m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deportivo dostaje w leb od Sevilli 3 raz w ciagu... tygodnia :D
0
no mozna by mu dac odpoczac tylko nie ma kogo postawic w jego miejsce. Przeciez Puyol tez powinien odpoczac. Moze czas sprobowac Corcoles. Dobrze sie chlopak spisywal podczas letnich sparingow, wiec moglby troche odciazyc Puyola i Alvesa na prawej stronie.
0
Dani to poki co transfer sezonu w calej Europie. Nie widze jak na razie lepszego zawodnika, ktory przed sezonem zmienil klub.
0
Mogl ten Alves teraz strzelac jak mu bramkarzwyszedl zeby pokazac ze zawodnik lezy :D Pusta bramka byla :D
0
Ktos mowil ze Samu dalej sie nie odnalazl?
0
Graja u siebie, sa na ostatnim miejscu, wiec musza wygrywac. Zeby wygrywac musza atakowac. A to jest woda na mlyn na Barcelony :D
0
"Jest gwiazdą, na boisku nie przestaje biegać i robi wspaniałe zwody".
Jakie zwody?
0
"wydaje mi się, że w dziesiątkę graliśmy nawet lepiej niż w jedenastu"
to mi wyglada jako zniewaga Heitingi. Na miejscu Holendra bym sie obrazil :)
0
bedzie 48pkt. Zwyciestwo z osasuna i remis z Deportivo
0
"Numancia wygrała z Barceloną 1:0, oddając tylko 2 celne strzały, Racing Santander zremisował 1:1, oddając jeden(!) celny strzał. Betis Sewilla zdobył dwa gole, uderzając w światło bramki trzykrotnie, Atlético Madryt tylko dwa razy strzelało celnie, a honorowego gola zdobyło; podobnie zresztą jak Malaga. Getafe - cztery strzały w światło bramki i gol dający remis 1:1. Espanyol na bramkę zapracował trzema celnymi strzałami, tak samo jak Mallorca."
Mozecie mowic co chcecie, ale czytajac ten fragment, pierwsze co przyszlo mi na mysl to... VALDES! Ja tam nic do niego nie mam, szanuje go za to ze nam wybronil nie 5 i nie 10 punktow, ale te statystyki jakby przeczyly wszystkiemu, nawet tym 11 bramkom straconym w lidze, ktore sa niczym w porownaniu do bramek traconych przez inne ekipy z Realem na czele. Moze to przez fakt, iz przez wiekszosc meczu jest bezrobotny i ciezko mu bronic trudna pilke przy pierwszej interwencji... Co najmniej dziwne. To tez mozna uznac za paradoks.
0
Kalou z Chelsea jest do wziecia za free i to on powinein byc pierwsza opcja na lewa flanke
0
"Sylvinho (znający portugalski, angielski, hiszpański i UCZACY SIE KATALONSKIEGO)."
Leze na podlodze i udaje biedronke... :D
0
Caceres na lawce. Kto przyjmuje zaklad? :D
Pinto - Alves, Pique, Abidal, Sylvinho - Yaya, Keita, Busquets - Iniesta, Henry, Messi
0
Mogl miec "zycie jak w Madrycie", a bedzie miec "zycie jak w odbycie"
0
error
0
Dawac tu Kameniego za free. Na lawke jak znalazl.
0
mieli miec trening dopiero 2 stycznia, chyba cos im sie nie powiodlo w planowaniu imprezy i stwierdzili ze pod wieczor beda juz w stanie trenowac :D
0
Bravo Samu!
Pracuje na nowy kontrakt :D
0
"W Sylwestra piłkarze będą trenować tylko raz [...] o godzinie 10.30.
Pep Guardiola postanowił w Nowy Rok dać swoim podopiecznym wolne. Piłkarze wznowią zajęcia w piątek rano o godzinie 11.00."
Ja Wam mowie, ze oni cos planuja :D Ale przeciez, parafrazujac slowa jednego z redaktorow tej strony: Piłkarz, nie wielbłąd, pić musi!
W kwestii spornej pozostawimy to, co oni beda pic :D
0
a jeszcze w rewanzu z Szachtarem tez jako pierwsi stracilismy gola i nie udalo sie odwrocic losow meczu...
0
nic nowego w tym artykule... takie oczywiste oczywistosci
0
napisze mi ktos smsa z gg jak cos wpadnie w meczu Barcy?
0
Wattamaleo! :D
0
I po co bylo sie klocic? Mowilem, ze bedzie Lyon. Zreszta, nie chwalac sie, z latwoscia przychodzi mi wytypowanie kolejnych rywali Barcelony. Rok temu przewidzialem najpierw Celtic, a potem Schalke. Teraz mowilem ze bedzie Lyon i tak tez sie stalo. A sposob na odgadywanie jest bardzo prosty:
Wystarczy spojrzeć na drużyny z ktorymi Barca moze sie zmierzyc i ta ktora bedzie najslabsza zostanie rywalem Barcelony. Prawda, że proste?
0
a ja chce Lyon i bedzie Lyon! Ewentualnie Arsenal.
Swoja droga fajne mecze bylyby:
Deco & Belletti vs Gudjohnsen :D
0
adammo13 - zacznijmy od tego, ze to nie jest 'moja' definicja
0
gdzies kiedys czytalem takie fajne wytlumacznie slowa asysta. otoz bylo tam cos takiego napisane, ze asyste mozna zaliczyc wtedy, kiedy zawodnik przed oddaniem strzalu maxymalnie raz(!) dotknie pilke. w sumie mozna sie zgodzic, bo co to za asysta jak bramkarz zagra pilke do bocznego pomocnika, ten przejdzie cale boisko i strzeli bramke :)
0
toklatnie
0
nie ujmuje mu klasy ale klauzula to mnie rozwalila na atomy!
0
powie mi ktos dlaczego po sciagnieciu tych plikow glos mi ;eci ormalnie a obraz leci strasznie wolno? i obojetnie jakim programem odtwarzam (WMP, Winamp, Real Alternative, Dziobas, All Player). Mam sciagniete sterowniki ffdshow i Windows Media Classic. Z gory dzieki.