0

Nie blokowal, ale zawsze Pep mial wiekszy wybor wsrod rezerwowych. Teraz szanse % Bojana na wejscie z lawki sa wieksze jakby nie patrzec

0

Bojan dostanie wiecej szans

0

od nich to mozna dostac troche kasy za Henry'ego :D mozna wynegocjowac dobra kwote.

Robinho, Jo, Bojinov, Mwaruwari, Vassel

sklad napastnikow jeden z najlepszych w lidze. Gdyby tylko wszyscy byli zdrowi...

0

z Benfica to my jeszcze w tym sezonie nie gralismy. Rafa strzelil ze Sportingiem

0

niech da w koncu pograc Sylvinho!

0

Teraz pytanie do znawców: kiedy ostatni raz Barca byla przed Realem? Bo w poprzednim sezonie chyba ani razu nie bylismy przed nimi...

0

Dobrze, skoro tak chcesz to zrobimy to...

0

ale przydaloby sie zebys napisal

0

tez mi sie wydawalo ze Bojan juz zadebiutowal, a ten news calkowicie pomieszal mi w bani

0

Poki co musimi go pozegnac z pierwszego skladu bo jest najslabszym ogniwem.

Narazie najwiekszy niewypal transferowy.

0

no jeszcze od strzelania mamy Sagana :D

0

po myslniku dodaj slowo 'byly' i wszystko bedzie sie zgadzac

0

a kiedy Szachtar zmienil herb, bo pierwszy raz widze ten, ktory jest po lewej stronie?

0

bylo bodajze 18 lub 19 meczow biorac pod uwage wszystkie rozgrywki. i zatrzymala nas Saragossa w CdR (wtedy co R10 dostal czerwona z kapelusza) z tym ze seria trwala jeszcze lidze. Chociaz tez wkrotce sie skonczyla...

0

przyszedl z Gramenet*

0

Oleguer nie jest wychowankiem Barcelony. z tego co mi wiadomo przyszedl z jakiegos trzecioligowca, bodajze Figueres.

0

Bojan i Keita dramat. Weszli z lawki a wogole ich nie bylo widac. Jeszcze kilka takich meczow i Yaya dojdzie do wniosku, ze skoro tu go nie chca to pojdzie do Arsenalu. I wcale bym mu sie nie zdziwil. On ma grac w pierwszym, a tymczasem jego miejsce zajmuje jakis mlokos do spolki z nabytkiem, ktory nic soba nie prezentuje. Tak nie moze byc. Herny pokazuje po raz kolejny, ze w Barcelonie to jest srodkowym napastnikiem nr 2. Eto'o ma niepodwazalna pozycje. A taka bramke co Heniek wczoraj zdobyl to i Oleguer by pewnie trafil.

0

jaki sweterek? przeciez byl w garniaku. a jak jest w garniaku to wygrywamy :D

0

na zegarze byla 102 minuta i 5X sekund wiec to sie zalicza jako 103 minuta :D

0

Kiedy Messi strzelil karnego na zegarze bylo 90 +14min :D dawno takiego czegos nie widzialem. Czy byl faul? Nie powiem, bo jak sedzia gwizdnal karnego to szybko wyskoczylem do gory i pobieglem sie czegos napic :D nie moglem na to patrzec. Zasluzone, ale z trudem wywalczone punkty.

Najwazniejsze, ze pokazalismy tym... no.... tym ze stolicy, ze my tez potrafimy strzelac w 90'

VISCA EL BARCA!!!

0

3 add

0

na transmisji podaja ze juz jest 90 +7 ale dopiero 90 minuta dochodzi

0

Bojan za Busquetsa a wiec zagramy teraz systemem 3-3-4

Vamooos!!!

0

ale teraz Kameni zlapal Eto'o...

0

dajcie na normalny serwer bo tu wyskakuje error

0

nienawidze go. dopiero jest poczatekj sezonu a ta mierna trenerzyna juz gra mi na nerwach.

0

szuszu - skad Ty to wsziales ze w rundzie rewanzowej Barca bedzie przejmowala przeciwnikow po Realu? gdzie nie spojrze na terminarz to wszedzie jest napisane, ze przez caly sezon Real przemuje przeciwnikow po Barcelonie

0

dokladnie pomyslalem o tym samym, ze dzisiaj statystyka meczow pomiedzy Espanyolem i Barca na stadionie Espanyolu sie wyrowna

0

jak mozna posadzic na lawke Eto'o kiedy zaczynac grac swoje i strzelac na zawolanie? Mam nadzieje, ze w koncu zagra najsilnijeszy sklad: VV, Dani, Puyol, Rafa, Abidal, Yaya, Xavi, Iniesta, Henry, Eto'o i Messi. Jeszcze nie grali tak w tym sezonie.

0

Boże, widzisz, a nie grzmisz...

fffj - Podaj mi konkretny mecz, datę i skład, w którym w barwach Barcelony widziałeś Ronaldinho na pomocy.

Niech mu ktoś to wytłumaczy, bo ja nie mam już sił. Pierwszy raz z nim konwersuję i dopiero teraz pojąłem jakie umiejętności muszą miec Ci, którzy wczesniej probowali go przekonac do swoich racji. Szacunek dla Was!

PS. fffj - jesli chodzisz co najmniej do 1 klasy gimnazjum to powinienes wiedziec, co to jest ironia i powinienes ja zauwazyc, w ktoryms z moich komentarzy. Nie powiem Ci, w ktorym, zeby nie psuc Ci zabawy. Jak odnajdziesz to daj znac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?