m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co z tego ze dostali 3:2 jak maja rewanz u siebie?
0
niech sie zgodza, niech sie zgodza!
27 do mojego niewielkiego III-ligowego (czyli tak jakby IV liga) przyjezdza w ramach Pucharu Polski Lechia Gdansk, wiec chcialbym zobaczyc oba mecze :D
0
"Dla Barçy nie ma meczów towarzyskich" - cytat tygodnia!
0
wczoraj podczas prezentacji kiedy wypowiadal sie Puyol bylo napisane el Capitá, wiec wydaje mi sie ze zaden z Was nie ma racji :D
0
no to zycze mu 31 bramek w tym sezonie! :D
0
Guardiola zmienil ustawienie na 3-4-3 juz w przerwie a nie w 62minucie.
0
Konradinho jak da rade, to wrzuc prezentacje od poczatku :D Nie musi byc HQ, byle tylko byli wszyscy :D
0
Nienawidze goli w 90 minucie... Z bardzo kojarzy mi sie to z Realem. Dzisiaj tez Samu mnie troch wkurzyl tym golem bo od kiedy stracilismy bramke to tylko w myslach sobie powtarzalem zeby wyrownali, bo chce zobaczyc karne :D a tu masz Ci los... ale to w koncu probably the best striker centre in the World! :D
BRAVO SAMU!
0
Gooool Puyooooooool!
Ale sedzia nam pomogl doliczajac 5min :d
0
Iniestaaaaaaaaaaaaa znowu... no nastaw celownik Blady, nastaw celownik!
0
kapitalnie... ale jak to moglo nie pasc?!
0
to jest karny panie sedzio!
0
joseph skad masz ten link w WMP?
0
1:0 w leb
0
o ja cie pierdziele, ale Eto'o powitanie zgotowali! Nie spodziewalem sie tego. Myslalem ze wrocimy do 4-3-3 z Abidalem na srodku i Vazquezem na lewej obronie ale chyba zostajemy przy 3-4-3 z vazquezem w srodku pola.
0
Czyli jednak mam racje. Busquets zostal na boisku a zszedl Henry. Barca przeszla na ustawienie 3-4-3.
Pinto - Puyol, Pique, Abidal - Busquets, Yaya, Guddy, Hleb - Jeffren, Bojan, Pedro
Teraz mielismy niezlego farta :d
0
Henry'ego chyba nie ma na boisku
0
joseph - skad masz tego linka?
0
Bravo Busquets!
0
wujo - Hleb co pilka to strata. Probuje kopiowac Iniesta schodzac do srodka i grajac w uliczke ale narazie mu to nie wychodzi. Mam nadzieje ze sie rozkreci. Yaya nie tak zle. Co ma czyscic to czysci a kiedy trzeba to sfauluje.
0
1/4 meczu za nami - Hleb najslabszy na boisku
0
Guddy ma dzisiaj sklonnosci do gry kombinacyjnej :D
0
Po Oleguera mogliscie sie zglosic miesiac temu
0
Shaun Wright-Philips bylby dobry, ale jak juz ktos przypomnial, ze Anglicy nie radza sobie w Hiszpanii.
Joe Cole tez moglby byc, ale... patrz wyzej.
Lukas Podolski tez moglby byc dobra opcja, ale jest Nimcem, a jakos trudno mi sobie wyobrazic Niemcow w FCB.
Babel? to chyba nie ta polka.
Wiec chyba rzeczywiscie Capel zostaje jedyna opcja, chociaz mozna by przegladnac rynek francuski, bo tam maja niezlych graczy, ale zadnym konkretnym nazwiskiem nie rzuce.
0
Pinto - Corcoles, Pique, Caceres, Sylvinho - Yaya, Guddy, Hleb - Jeffren, Bojan, Pedro
i z Wisla sobie poradza :D
0
A Puyol po tym sezonie bedzie miec 4 miejsce :D
0
Dobrze by bylo sprobowac w rewnazu Corcolesa na prawej obronie. Calkiem przyzwoicie prezentowal sie w Szkocji.
0
ale ja jestem zagotowany przed tym meczem...
0
Teraz tylko jutro Samu w pierwszej jedenastce! I jazda jazda jazda Blaugranowa gwiazda! :D
0
mecze towarzyskie to nie problem. dogada sie Barca z reprezentacjami, podadza rozsadne argumenty, a takimi na pewno sa mecz LM i albo zagraja polowke i wroca do Barcelony albo wogole nie pojada. No problem.