0

Eto'o

0

to ja bym tak proponowal wylosowac Real Union :D Ciekawie byloby pograzyc pogromce Realu hehe

0

Bedzie czwarty po tym sezonie. Rivaldo nie zlapie.

0

Mimo gry w srodku polu Keity z Toure wierze, ze uda sie wygrac. Moze byc skromne 1:0 albo 2:1.

0

I o to chodzi! Bravo R10! Wiedzialem, ze jeszcze bedzie wielki. Moze nie najwiekszy, ale wielki na pewno.

0

Caceres? mi pasuje, ale chyba Pep na niego nie postawi

Pique? Mimo wszystko wole Marqueza, ale wydaje mi sie ze obaj zagraja w pierwszym, a Puyol pojdzie na lewa strone.

Toure/Keita? z kazdym meczem dylemat jest coraz wiekszy, ale jeszcze trzymam strone tego pierwszego

Busquets? jak najbardziej. powoli przyzwyczajam sie do tego, iz stanowi on o sile Barcy, co przed sezonem bylo nie do pomyslenia

atak oczywisty, zadnych roszad, a juz na pewno nie Hleba.

0

albo mi sie wydaje albo on juz s*a w gacie przed tym meczem... :D

0

jutro Samu musi dostac kartke, wtedy nie zagra z Valencia. Inaczej moge sie zalozyc ze dostanie kartke z Nietoperzami i nie zagra z Realem...

0

a ja oprocz zwyciestwa poprosze o zolta kartke dla Eto'o. Zeby pauzowal z Valencia a nie z Realem...

0

Valdes przez 90 minut przebiegl wiecej niz Bojan w 45 minut... to jest ciekawe!

0

nie jestesmy w tym samym miejscu, bo to Barca wygrala final w Paryzu i dzieki temu jest krok przed Arsenalem.

0

... wybral inna droge, ktora choc jest strasznie kreta, może doprowadzic go do czegos cenniejszego niz zwyciestwo w Carling Cup lub 3 miejsce w lidze angielskiej...

0

Pique 4, no moze naciagane 5.

Bojan 3.

Hleb 2. I nigdy wiecej tego czlowieka w pierwszym skladzie na tej pozycji.

0

Az mi ciezko sie oglada ten mecz. Patrze i widze Barcelone z zeszlego sezonu. Calkowicie bez pomyslu i bez skrzydel. To co sie dzisiaj dzieje na skrzydlach to jest jakis absurd, by druzyna przeczyla wlasnym filozofiom gry. Bojan gra dramat, jak dostanie pilke to nie wie co ma z nia zrobic, ale jesli porownac z nim Hleba to tak jakby porownywac szkodliwosc alkoholu do szkodliwosci mleka. Do tej pory uwazalem, ze Keita to najwieksza pomylka transferowa, ale ten facet przechodzi sam siebie. On nie zagral zadnego dobrego meczu w barwach Barcy, ba! Mało tego. Nie zagral dobrego kwadransa! Przeciez nie gorzej zagralby Pedro czy Jeffren. Jesli nie byloby na boisku kogos z dwojki Xavi - Eto'o to ja bym nie wiedzial, czy to gra Barca czy ktos Barcopodobny. W tej dwojce pokladam dzisiaj nadzieje i w Guardioli - niech sie opamieta i sciagnie tego bialoruskiego Łobodzinskiego ze skrzydla! Przeciez przy nim Gudjohnsen wyglada jak wirtuoz futbolu. Boki obrony tez niewiele lepiej bo Sylvinho po 3 przebiezkach chyba sie zmeczyl a Alves musi zabezpieczac grajacego dzisiaj bardzo nerwowo Pique.

Jesli nic sie nie zmieni na skrzydlach to pozostaje nam liczyc na kunszt Xaviego badz Eto'o.

Tyle.

0

Troszke lolowaty sklad i obawiam sie ze moze byc ciezko. Z tylu raczej powinno byc na zero, gorzej jesli chodzi o atak. Jesli nie bedzie remisu 0:0 to raczej wygramy.

0

oj bedzie ciezko ze Sportingiem... a trzeba przeciez wyjsc z pierwszego miejsca w grupie... atak na najblizsze mecze to HEH, heh :D

0

byle nie w swojej

0

wypozyczyc, a nawet sprzedac Pedro! Jeffren lepszy!

0

no zdziwie sie jak Villarreal awansuje...

0

fota genialna!

0

łał, odkryłeś Ameryke!

0

Henry bardzo poztywnie, Iniesta tez na plus. Do tego przyzwoite zawody Bojana, Sylvinho, Busquetsa i troche wiecej niz przyzwoite Puyola.

