0

metzger - o ile tylko chcesz!

0

Ronaldinho sie leczyl, a Deco pauzowal za kartki

0

dokladnie o tym samym chcialem napisac - Palanca wzial koszulke od Raula, bo nie chcial brac nikogo z Barcy

0

Balian - jak juz cos przywolujesz to lepiej miej pewnosc ze piszesz prawde. Byla 90minuta meczu i sedzia gwizdnal karnego na wage zwycietswa i awansu do MŚ. Wyznaczony byl Eto'o i dlatego podchodzil do karnego, jak sam pozniej mowil: czul sie pewnie i byl przekonany, ze strzeli. Jednak podszedl do niego Wome i powiedzial mu ze on sie czuje pewnie i chce strzelac. Samu sie zgodzil a Wome trafil w slupek... potem nie mial gdzie wrocic bo mu dom spalili...

0

no to odpada Jorquera, Sanchez, Pedro i ktos z dwojki Slyvinho-Caceres. Wydaje mi sie ze ten drugi bo doswiadczenie moze sie przydac.

0

Stawiam ze w pierwszym wyjdzie Guddy w miejsce Busquetsa

0

bedzie Lyon! na zlosc wszystkim :D

0

Rok temu tez mialo tak mbyc po kazdej strzelonej bramce, a jak wyszlo to kazdy wie... nie pompujmy juz balonu, bo widac ze nie tylko my kibice jestesmy zagotowani, ale powoli gotuja sie tez pilkarze...

0

to jak wszyscy stawiaja na Barcelone, to ja tez postawilem http://img397.imageshack.us/img397/8625/405344bs9.jpg

a co tam, raz sie zyje! :D

0

""The Mirror" napisał, iż "był to najlepszy występ Dos Santosa w tym sezonie"."

Chyba pierwszy raz Mirror napisal cos prawdziwego z wlasnego zrodla :D

0

To sie nazywa zemsta: pokonac najsilniejszym skladem Barcelone II az 3:2... Oddajac przy tym 3 celne strzaly i majac posiadanie pilki na poziomie 38%! masakra! ale zmiazdzyli Barce! Szacun!

0

Najwazniejsze to nie odpuszczac ani na moment. Tak jak w wiekszosc meczow po brmce na 2-3:0 juz sie zaczyna szanowanie pilke i granie pod publike ("oleeeeeeee ooooooleee") tak teraz chocby, tak jak z Atletico, po 8 minutach bylo 3:0 trzeba grac konsekwentnie, tak jakby wciaz bylo 0:0. Nie wolno odpuscic i nie wolno sie rozluzniac. jak bedzie sytuacji na 5:0 to tyle trzeba strzelic, jak bedzie 8 sytuacji 100% to trzeba strzelic 8. Nie wolno sie zawahac. Trzeba ich pograzyc. Nalezy to sie zarowno im - pilkarzom - jak i nam - kibicom.

0

dokladnie. Pique i Sergio graja czesto, ale to dlatego ze jest stosowana rotacja, a oni sa jednymi z pierwszych do wejscia na boisko. A gdyby wszyscy byli zdrowi to ani Pique, ani Busquets nie bylby pierwszym zmiennikiem. Tak wiec ja tez uwazam, ze dzisiaj zagrala Barca B, bo sa optymalnej jedenastki nie zagral dzisiaj nikt. i podejrzewam, że tylko jeden z zawodnikow, ktorzy dzisiaj zagrali, wybiegnie w pierwszym skladzie z Realem. Teraz pytanie: Guddy czy Busquets? Stawiam na tego pierwszego.

0

aboutreka - odstaw juz tego Football Managera...

I szacun dla goscia, ktory postawil Szachtar z kursem 5,5zl i pisal o tym tutaj w komentarzach. Ja bym sie nie odwazyl zagrac w toto przeciwko 'swojej' druzynie.

0

Skad tyle karteek pod rzad? Co sie dzieje?

0

"awans z Third Division do Second Division B"

to nie jest liga angielska, panie redaktorze :)

0

zaskakujace jest to, iz na rm.pl jest niemalze identycznie tlumaczenie tego fragemntu :D a ukazalo sie tam troche po godzinie 1 w nocy. to tak gwoli scislosci.

0

Robben nie zagra, mowicie ze Marcelo tez nie zagra to robi sie duuuuuuzo miejsca po naszej prawej stronie. Messi z Alvesem sobie pohasaja az bedzie sie kurzylo!

0

mihal - mowie ze patrze na lfp.es a nie na primeradivision

0

gra sie zaostrza. to dobrze. zolc dla Robbena. pierwsza w sezonie. czekamy teraz na Ramosa.

