0

Kasper Hauser - nic, tylko pogratulowac...

0

jeden czul i do dzisiaj gaci nie moze odprac...

0

Po tytule myslalem ze Xavi chce wystapic w nowym polsatowskim teleturnieju :)

0

misk00 dobrze prawi. jesli jest pelnoletni to mu polac :)

mnie tez cholernie motywuje Requiem for a dream

0

bo pilka nozna jest dlatego tak popularnym sportem gdyz gra jest bardzo plynna, a wprowadzanie powtorek, zatrzymywanie czasu i oczekiwania na ostateczna decyzje sedziego wprowadziloby male zamieszanie i plynnosc meczu by spadla co wiazaloby sie mniejsza popularnoscia.

0

skoro nikt nie chce trafic na MU i L'pool to moze niech oni trafia na siebie i wszyscy beda zadowoleni. a ja dla Barcy poprosze Villarreal albo Porto.

0

na przegubie reki i nadgarstku :D

0

jak mozna dac ocene 3 dla zawodnika ktory w pierwszej polowce byl jednym z najlepszych na boisku (jesli ktos byl lepszy to tylko Iniesta)? W drugiej mial pecha ze nic nie wpadalo, ale i takie mecze sie zdarzaly. Poczatkowo, bez czytania opisow myslalem ze obaj dostali po 6, co byloby troche krzywdzace dla Eto'o bo w przekroju calego meczu (a nie drugiej polowy) byl lepszy niz Henry, wiec 6 dla Eto'o i 5 dla Henry'ego bylyby obiektywnymi ocenami. ale jak zobaczylem ze obaj dostali po 3 to popekaly mi tatuaze i rozwaliliscie mnie na atomy. nie robcie sobie zartow z pogrzebu.

0

Z trojki zawodnikow Lloris, Boumsong i Benzyna, brak tego trzeciego wydaje sie najmniejszym oslabieniem. W pierwszym meczu od Boumsonga Messi odbijal sie non-stop wiec chcialbym aby Francuz nei zagral. Lloris tez nieraz umie niezle lapac, wiec jakby dalej chorowal to bym sie nie pogniewal. A Benzyna nic wielkiego w pierwszym meczu nie pokazal, wiec jak teraz zagra z lekkim urazem to tez zaskoczyc nie powinien.

0

hahaha teraz Henry. az smiac sie chce :)

0

jakby bylo 0:0 to w komentarzach pojawilo by sie tyle wulgaryzmow ze liczba uzytkownikow zmalalaby o 80% :) Tu nie chodzi o brak umiejetnosci, czy zimnej krwi, ale dzisiaj ewidentnie brakuje nam szczescia

0

To sie nazywa pech Samu. Gra dzisiajbardzo dobrze, ale nie moze sie wstrzelic. Zostalo jeszcze troche czasu to moze mu sie uda.

0

Ogolnie to sklad wegla i papy, ale takie mecze trzeba umiec wygrywac. Licze ze sie w koncu przelamiemy.

0

hehe u nas zwracaja 200zl :D

0

Kazdy wie, ze sa 3 rodzaje prawdy: czysta prawda, swieta prawda i go*no prawda.

Ten artykul przedstawia czysta prawde. Wywiady rzekomo udzielane przez Eto'o dla prasy obrazuja go*no prawde, bo polowy z tych rzeczy Samu nigdy nie powiedzial i tylko zurnaliscie sobie dopisali bo tak bylo wygodniej.

Ale jedynym fragmentem pod tym linkiem, gdzie mozecie przeczytac swieta prawde jest... komentarz uzytkownika 'robokochambarce'

Tyle.

0

Gorthin - wierze ze ten karny obroniony przez Pinto bedzie przelomowy. Od tego momentu zaczela sie dzisiaj nasza lepsza (co nie znaczy ze dobra) gra i miejmy nadzieje ze od tego momentu bedziemy ogladac stara, dobra Barce.

Vamoooooooooos!

0

no to jest awans. i o to chodzilo. duzo nerwow to kosztowalo, ale ten mecz moze pozwolic wrocic nam na dobra droge. Oby.

0

Jest takie przyslowie: "Jeden czuł i sie sie zes*ał"

Nie luibie, gdy ktos mowi w ten sposob ('Czuje' to, 'czuje' tamto), ale podziwiam za odwage.

To czy Barca bedzie mistrzem wciaz zalezy tylko od niej i mimo ze ostatnio zrobilo sie goraco to przegranie tego mistrzostwa byloby megafrajerstwem.

