem. Inna sprawa ze poki co jest bardzo wolny i malo zwrotny. Do tej pory nie szlo mu na srodku obrony wiec moze cos w nim drgnie gdy da mu sie szanse na boku. Warto sprobowac, od Dalmau raczej gorzej nie zagra.
0
"Wspaniały prezent! Tym bardziej, że nie miałem do tej pory takiej pamiątki!"
phi :) takie cos to nawet ja mam :)
0
sciagnac tego Banana z boiska bo gosciu znow gra dramat. Bojan na plac!
0
"Mimo to ma w obwodzie kilku piłkarzy, którzy mogą wystąpić na pozycji pivota."
oBwód to ma prostokąt, a Pep ma kilku zawodników w oDwodzie :)
0
nie mam pojecia na jakiej podstawie wysnules takie wnioski.
0
jak Keita nie jest defensywnym pomocnikiem to ja juz nie wiem kim On jest. typowy gosc grajacy przed obroncami, ktory w Barcelonie gra troche bardziej z przodu bo jest dwoch innych, bardziej defensywnie usposobionych zawodnikow. W Sevilli nie bylo takich ludzi wiec nie bylo watpliwosci. jesli bedziue w pelni zdrowy to na pewno keita zagra defa, bo po co ma grac obronca skoro jest normalny zawodnik na te pozycje.
0
Abidal 10!
Dawno, bardzo dawno nie widzialem obroncy ktory zagral na takim poziomie. Moim skromnym zdaniem byl to lepszy wystep niz Puyola podczas ostatnich GD. Nie popelnil ZADNEGO bledu, ani razu go nie przeszli, wrzutek groznych z jego strony nie bylo. Bardzo duzo udzielal sie w ataku, wylozyl pilke na patelnie Pedro, ktory jednak kopnal za lekko i wprost w bramkarza, w dodatku zaliczyl piekna asyste a'la Ronaldinho i a'la Xavi przy bramce na 4:0. Nie liczylem mu przechwytow bo w pewnym momencie stracilem rachube, ale wydaje mi sie ze spokojnie bylo ich ponad 10, co na bocznego obronce jest rewelacyjnym wynikiem. Mecz perfekcyjny. Nie da sie lepiej zagrac bedac bocznym obronca. Do pelni szczescia brakowalo tylko bramki w jego wykonaniu. Tak, 'tylko' bramki. Bo przy takim meczu bramka nie jest az tak istotna, zwlaszcza ze Abidal jak dotad NIGDY nie strzelil bramki. To co wykonal w meczu bylo zrobione perfekcyjnie, a nie zrobil jedynie rzeczy, ktora jeszcze nigdy mu sie nie udala, wiec jak dla mnie oczywista 10.
0
Za tydzien nic sie nie powinno zmienic ale za 2 tygodnie Barca jedzie do Gijonu a Real do La Coruni wiec wniosek nasuwa sie sam :)