0

co z tego ze dostali 3:2 jak maja rewanz u siebie?

0

niech sie zgodza, niech sie zgodza!

27 do mojego niewielkiego III-ligowego (czyli tak jakby IV liga) przyjezdza w ramach Pucharu Polski Lechia Gdansk, wiec chcialbym zobaczyc oba mecze :D

0

"Dla Barçy nie ma meczów towarzyskich" - cytat tygodnia!

0

wczoraj podczas prezentacji kiedy wypowiadal sie Puyol bylo napisane el Capitá, wiec wydaje mi sie ze zaden z Was nie ma racji :D

0

no to zycze mu 31 bramek w tym sezonie! :D

0

Guardiola zmienil ustawienie na 3-4-3 juz w przerwie a nie w 62minucie.

0

Konradinho jak da rade, to wrzuc prezentacje od poczatku :D Nie musi byc HQ, byle tylko byli wszyscy :D

0

Nienawidze goli w 90 minucie... Z bardzo kojarzy mi sie to z Realem. Dzisiaj tez Samu mnie troch wkurzyl tym golem bo od kiedy stracilismy bramke to tylko w myslach sobie powtarzalem zeby wyrownali, bo chce zobaczyc karne :D a tu masz Ci los... ale to w koncu probably the best striker centre in the World! :D

BRAVO SAMU!

0

Gooool Puyooooooool!

Ale sedzia nam pomogl doliczajac 5min :d

0

Iniestaaaaaaaaaaaaa znowu... no nastaw celownik Blady, nastaw celownik!

0

kapitalnie... ale jak to moglo nie pasc?!

0

to jest karny panie sedzio!

0

joseph skad masz ten link w WMP?

0

1:0 w leb

0

o ja cie pierdziele, ale Eto'o powitanie zgotowali! Nie spodziewalem sie tego. Myslalem ze wrocimy do 4-3-3 z Abidalem na srodku i Vazquezem na lewej obronie ale chyba zostajemy przy 3-4-3 z vazquezem w srodku pola.

0

Czyli jednak mam racje. Busquets zostal na boisku a zszedl Henry. Barca przeszla na ustawienie 3-4-3.

Pinto - Puyol, Pique, Abidal - Busquets, Yaya, Guddy, Hleb - Jeffren, Bojan, Pedro

Teraz mielismy niezlego farta :d

0

Henry'ego chyba nie ma na boisku

0

joseph - skad masz tego linka?

0

Bravo Busquets!

0

wujo - Hleb co pilka to strata. Probuje kopiowac Iniesta schodzac do srodka i grajac w uliczke ale narazie mu to nie wychodzi. Mam nadzieje ze sie rozkreci. Yaya nie tak zle. Co ma czyscic to czysci a kiedy trzeba to sfauluje.

0

1/4 meczu za nami - Hleb najslabszy na boisku

0

Guddy ma dzisiaj sklonnosci do gry kombinacyjnej :D

0

Po Oleguera mogliscie sie zglosic miesiac temu

0

Shaun Wright-Philips bylby dobry, ale jak juz ktos przypomnial, ze Anglicy nie radza sobie w Hiszpanii.

Joe Cole tez moglby byc, ale... patrz wyzej.

Lukas Podolski tez moglby byc dobra opcja, ale jest Nimcem, a jakos trudno mi sobie wyobrazic Niemcow w FCB.

Babel? to chyba nie ta polka.

Wiec chyba rzeczywiscie Capel zostaje jedyna opcja, chociaz mozna by przegladnac rynek francuski, bo tam maja niezlych graczy, ale zadnym konkretnym nazwiskiem nie rzuce.

0

Pinto - Corcoles, Pique, Caceres, Sylvinho - Yaya, Guddy, Hleb - Jeffren, Bojan, Pedro

i z Wisla sobie poradza :D

0

A Puyol po tym sezonie bedzie miec 4 miejsce :D

0

Dobrze by bylo sprobowac w rewnazu Corcolesa na prawej obronie. Calkiem przyzwoicie prezentowal sie w Szkocji.

0

ale ja jestem zagotowany przed tym meczem...

0

Teraz tylko jutro Samu w pierwszej jedenastce! I jazda jazda jazda Blaugranowa gwiazda! :D

0

mecze towarzyskie to nie problem. dogada sie Barca z reprezentacjami, podadza rozsadne argumenty, a takimi na pewno sa mecz LM i albo zagraja polowke i wroca do Barcelony albo wogole nie pojada. No problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?