m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepty z najleptych!
0
"WSZYSCY fani blaugrana pamiętają jednak mecz finałowy Pucharu Zdobywców Pucharów rozgrywany właśnie na stadionie Świętego Jakuba w Bazylei. Miało to miejsce w 1969 roku, a "Duma Katalonii" uległa wówczas Slovanowi Bratysława 2:3."
Reka w gore, kto o tym wiedzial! :D
0
Przyznawac sie, kto po przeczytaniu tytulu pomyslal o Rijkaardzie!!!
camarotti - jest juz nas dwoch, a zaloze sie ze bedzie wiecej.
0
tak kwoli scislosci: transfery w tym roku mozna tez przeprowadzac 1 wrzesnia, gdyz 31 sierpnia to niedziela i FIFA postanowila dac jeden dzien wiecej na transfery. tak wiec do zamkniecia okienka jeszcze 2 dni.
0
Wisla to sie dorobi na biletach w tym sezonie. Najpierw Barca u siebie w rewanzu a teraz Tottneham. No ladnie, ladnie :D
0
Barca, Sporting, Basel, Aalborg. Po co sie meczyc? :D
0
Kim Kallstrom??? Wynalazek FM! :D
0
Bałaszczykowski? A kto to jest? gdzie on gra?
Gra Pique to dramat, nie wiem jak ktos moze uznac jego wystep za pozytywny. Na dzien dzisiejszy jest 4 stoperem w klubie, ale to tylko dlatego, ze nie widzielismy jeszcze Caceresa w akcji.
0
W drugim koszyku brakuje jednej druzyny :D I to chyba bedzie drzuyna z pary Schalke - Atletico, z tym ze nie pasuje mi Aletico w drugim koszyku bo oni maja malo tych punktow za gre w pucharach, wiec jesli Atletico to w 3 koszyku w miejsce Juve, a jesli Schalke to normalnie w 2 koszyku. Tak mi sie wydaje.
0
Ocena dla Pique to nieporozumienie. Chcial nasladowac Marqueza tymi przerzutami, a zagral gorzej Mariusz Jop na euro.
Z ocena Bojana tez sie nei zgodze. fakt, ze przestrzelil setke jak junior, ale trzeba zauwazyc ze sam sobie ja wypracowal odzyskujac pilke. W dodatku wylozyl pilke jak na tacy Pique, kiedy ten z strzalem 10metrow malo nie stracil przelatujacego nad stadionem samolotu.
Bojan 6
Pique 3
Najlepszy z Barcy byl chyba Iniesta i zasluzyl na 7
0
"Rzecz w tym, że drużyna Barçy zagrała słabo, bez pomysłu, nie potrafiąc znaleźć sposobu na ambitnie grających gospodarzy"
Czy ja wiem, czy nie potrafilismy znalezc sposobu? imo sposob byl dobry bo patelnie jakie mial Henry, Pique i Bojan byly idealnymi. obrona Wisly sie gubila i nie mogli nic na to poradzic. Szwankowala tylko skutecznosc. A wiec warcamy do punktu wyjscia.
0
Nie nedza, tylko gra na 30% tak jak przeiwdywalem przed meczem, Po co sie spinac, kiedy przeciwnik nie wymaga wiekszego wkladu w gre, a liga rusza z 5 dni?
Po setce Henry'ego widac bylo, ze nie przylozyl sie do uderzenia, tak jak to zawsze robil.
Pierwszy mecz zrobil swoje i dlatego teraz ogladamy taki, a nie inny mecz. Teraz Hleb za Eto'o i Guddy za Xaviego, zeby sobie odpoczeli.
PS. Pique gra jak junior. Panikuje, wybija na oslep, probuje odgrywac z pierwszej, ale mu nie wychodzi kompletnie nic. Do zmiany.
0
to jest normalne 4-3-3 z Keita na defie i Iniesta na prawej flance. Dalbym jednak szanse Hlebowi - za Inieste, Xaviego (wtedy Iniesta do srodka, Hleb na flanke) badz Eto'o (Henry na szpice i Hleb na flanke). Tak samo w drugiej czesci przydaloby sie Guddy'ego za Keite zeby Yaya mogl pograc na defa.
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Vamos, grajaca na 30% Barço, Vamooooooos!
0
Jestem cikawy, czy jakby np. taki Xavi albo Marquez spacerowali sobie po jakims polskim miescie najzwyczajniej w swiecie po cywilu i zachowywaliby sie jak kazdy inny obywatel to czy zostaliby szybko rozpoznani? Ja sam nie wiem czy bym byl 100% pewny co do tego czy to moze byc naprawde On, czy moze ktos bardzo podobny :D
0
nawiazujac do tytulu: wiedzialem o wszystkim :D
0
im chodzi o to, ze moga dzisiaj z Barca wygrac, a nie ja wyeliminowac. I prawde mowiac maja na to szanse. Barca moze i wyjdzie silnym skaldem, ale zagra na 30% zeby sie nie przemeczac przed liga. Dlatego stawiam na 1:1, ale bardziej bylbym sklonny postawic 1X niz X2.
0
na Barce? Lepiej daj te 100zl na Wisle 1X i mozesz singla puscic
0
Jak jest tu ktos z Mysliborza to niech jeszcze raz przeczyta to, co napisal hanc. dla ulatwienia zacytuje:
"W Polsce jest taka zasada, że na bardzo młodych osobach i kobietach nie zdobywa się barw."
Jak ktos jest z Mysliborza to bedzie wiedzial, o co chodzi.
0
rowniez uwazam ze to najlepszy sedzia na swiecie
0
Choc sezon dopiero sie zaczyna Valencia moze juz odbierac statuetke za najwieksze frajerstwo sezonu. Nawet sprzedaz przez Barce Eto'o bylaby malutkim frajerstwem w porownaniu do tego co zrobila dzisiaj Valencia. Bo to nie Real wygral, tylko Valencia przegrala. Przeciez nawet gdyby w miejscu Valenci byla Wisla i gra toczylaby sie jedenastu na jedenastu to moge dac sobie reke uciac ze od stanu 1:1 Wisla nie starcilaby trzech bramek!
Nie wiem na czym musialbym wyladowywac frustracje gdyby w taki sposob przegrala Barca...
0
Nic specjalnego ten gosciu na razie nie pokazal.
0
Ja sie dziwie czemu zglosili do LM jakiego Rubena, o ktrym pierwszy raz slysze (to nie jest TEN Ruben, tamten odszedl z Barcy niedawno), a nie zglosili Oiera Olazabala...
0
Trzecim powinien byc Rafa. Zdziwilbym sie i jednoczesnie ucieszyl gdyby zostal nim Eto'o. Ma gosc charakter i mentalnosc zwyciezcy, ale Pep nie odwazy sie dac mu opaski.
0
tylko nie Keita. Z Wisla to jedno z najslszabych ogniw. Techniczny nie jest, warunkow tez nie ma. No chyba ze Yaya nie jest jeszcze w pelni sprawny po operacji.
0
co to za niespodzianka jak Real nie wygral z Deportivo na ich stadionie od X lat? U bukmacherow spokojnie mozna stawiac 1X.
0
ciekawe, czy robi osiemnastke? :D
0
Szkoda, ze Messi zmienil dyscypline sportu (patrz zdjecie). Ciekawe czy w recznej tez bedzie tak czarowal :D
0
eurosport pokazuje mecze pilki noznej na olimpiadzie, ale moze pokaze tez TVP Sport
0
jakby nie dodal tego slowa 'aktualnie' to uznalbym go za heretyka
0
damian VeB - no nie mow, ze Ty tez :D