m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Po wyłonieniu zwycięscy redaktorzy CNN tłumaczyli wybór słowami"
zwycięZcy! :)
0
Nie lubie takich wynalazkow. Jak sciagac na lawke to jakiegos mlodego, egzotycznego zawodnika. W koncu Dani zanim przyszedl do Sevilli tez nie mial wyrobionego nazwiska.
0
co to za wielki klub co przegrywa u siebie 2:6?
0
Goraj - a kiedy ostatni raz widziales ja kaldes zlapal karnego? :)
0
taaaaaaaaaaa
0
"Zostaw kibica, ej k***o zostaw kibica!"
0
dawiddk - to teraz Ci sie nie udalo wytepic tej glupoty bo darkness nie powiedzial nic glupiego. zart mu sie udal.
a powiedz mi kolego: jak to jest zyc bez poczucia humoru?
0
Sylvinho powinien dostac 10 za to jak dyrygowal Guardiola po bramce na 1:1. Pep nie wiedzial co sie dzieje, a Sylvinho mu wszystko ladnie tlumaczyl :)
Aaaaaa i Pinto tez na niezla note zasluzyl za ten rajd, po bramce. Na roznych powtorkach widac jak Pep sie zerwal z lawki a za nim Pinto, ktory dostal takiego powera ze moglby na 100m sie sciagac. W sumie troche smiesznie to wygladalo.
a tak na powaznie to wg mnie Alves byl najslabszym obronca. Wiec dla niego 3 a dla Abidala 4.
0
jak mozna prosic to prosilbym o jakis filmik od bramki do samego konca bo malo juz z tego widzialem :) a podobno jakies burdy na koniec byly (Drogba cos odpierniczal czy cos)
z gory dzieki
0
Na pewno zagra Abidal. Nie wierze by Pep cos kombinowal z ustawieniem Toure jak ma jeszcze dwoch srodkowych obroncow z odwodzie (Abidal gra na srodku obrony w reprezentacji). Toure musi grac w srodku bo ktos musi sie przeciwstawic sile fizycznej Ballacka i Lamparda, kiedy maluchy beda rozgrywac. Henry pewnie zagra, bo wydaje mi sie ze jego uraz to zaslona dymna.
0
moze mowil w tym miejscu o Barcy Atletic
0
Real moze tez zremisowac zeby Barca przy zwyciestwie mogla switowac mistrza!
0
Pique był wczoraj jak John Rambo w "Rambo" - wyszedl i rozwalil wszystkich!
0
W tym przypadku mialbym kilka sprzecznosci co do ocen.
po 1.: Abidal. Nie zagral tak zle zeby go oceniac na 4. Jesli 5 to jest wyjsciowa ocena to taka powinien dostac. Poczatek mial fatalny to fakt, kazda akcja jego strona stanowila zagrozenie, ale potem jak raz przypadkowo przecial jakies zagranie, a pozniej ladnie skasowal Robbena to juz szlo mu duzo lepiej i w drugiej polowie nie odstawal od zespolu. 5.
po 2.: Xavi. Owszem - 3 asysty to jest cos. Zwlaszcza na Bernabeu. Ale nie mozna co chwile dawac mu 10 za to, ze zalicza w meczu po 2-3 asysty i nie notuje strat. Mimo wszystko to ciagle jest pomocnik, bardziej ofensywny niz defensywny, wiec 10 mozna mu dac gdy do asyst dopisze jakas wazna bramke, a moze nawet 2. Zreszta nie widac bylo zeby odstawal od Iniesty o 2 oceny, ale z drugiej strony Andres tez na 9 nie zasluzyl, dlatego Xaviemu trzeba obnizyc. 9.
po 3.: Eto'o. Ja rozumiem ze nie strzela. Ale widze tez ze w meczu na SB nie mial takie sytuacji zeby strzelic. Moze gdyby na poczatku meczu sedzia nie gwizdnal spalonego przy zmarnowaniu przez Samu sam na sam z Casillasem... ale tam spalony byl odgwizdany wiec mozna uznac ze sytuacji nie bylo. Kilka strzalow z niewygodnych pozycji przy ktorych Iker mial troszke problemow. Troche szarpal i robil dziury w bloku obronnym Realu. Gdyby mial jakas sytuacje podobna do tego co mial Leo to pewnie byc cos trafil dlatego ta 6 jest krzywdzaca w szczegolnosci ze atak w tym meczu spisal sie az nadto dobrze. 7.
0
"Guardiola zapytana o przygotowanie fizyczne zespołu..."
To Guardiola tez (obok Kopernika) byla kobieta? :)
0
Potrzeba nam 8 bramek w lidze, zeby pobic rekord Realu i potrzeba nam 6 golu El Tridente by dojsc do magicznej liczby 100 goli zdobytych przez tych 3 zawodnikow. Cele jak najbardziej do zrealizowania zwlaszcza ze w przypadku el tridente bramki liczone sa we wszystkich rozgrywkach wiec te 6 goli musza strzelic w 6, a byc moze w 7 meczach. Dadza rade!
VAMOOOOOOS BARCA! To jeszcze nie koniec!
0
wlasnie, Pique juz strzelal na Bernabeu.
0
Pique kozak!
Madrd, cabron, saluda al CAMPEON!
0
Sciema, gra psychologiczna :) na pewno zagra.
0
Najlepty na swiecie!
0
Messi zdecydowanie najslabszy z napastnikow, ale Henry zasluzyl na wiecej niz 5. Walczyl i staral sie szarpac na tej lewej stronie. Zrobil o wiele wiecej waitru niz Messi. Takze jak dla mnie to Henry i Eto'o po 6 a Messi 5.
0
3 polfinal Barcy w ostatnich 4 sezonach i 3 raz na wlasnym boisku remis 0:0. Niedlugo to stanie sie jakas klatwa :) A jesli by patrzec także na mecze wyjazdowe w tyc polfinalach to na Stamford Bridge powinno byc 1:0. Tylko pytanie dla kogo? :P
0
Łąkotka, a nie łękotka :)
0
"Chelsea przejdziemy, Real za***iemy, lige wygramy, puchar bedzie nasz!"
0
jakos Barca ma dwoch wychowankow na kierownicy, dwoch na stoperce, a Real tego nie ma wiec glupota jest gadanie ze Barca stawia na wychowanka w bramce bo real tak robi. Jakos do Barcy przyszedl Rustu kilka lat temu i tez sobie nie pobronil wiec skonczcie gadac ze VV broni dlatego ze jest wychowankiem. To jest chore. Sluchajcie jeszcze wiecej Engelow i Gmochow to zima w sandalach bedzie chodzic...
0
dzieki za info. ja mam tylko komentarz i nie wiem co jest grane.
0
pod tym linkiem neptyk jest obraz z c+ czy tylko sam komentarz? bo ja mam czarny obraz i tylko komentuja.
0
janek_centrum
jestes hardkorem :)
0
Pepe dostal 10 meczow kary a Higuainowi cofneli zolta kartke wiec z Sevilla moze zagrac. Za to jak teraz dostanie zolc to nie zagra z Barca wiec moze to dla Realu plus, a moze minus...
0
Julien My z Wami, Julien jedziemy... :)
Powiem tak: predzej Sevilla wygra z Realem niz Barca wygra z Valencia. To ze Sevilla nie przegra u siebie to jest pewniak, a teraz pytanie czy Barca zdola wygrac na Mestalla bo to goracy teren a Valencia ostatnio sobie niezle radzi.