0

ojoj, spacja cos mi szwankuje :D ale chyba dacie rade przeczytac

0

jakoze byloduzociekawychmomentowpodczastego meczuto jakby sie dalo to prosilbym o wrzucenie jeszcze czerwonych kartek i tej interwencji Alvesa, za ktora mogl ujrzec czerwona.

0

Czerwone kartki mozna chyba odpokutowac w pucharze. Wiec moze to i lepiej. Bo mimo mojej calej symaptii do Mallorki sa chyba w troszke gorszej formie niz Gijon (tak, ten sam, ktorego skroilismy jesienia 6:1, a Real kolejke pozniej 7:1). W pucharze zagra Abidal z Caceresem na srodku i Sanchez na lawce. A na lige bedzie juz normalny sklad. Ale i tak licze ze sie odwolaja.

0

czy ktos wspominal ze mamy za duzo srodkowych obroncow?

na Gijon zostal nam tylko Caceres i pewnie Abidal bedzie przesuniety do srodka, no chyba ze sie odwolaja od jakiejs kartki...

0

teraz wchodzimy na rm.pl i smiejemy sie z frustration & irritation kibicow stolecznych :)

0

Krol Leo przechodzi do historii!

0

hybrid - jakiego zwyciestwa?

0

hahaha Messssssssssi! Gosc jest genialny!

0

Bojana pod Wawel. Przyda sie w eliminacjach LM :)

0

siet2 - Ty mnie za to gasisz swoja ortografia...

0

widocznie nie dane nam dzisiaj strzelic ta 5000 bramke... takich sytuacji jednej po drugiej Eto'o i Messi dawno nie marnowali...

0

Ale Samu zrypal... chyba juz sil nie mial :D

robertinho - no od czasu do czasu jeden wykrzyknik moznaby uzyc. no ale jak nie, to nie :D

0

Vamos. Jeszcze 2.

PS. pytanie do redakcji: czemu w komentarzach wykrzykniki nie dzialaja?

0

Vamos Barca! Jeszcze 3! Najlepiej 3 Eto'o i bedzie 5000 goli Barcy i 100 Eto'o! :D

0

bedzie 5000? :D

0

no nareszcie. teraz bedzie z gorki. numancia sie odsloni a to woda na mlyn... ze 3:0 powinno sie skonczyc.

0

Eto'o strzeli swoja setna bramke w lidze, ktora bedzie jednoczesnie 5000 golem Barcy w la Liga.

0

a ja chcialbym sklad najsilniejszy z mozliwych. z Pique w miejsce Rafy i pomoca zlozona z Toure, Iniesty i Xaviego. Zeby ich rozniesc. 6 czy 7 do zera. Jest to mozliwe. Show must go on.

0

"...zamiast Eto'o na murawie pojawi się Bojan Krkic. Młody napastnik bardzo dobrze spisuje się w meczach pucharowych."

no za***iscie :D

0

Za to tego czlowieka kocham. Ma charakter nietuzinkowy przez co nigdy nie wiadomo kiedy tykajaca bomba wybuchnie. Nieraz wybucha na boisku dzieki czemu mamy cintarele na boisku, a nieraz wybuchnie poza boiskiem dzieki czemu powstaje szum w mediach. Ale wlasnie to jest to, czego Samu potrzebuje do zycia niemalze tak bardzo jak tlenu. On to lubi, dobrze sie z tym czuje, nie przeszkadza mu to w grze - wiec nie widze podstaw do narzekania. I jaki by nie byl, jakie zadymy by nie wzniecal to i tak ma swojej stronie bramki, ktore zawsze beda przemawialy na jego korzysc. Bez Niego Barca stracilaby wiele ze swojego stylu. Eto'o stanowi o obliczu Blaugrany i w przypadku jego odejscia/kontuzji/wyjazdu na PNA (niewlasciwe skreslic) ciezko go zastapic zawodnikiem o podobnym charakterze, bo... takowych jest jak na lekarstwo. Kazda druzyna potrzebuje takiego 'bad-tempered' zawodnika. To sa ludzie sukcesu, z takimi zawodnikami w skladzie zwyciestwa przychodza zdecydowanie latwiej.

0

Eto'o strzeli swoja 100 bramkę w lidze, ktora bedzie jednoczesnie 5000 bramka Barcy :D to by bylo piekne!

0

Gosciu bardziej nadalby sie do roli Mikolaja Kopernika niz do platnego zabojcy, ktory powierza monecie czyjes zycie :D

0

Kto nie skacze ten z policji! Hop hop hop!

No ale w sumie Real ma cos wspolnego z policja :D

0

kiedy bylo losowanie kolejnej rundy? nie zauwazylem newsa o takiej tresci i nie przypominam sobie zeby podczas pierwszego losowania wylosowano cala drabinke.

0

mily93 - nie obrazaj druzyn 3-ligowych :D bo moj klubik gra w tej lidze :D

0

heh, jak na zlosc... jedni z najslabszych zawodnikow na boisku strzelili bramki :D Jeszcze jakby Caceres strzelil to by mi sie chyba tatuaze rozwalily :P

0

Czemu my mamy takie hieny w druzynie ze nie potrafia podac do lepiej ustawionego kolegi tylko probuja samemu ta pilke holowac...

0

Oczywiscie Caceres :D nie wiem czemu Yaya napisalem :D

0

Ladnie przed chwila Zakalec poszedl ale nie umial tak prostej pilki wylozyc na patelnie... a po chwili Yaya genialny wslizg.

0

Pinto lipa, Sylvinho kapitalnie, Caceres fatalnie, Marquez bardzo dobrze, Alves bardzo dobrze, Yaya bardzo poprawnie, Guddy nic specjalnego, Busquets bez rewelacji, Iniesta poprawnie, Bojan nijak, Zakalec przyzwoicie

To tak krotko po pierwszej polowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?