0

Xavi bez formy, Messi bez formy, Alves po kontuzji, Banan potrafi strzelać bramki tylko kelnerom, a jak na przeciwko staje ktos mocniejszy to nie wie gdzie ma biegac, Iniesta lepiej radzi sobie w srodku, wiec nie dziwmy sie ze nie ma kto bramek strzelac. Chyba ze Seydu znow zaskoczy.

Ale przeraza mnie mysl ze jakims kelnerom przez 135minut strzelilismy 1 bramke... to nie jest MU, Chelsea czy L'pool. To sa jakies plastrony z ktorymi Wisla by powalczyla.

Trzeba szybko sie rpzelamac a pozniej Mallorce zaaplikowac troche goli, zeby znow poczuc pewnosc siebie i regularnie trafiac.

Vamoooooooooooooooos!

PS. Dlaczego teraz nikt nie napisze 'Kto teskni za Eto'o?"? wlasnie w takich meczach najbardziej widoczny jest jego brak.

0

a gdzie sa bramki?! :)

0

albo bedzie pogrom, albo nie wygramy tego meczu. wydaje mi sie ze powinnismy ich rozjechac, ale jak szybko nie strzelimy to moze yc roznie.

Vamooooooooooooos!

0

Zimo, wy*****alaj! :)

0

Pedro przeszedl do historii, jako strzelec bramek w 5 roznych rozgrywkach w jednym sezonie :) jeszcze tylko w klubowych MŚ i nikt go nie pobije :)

0

dokladnie, wszyscy o R10 zapomnieli... a tyle radosci dawaly te strzaly...

0

i tak Eto'o jest lepszy.

0

niech zaczna probowac Czyhrynskiego na prawej obronie bo on tam potrafi grac... chociaz z drugiej strony to z jego szybkoscia moze byc roznie na boku obrony... ale dalbym mu szanse w jakims meczu.

0

Predzej uwierzylbym w transfer Mariusza Pawelka lub Łukasza Tralki...

0

nie jarajcie sie tak tym Ibrahimoviciem. Eto'o i tak jest lepszy.

0

72 euro za bramka na Atletico w tym sezonie :)

0

Jeszcze beda z niego ludzie... sie smiali.

0

Gr0 - a moze od razu 'Mentos que un club'?

0

slawkoo: 12 i w ostatnim akapicie jest mowa o Marquezie, czyli 13 :)

ja to bym chcial, zeby sie nie udalo Argentynie, Francji i Portugalii. To by byly fajne mistrzostwa bez Leo, Ribery'ego i Ronaldo :) a jeszcze jakby do tego Czesi i Niemcy nie awansowali to juz w ogole byloby pieknie! :D

0

Haha, no i macie! Rrrrrrrronaldinho i 1:1 :)

Mozna stracic szybkosc, zwinnosc, spryt, ale magii sie nie traci.

santiago - a Ty uwazasz ze Ronaldinho w formie byl slabszy niz Messi?

0

zaandam - prawa noga z Racingiem? to chyba tylko Pique

0

"Pogromy świerze, tanio sprzedam"

dawno nie widzialem na tej stronie az tak razacego bledu ortograficznego :)

0

To co nas dzieli to roznica skali: Barca jest wielka, wy jestescie mali.

0

nie jarajcie sie Ibra... Eto'o i tak jest lepszy

0

Moze jest jakis nowy przepis ze kto gral w el. LM jednej druzyny moze wystapic w LM w barwach innej druzyny bo ostatnio w skarbie kibica dolaczonym do przegladu sportowego tez bylo napisane ze Czyhrynski bedzie waznym elementem w ukladance Guardioli.

sam nie wiem jak to jest.

0

Caceres brame strzelil! :)

0

no to polscy kibice nie beda musieli kacowac podczas podrozy powrotnej :)

0

fajne bylyby mistrzostwa bez Portugalii, Francji i Argentyny :)

0

co z tego ze teraz wpadly 3 z banki, jak do grudnia nie bedziemy mieli wiecej niz 5 bramek zdobytych glowa... to nie styl Barcy. niech graja to co najlepiej umieja.

0

nie wiem skad Ty wziales bramke Keity, skoro Mali dzisiaj nie gralo.

0

i jeszcze Yaya dal brame na 3:0

0

Barca ma zazwyczaj szczescie w losowaniach :) Rangers, Besiktas i Debreczyn :) ja bym sie nie pogniewal :D

0

ale fota idealnie pasuje do newsa :D

0

23 ? hmmmm, ten numer mi sie bardzo zle kojarzy, jesli chodzi o zawodnikow Barcelony :)

a co do numerow to jest tak: zawodnicy pierwszej druzyny maja numery od 1 do 25, z tym ze zawodnik z pola nie moze miec nr 13, ktory przyznawany jest (zazwyczaj) drugiemu bramkarzowi. Zawodnicy majacy numery wyzsze niz 25 sa oficjalnie zarejestrowani jako gracze rezerw jednak przeciez nikt nie broni grania im w pierwszej druzynie stad przez kluby uznawani sa za graczy I zespolu a przez LFP za graczy rezerw. Oczywiscie ten przepis dotyczy tylko ligi hiszpanskiej bo w inych krajach numery sa raczej dowolne.

0

blaugranacule 19 - a hat-tricka Valencii pod nieobecnosc Eto'o (kartki) to kto strzelil?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?