VdV juz zszedl czyli w GD na pewno zagra.

0

nie wiem gdzie Wy to przeczytaliscie ze kartka dla Marcelo oznacza pauze w nastepnym meczu. Na lfp.es jest napisane, ze przed tym meczem mial juz 5 zoltych, wiec juz chyba musial pauzowac. po 4 zolte maja Heinze, Ramos i VdV.

0

Ciekawe czy nietoperze maja kolana? :D

0

ostrzezenie

mod

0

sciah - ja wiem, ze to nie reklama tylko jakas tam akcja charytatywna... ale tak sie zaczyna. Najpierw bym UNICEF, ktoremu to Barca placila, teraz jest MES o ktorym nikt nic wiecej nie wie poza tym, ze to jakas wspolpraca Barcy, Nike i kogos tam jeszcze... Znajac zycie tym razem Barca jakies profity z tego ma i znajac zycie niedlugo z podobnych rzeczy bedzie miala jeszcze wiekszy zyski. Chyba ze to logo MES tylko na jeden mecz.

0

idealnie! genialnie! niepowtarzalnie!

Smiem twierdzic, ze to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy mecz w tym sezonie! Wychodzi niemalze wszystko. Bawia sie z nimi jak chca, az Valenci odechciewa sie grac i stad te faule. Jedyne co mnie martwi i to bardzo to fakt...

iż Barcelona zaczyna sie sprzedawac...

Ten nowy emblemat na koszulce potwierdza, iż reklamy na koszulce sa juz tylko kwestia czasu. Chcialbym zeby to MES bylo tylko podczas jednego meczu, ale nie chce mi sie w to wierzyc. Pewnie zostanie do konca sezonu i niedlugo taki loga beda coraz wieksze i coraz bardziej komercyjne. Szkoda...

VeB

0

"Biorąc pod uwagę skuteczność w rozgrywkach 2008/09, FC Barcelona na Camp Nou do siatki rywali trafiała aż 22 razy (średnio raz na 24 minuty), natomiast gościom z Walencji na obcych boiskach udało się to 9 razy (co 60 minut)."

Z tego wychodzi, ze bedzie 3:1 dla Barcy. Calkiem prawdopodobne. I takiego wyniku bym sobie zyczyl.

0

no Del Porno pewnie zagra wobec absencji Morettiego. Dokladajac do tego nieobecnosc Silvy to wychodzi, ze Valencia bedzie miela mocno oslabiona lewa strone. Messi ich troche pokreci :D

0

Schweinsteiger jest od stycznia do wyciagniecia za darmo, wiec nie wiem po co mieliby placic za niego... Kontrakt mu sie w czerwcu konczy i kto sie z nim dogada tam bedzie gral :D

0

To sa chorzy ludzie. Juz dawali 150 baniek za Casillasa (rownowartosc klauzuli), ale temu jeszcze sodowa nie uderzyla i podziekowal tym panom. Zaden normalny 'wielki' pilkarz tam nie pojdzie i dopiero jak nakupuja sredniakow za wielkie pieniadze zacznie sie karzuela transferowa. Wtedy nawet lepsi (nie mowie tu o pilkarzach pokroju Messiego czy Casillasa, ale takich jak np. Huntelaar, Gudjohnsen, Seedorf itp.) nie beda w stanie odmowic. Zacznie sie tak jak z Chelsea, po jakims czasie rozwinie sie jak w Chelsea, ale zadnych pucharow europejskich to nie da - jak w Chelsea :D

PS. z pilkarzy wymienionych w newsie podejrzewam, że tylko Tevez by sie skusil na tranfer. jesli by go nie gryzlo sumienie przechodzac do najwiekszego wroga.

0

Ja od razu po meczu Realu z Getafe sprawdzilem stan kartkowy w ich szeregach. I wychodzi na to ze Ramos, Van der Vaart i Heinze maja po 4 zolte kartki. Wiec jestem pewny, że jeden z nich nie zagra na 100%. a co by bylo jakby we 3 dostali po zoltej kartce? az strach myslec :D

PS. i nie smiejcie sie z Pyrzo, bo w nizszych klasach rozgrywkowych (w Polsce, nie wiem jak jest w innych krajach) rzeczywiscie jest tak jak on pisze tzn. pazuje sie za 5 zoltych lub czerwona otrzymana bezposrednio. za 2 zolte w jednym meczu nie pauzuje sie w nastepnej kolejce, chyba ze wczesnie juz sie mialo 3 na koncie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?