m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie blokowal, ale zawsze Pep mial wiekszy wybor wsrod rezerwowych. Teraz szanse % Bojana na wejscie z lawki sa wieksze jakby nie patrzec
0
Bojan dostanie wiecej szans
0
od nich to mozna dostac troche kasy za Henry'ego :D mozna wynegocjowac dobra kwote.
Robinho, Jo, Bojinov, Mwaruwari, Vassel
sklad napastnikow jeden z najlepszych w lidze. Gdyby tylko wszyscy byli zdrowi...
0
z Benfica to my jeszcze w tym sezonie nie gralismy. Rafa strzelil ze Sportingiem
0
niech da w koncu pograc Sylvinho!
0
Teraz pytanie do znawców: kiedy ostatni raz Barca byla przed Realem? Bo w poprzednim sezonie chyba ani razu nie bylismy przed nimi...
0
Dobrze, skoro tak chcesz to zrobimy to...
0
ale przydaloby sie zebys napisal
0
tez mi sie wydawalo ze Bojan juz zadebiutowal, a ten news calkowicie pomieszal mi w bani
0
Poki co musimi go pozegnac z pierwszego skladu bo jest najslabszym ogniwem.
Narazie najwiekszy niewypal transferowy.
0
no jeszcze od strzelania mamy Sagana :D
0
po myslniku dodaj slowo 'byly' i wszystko bedzie sie zgadzac
0
a kiedy Szachtar zmienil herb, bo pierwszy raz widze ten, ktory jest po lewej stronie?
0
bylo bodajze 18 lub 19 meczow biorac pod uwage wszystkie rozgrywki. i zatrzymala nas Saragossa w CdR (wtedy co R10 dostal czerwona z kapelusza) z tym ze seria trwala jeszcze lidze. Chociaz tez wkrotce sie skonczyla...
0
przyszedl z Gramenet*
0
Oleguer nie jest wychowankiem Barcelony. z tego co mi wiadomo przyszedl z jakiegos trzecioligowca, bodajze Figueres.
0
Bojan i Keita dramat. Weszli z lawki a wogole ich nie bylo widac. Jeszcze kilka takich meczow i Yaya dojdzie do wniosku, ze skoro tu go nie chca to pojdzie do Arsenalu. I wcale bym mu sie nie zdziwil. On ma grac w pierwszym, a tymczasem jego miejsce zajmuje jakis mlokos do spolki z nabytkiem, ktory nic soba nie prezentuje. Tak nie moze byc. Herny pokazuje po raz kolejny, ze w Barcelonie to jest srodkowym napastnikiem nr 2. Eto'o ma niepodwazalna pozycje. A taka bramke co Heniek wczoraj zdobyl to i Oleguer by pewnie trafil.
0
jaki sweterek? przeciez byl w garniaku. a jak jest w garniaku to wygrywamy :D
0
na zegarze byla 102 minuta i 5X sekund wiec to sie zalicza jako 103 minuta :D
0
Kiedy Messi strzelil karnego na zegarze bylo 90 +14min :D dawno takiego czegos nie widzialem. Czy byl faul? Nie powiem, bo jak sedzia gwizdnal karnego to szybko wyskoczylem do gory i pobieglem sie czegos napic :D nie moglem na to patrzec. Zasluzone, ale z trudem wywalczone punkty.
Najwazniejsze, ze pokazalismy tym... no.... tym ze stolicy, ze my tez potrafimy strzelac w 90'
VISCA EL BARCA!!!
0
3 add
0
na transmisji podaja ze juz jest 90 +7 ale dopiero 90 minuta dochodzi
0
Bojan za Busquetsa a wiec zagramy teraz systemem 3-3-4
Vamooos!!!
0
ale teraz Kameni zlapal Eto'o...
0
dajcie na normalny serwer bo tu wyskakuje error
0
nienawidze go. dopiero jest poczatekj sezonu a ta mierna trenerzyna juz gra mi na nerwach.
0
szuszu - skad Ty to wsziales ze w rundzie rewanzowej Barca bedzie przejmowala przeciwnikow po Realu? gdzie nie spojrze na terminarz to wszedzie jest napisane, ze przez caly sezon Real przemuje przeciwnikow po Barcelonie
0
dokladnie pomyslalem o tym samym, ze dzisiaj statystyka meczow pomiedzy Espanyolem i Barca na stadionie Espanyolu sie wyrowna
0
jak mozna posadzic na lawke Eto'o kiedy zaczynac grac swoje i strzelac na zawolanie? Mam nadzieje, ze w koncu zagra najsilnijeszy sklad: VV, Dani, Puyol, Rafa, Abidal, Yaya, Xavi, Iniesta, Henry, Eto'o i Messi. Jeszcze nie grali tak w tym sezonie.
0
Boże, widzisz, a nie grzmisz...
fffj - Podaj mi konkretny mecz, datę i skład, w którym w barwach Barcelony widziałeś Ronaldinho na pomocy.
Niech mu ktoś to wytłumaczy, bo ja nie mam już sił. Pierwszy raz z nim konwersuję i dopiero teraz pojąłem jakie umiejętności muszą miec Ci, którzy wczesniej probowali go przekonac do swoich racji. Szacunek dla Was!
PS. fffj - jesli chodzisz co najmniej do 1 klasy gimnazjum to powinienes wiedziec, co to jest ironia i powinienes ja zauwazyc, w ktoryms z moich komentarzy. Nie powiem Ci, w ktorym, zeby nie psuc Ci zabawy. Jak odnajdziesz to daj znac.