0

Nie zebym byl zlym prorokiem, ale bedzie remis. I tak jak przewidywalem przewaga zmniejszy sie do 5 punktow. Teraz to bedzie gotowanie, ale od nastepnych kolejek powinno byc lepiej.

0

Bez Marqueza ta reprezentacja przegrywalaby z 'malenka wysepka Pikczu-Pikczu' a o rywalizacji z USA moglaby zapomniec...

0

Zobaczycie jakie gotowanie bedzie za tydzien jak przewaga zmniejszy sie do 4-5 punktow...

0

Przeciez kazdy wie, ze Kanada :)

0

ja wiem ze z Puyola nie jest Alves, Lahm czy inny pedziwiatr, ale jednak wydaje mi sie, ze wiek powoli zaczyna dawac mu sie we znaki i niekiedy widac jak odstaje od napastnikow. Jednak madroscia boiskowa potrafi zniwelowac te braki. Oczywiscie, w porownaniu do Oleguera to nawet za 10 lat Carles bedzie mial lepsza zwrotnosc niz Presas teraz. Ale kogo porownuje :) Niekiedy rzuca sie w oczy jak latwo Puyol daje sie ograc i wyprzedzic na pierwszych 2-3 metrach. Moim zdaniem to wina zwrotnosci. Potem Tarzan potrafi odebrac pilke czy to dobrym ustawieniem czy dobrym wslizgiem, ale kiedy trafi sie napadzior z dobrym startem i przyspieszeniem to moze nie zdazyc z jego dogonieniem. Poki co sie taki nie trafil, a jak trafil to nie potrafil tego wykorzystac.

Tylko mnie nie zabijajcie za wytkniecie wad Puyolowi :)

0

malo

0

Swietny obronca. Szczerze mowiac to za nazwisko jeden z moich ulubionych. Zawsze w cieniu Puyola, chociaz tak na prawde wcale nie gorszy. Moze nie widac u niego takiego poswiecenia i takiej walcznosci jak u Carlesa, ale przerzuty, gra glowa, wslizgi i rzuty wolne na pewno zasluguja na wielki plus. Wydaje mi sie ze najwieksze problemy ma ze zwrotnoscia i szybkoscia, ale to nie tylko jego problem. Puyol to samo. Ogolnie nasi stoperzy sa malo zwrotni, ale widze ze teraz sie na to stawia bo wiekszosc srodkowych obroncow jest teraz silowych niz technicznych (Terry, Vidic, Rio). Z pewnoscia przyda sie w Barcelonie przez kolejnych kilka lat i z pewnoscia nie powinien odchodzic z Barcy przed odejsciem Puyola na emeryture.

0

Wy tacy nie badzcie pewni bo teraz to my mamy trudniejszy terminarz. Gralismy z Betisem na wyjezdzie, teraz derby u siebie a potem Atletico na wyjezdzie. Real ma nieobliczalny Betis u siebie, pozniej jedzie do slabego Espanyolu, a potem ma derby u siebie, wiec jest w troche lepszej sytuacji. a jakby w ciagu 2 najblizych meczow odrobili znow 2 punkty to juz by sie zaczelo male gotowanie bo pod koniec sezonu jeszcze sa mecze z 4 najsilniejsyzmi druzynami. jak do konca lutego przewaga nie zmaleje to mozna na troche odetchnac.

0

aboutreka - sam mowisz ze nie da sie wygrywac wszystkiego to dlaczego zakladasz ze Chelsea bedzie wygrywac wszystko w LM? Chcesz sie zalozyc, ze oni Juentusu nie przejda?

0

aboutrek - najpierw niech ten Hiddink rozpracuje Juventus 'Antyfutbol' Turyn. To bedzie wieksze wyzwanie niz rozpracowac Barcelone.

0

Tak na dobra sprawe to nie tylko Robben jutro nie zagra. Jeszcze VdV, Sneijder, Guti, Drenthe i chyba ktos jeszcze, ze tak na dobra sprawe ze skrzydlowych zostal im tylko Faubert (na drugim pewnie zagra Higuain). A Gijon niewygodny...

0

wypchajcie sie Villa, Benzyna, Aguero i innymi Adebayorami... Samuel idealnie pasuje do tej druzyny i nikt nie wkomponowalby sie lepiej.

Takze... Samuel przesyla walentynke Madrytowi. i niech sie ciesza ze tylko 2 strzelil. wiecej prezentow nie bedzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?