0

"Po wyłonieniu zwycięscy redaktorzy CNN tłumaczyli wybór słowami"

zwycięZcy! :)

0

Nie lubie takich wynalazkow. Jak sciagac na lawke to jakiegos mlodego, egzotycznego zawodnika. W koncu Dani zanim przyszedl do Sevilli tez nie mial wyrobionego nazwiska.

0

co to za wielki klub co przegrywa u siebie 2:6?

0

Goraj - a kiedy ostatni raz widziales ja kaldes zlapal karnego? :)

0

taaaaaaaaaaa

0

"Zostaw kibica, ej k***o zostaw kibica!"

0

dawiddk - to teraz Ci sie nie udalo wytepic tej glupoty bo darkness nie powiedzial nic glupiego. zart mu sie udal.

a powiedz mi kolego: jak to jest zyc bez poczucia humoru?

0

Sylvinho powinien dostac 10 za to jak dyrygowal Guardiola po bramce na 1:1. Pep nie wiedzial co sie dzieje, a Sylvinho mu wszystko ladnie tlumaczyl :)

Aaaaaa i Pinto tez na niezla note zasluzyl za ten rajd, po bramce. Na roznych powtorkach widac jak Pep sie zerwal z lawki a za nim Pinto, ktory dostal takiego powera ze moglby na 100m sie sciagac. W sumie troche smiesznie to wygladalo.

a tak na powaznie to wg mnie Alves byl najslabszym obronca. Wiec dla niego 3 a dla Abidala 4.

0

jak mozna prosic to prosilbym o jakis filmik od bramki do samego konca bo malo juz z tego widzialem :) a podobno jakies burdy na koniec byly (Drogba cos odpierniczal czy cos)

z gory dzieki

0

Na pewno zagra Abidal. Nie wierze by Pep cos kombinowal z ustawieniem Toure jak ma jeszcze dwoch srodkowych obroncow z odwodzie (Abidal gra na srodku obrony w reprezentacji). Toure musi grac w srodku bo ktos musi sie przeciwstawic sile fizycznej Ballacka i Lamparda, kiedy maluchy beda rozgrywac. Henry pewnie zagra, bo wydaje mi sie ze jego uraz to zaslona dymna.

0

moze mowil w tym miejscu o Barcy Atletic

0

Real moze tez zremisowac zeby Barca przy zwyciestwie mogla switowac mistrza!

0

Pique był wczoraj jak John Rambo w "Rambo" - wyszedl i rozwalil wszystkich!

0

W tym przypadku mialbym kilka sprzecznosci co do ocen.

po 1.: Abidal. Nie zagral tak zle zeby go oceniac na 4. Jesli 5 to jest wyjsciowa ocena to taka powinien dostac. Poczatek mial fatalny to fakt, kazda akcja jego strona stanowila zagrozenie, ale potem jak raz przypadkowo przecial jakies zagranie, a pozniej ladnie skasowal Robbena to juz szlo mu duzo lepiej i w drugiej polowie nie odstawal od zespolu. 5.

po 2.: Xavi. Owszem - 3 asysty to jest cos. Zwlaszcza na Bernabeu. Ale nie mozna co chwile dawac mu 10 za to, ze zalicza w meczu po 2-3 asysty i nie notuje strat. Mimo wszystko to ciagle jest pomocnik, bardziej ofensywny niz defensywny, wiec 10 mozna mu dac gdy do asyst dopisze jakas wazna bramke, a moze nawet 2. Zreszta nie widac bylo zeby odstawal od Iniesty o 2 oceny, ale z drugiej strony Andres tez na 9 nie zasluzyl, dlatego Xaviemu trzeba obnizyc. 9.

po 3.: Eto'o. Ja rozumiem ze nie strzela. Ale widze tez ze w meczu na SB nie mial takie sytuacji zeby strzelic. Moze gdyby na poczatku meczu sedzia nie gwizdnal spalonego przy zmarnowaniu przez Samu sam na sam z Casillasem... ale tam spalony byl odgwizdany wiec mozna uznac ze sytuacji nie bylo. Kilka strzalow z niewygodnych pozycji przy ktorych Iker mial troszke problemow. Troche szarpal i robil dziury w bloku obronnym Realu. Gdyby mial jakas sytuacje podobna do tego co mial Leo to pewnie byc cos trafil dlatego ta 6 jest krzywdzaca w szczegolnosci ze atak w tym meczu spisal sie az nadto dobrze. 7.

0

"Guardiola zapytana o przygotowanie fizyczne zespołu..."

To Guardiola tez (obok Kopernika) byla kobieta? :)

0

Potrzeba nam 8 bramek w lidze, zeby pobic rekord Realu i potrzeba nam 6 golu El Tridente by dojsc do magicznej liczby 100 goli zdobytych przez tych 3 zawodnikow. Cele jak najbardziej do zrealizowania zwlaszcza ze w przypadku el tridente bramki liczone sa we wszystkich rozgrywkach wiec te 6 goli musza strzelic w 6, a byc moze w 7 meczach. Dadza rade!

VAMOOOOOOS BARCA! To jeszcze nie koniec!

0

wlasnie, Pique juz strzelal na Bernabeu.

0

Pique kozak!

Madrd, cabron, saluda al CAMPEON!

0

Sciema, gra psychologiczna :) na pewno zagra.

0

Najlepty na swiecie!

0

Messi zdecydowanie najslabszy z napastnikow, ale Henry zasluzyl na wiecej niz 5. Walczyl i staral sie szarpac na tej lewej stronie. Zrobil o wiele wiecej waitru niz Messi. Takze jak dla mnie to Henry i Eto'o po 6 a Messi 5.

0

3 polfinal Barcy w ostatnich 4 sezonach i 3 raz na wlasnym boisku remis 0:0. Niedlugo to stanie sie jakas klatwa :) A jesli by patrzec także na mecze wyjazdowe w tyc polfinalach to na Stamford Bridge powinno byc 1:0. Tylko pytanie dla kogo? :P

0

Łąkotka, a nie łękotka :)

0

"Chelsea przejdziemy, Real za***iemy, lige wygramy, puchar bedzie nasz!"

0

jakos Barca ma dwoch wychowankow na kierownicy, dwoch na stoperce, a Real tego nie ma wiec glupota jest gadanie ze Barca stawia na wychowanka w bramce bo real tak robi. Jakos do Barcy przyszedl Rustu kilka lat temu i tez sobie nie pobronil wiec skonczcie gadac ze VV broni dlatego ze jest wychowankiem. To jest chore. Sluchajcie jeszcze wiecej Engelow i Gmochow to zima w sandalach bedzie chodzic...

0

dzieki za info. ja mam tylko komentarz i nie wiem co jest grane.

0

pod tym linkiem neptyk jest obraz z c+ czy tylko sam komentarz? bo ja mam czarny obraz i tylko komentuja.

0

janek_centrum

jestes hardkorem :)

0

Pepe dostal 10 meczow kary a Higuainowi cofneli zolta kartke wiec z Sevilla moze zagrac. Za to jak teraz dostanie zolc to nie zagra z Barca wiec moze to dla Realu plus, a moze minus...

0

Julien My z Wami, Julien jedziemy... :)

Powiem tak: predzej Sevilla wygra z Realem niz Barca wygra z Valencia. To ze Sevilla nie przegra u siebie to jest pewniak, a teraz pytanie czy Barca zdola wygrac na Mestalla bo to goracy teren a Valencia ostatnio sobie niezle radzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?