Sanchez -> padaka, a za ta siatke, co dostal od Strellera to powinien od razu zejsc z boiska :D

Hleb strasznie niewyrazny. W przerwie do szatni po rutinoscorbin i.. na druga polowke niech juz nie wychodzi.

Reszty nie ma jak ocenic.

0

Toure gral praktycznie caly pazdziernik, wiec odpoczynek tez mu sie nalezy. W lidze juz powinien zagrac.

0

jutro jako pierwsza druzyna zapewnimy sobie awans :D

0

nie zgodze sie z bramka miesiaca. Wg mnie ladniejsze bylo trafienie Bojana z Benidromem.

0

najgorsze, ze cos mi link nie dziala do wersji waniliowej i chyba bede musial zassac to 1gb... brak slow

0

matrix20 - juz jest demko? mialo byc dzisiaj o 1 w nocy, ale jak juz jest to biore sie za sciaganie. Oczywiscie w wersji waniliowej, bo truskawkowa zajmuje prawie 1gb. Dla mnie to porazka zeby demo zajmowalo prawie 1 gb!

0

15 zwyciestw prawdopodbne, dalej nie wiem. Chociaz najtrudniejszym z tych najblizszych meczow bedzie... ten dzisiejszy. Malagra troche zaskakuje i jesli wygramy to bedziemy mogli powiedziec, ze pokonalismy solidna druzyne, a nie jakiegos ogorka.

0

piekne dzielo! musze je miec!

0

Dobry felieton, aczkolwiek jest kilka kwestii, z ktorymi bym sie nie zgodzil (i wlasciwie po to jest felieton :D):

- nie uwazam, ze Barca ma silna lawke rezerwowa. O ile w obronie rywalizacja jest naprawde ostra, o tyle w pomocy i ataku bardzo latwo o uszczerbek. Kontuzje Xaviego badz Iniesty, a nie daj Boze dwoch rownoczesnie stawiaja nas w sytuacji, w ktorej nie bedzie mial kto rozgrywac, bo z calym szacunkiem, ale po tym co wczoraj zobaczylem to az czasami zal mi sie robilo Hleba a Guddy za rozgrywanie tym bardziej brac sie nie powinien. Toure owszem, w Monaco chodzil na przeboj miedzy obroncow i potrafil zagrac idealna pilke, ale w Barcelonie poznalismy go jako destruktora, wiec blizej mu do przerywania akcji przeciwnika niz do rozgrywania. Keita podobnie z tym ze on narazie nie wkomponowal sie w gre Barcy i gra strasznie statycznie, wolno i tez bardziej pasuje do rozbijania atakow niz ich konstruowania. Busquetsa to nawet nie ma co liczyc, gduz z gory zakladam, ze nie udzwignalby presji. Z calym szacunkiem, ale to jeszcze nie ta polka. Podobna sprawa ma sie w ataku, gdzi jestesmy uzaleznieni od Messiego i Eto'o. Absencja jednego z nich sprawia, że jestesmy pod sciana, gdyż Henry moze i talent ma, ale szybkosc gry i myslenia juz nie ta sama. Bojan bramek moze nastrzelac, ale musi miec sam na sam badz do pustej. Zreszta wystarczy popatrzec na jego bramki z zeszlego sezonu - 3/4 to wepchniecia pilki do pustaka. O Pedro juz nie mal zapomnialem. I dobrze, bo z tego co zobaczylem w jego wykonaniu to Pep chcial lansowac go na przyszla gwiazde. Tak jak robi to z Busquetsem.

- jesli mowa jest o sily druzyny, to nie rozumiem co ma do tego fakt, iz ktos jest wychowankiem lub nie jest. Dobrze, ze tacy zawodnicy jak Puyol, Iniesta, Messi czy Xavi (a takze Pique, o ktorym zapomniales chyba w tekscie) sa wychowankami, ale co to ma do potegi zespolu. Jesli byliby kupieni tez stanowiliby o sile zespolu, dlatego ciezko mi zrozumiec jaki wplyw ma przeszlosc klubowa na sile zespolu.

Reszta tekstu to swieta prawda. Dodalbym nawet, ze na dzien dzisiejszy nie widze druzyny w lepszej formie niz Barca. No moze wspomniany przez Ciebie L'pool. Sa w gazie, ale chyba jednak nie w takim jak Blaugrana. Az chcialoby sie, aby mecz z Realem przyszedl jak najszybciej. Chociaz z drugiej strony wielka druzyna poznaje sie po tym, ze potrafi wygrywac, kiedy nie idzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?