m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 3. miejscu wraz z Rivaldo jest Eto'o, który również strzelił dla Barcy 130 bramek.
PS. Pisze się 'dwiema bramkami' a nie 'dwoma' :) Sorry za czepialstwo.
0
Eric Abidal!
Nic wiecej nie trzeba mowic o tym meczu.
0
Dokladnie. Abidal nigdy nie strzelil bramki. Czy to w Barcelonie, Lyonie czy reprezentacji Francji. Moim zdaniem mamy do czynienia z jakims fenomenem pod tym wzgledem :)
0
Marc Valiente byl w Barcelonie w druzynie mlodziezowej, a teraz siedzi w mlodziezowej druzynie Sevilli... postep zrobil, nie ma co gadac :)
0
Polać Steviemu!!!
0
jest pomyka. bramke na 4:4 strzelil Yatabare a kontaktowa byla dzielem Keity. na niektorych livescorach jest wlasnie taki blad jak tu na stronie, ale na 4:4 na pewno nie strzelil Keita.
0
a czy w 1998 w finale CdR Barca nie pokonala czasem w karnych Mallorce?
0
juz Ci nie chce przypominac kto strzelil bramke w polfinale LM i kto byl wyrozniajaca sie postacia w finale LM. a jakby nie patrzec to te mecze byly w maju.
0
karczes_14 - no ja wiem ze sie uda na to zgrupowanie, ale wciaz nie wiem kiedy. w tym fragmencie ktory przytoczyles tez nie widze informacji na ten temat.
0
jak to jest z tym PNA? Kiedy Toure wyjezdza? Na Villarreal jeszcze bedzie czy juz nie da rady?
0
By ten rok nowy był też bordowo-granatowy :)
0
Najbardziej mnie dziwi fakt, ze Sylvinho, ktory w ubieglym sezonie praktycznie od wrzesnia do marca-kwietnia nie zanotowal zadnego faulu (!) w Anglii, w ktorej sie gra ostrzej, dostaje 2 zolte w 3 meczach :)
0
"Czy to jest ta akcja?! Taaaaak, to jest ta akcja..." :)
0
Gosciu jest genialny! W Polsce nie mamy zadnego porzadnego napastnika (no procz Irka), a w Belgii 16latek strzela 11 bramek w 16 meczach... Warunki gosc ma jak scalony Ibrahimovic z Ailtonem :) potrafi je wykorzystac i bede za ogromna ciekawoscia sledzil jego dalsze poczynania. Zobaczymy co z niego wyrosnie :) Do Barcelony jeszcze za wczesnie, ale jakby przez kolejne 3 sezony tak strzelal jak do tej pory to trzeba by sie nim powaznie zainteresowac, chyba ze ktos inny zrobi to szybciej.
0
putito to pewnie co jak puta po hiszpansku :)
0
dokladnie to samo chcialem zauwazyc, ze w tym sezonie ligowym, przez 15 kolejek Barca nie przegrywala ani przez chwile :)
0
jakby sie tak uprzec to angielskie kluby maja mozliwosc pobicia rekordu Barcy: Premier League, Carling Cup,Puchar Anglii, Liga Mistrzów, Superpuchar Europy, Tarcza Wspolnoty i KMŚ. Ale i tak nikt tego nie zdobedzie :)
0
no to sie przelamal :)
0
Chyba zle dobrane slowo w tytule. 'niemoc strzelecka' sie 'przelamuje' a nie 'konczy' :)
0
"Pamietam jednak czasy kiedy z wypiekami na twarzy sledziło się poczynania innych drużyn"
Mało tego! Ja pamietam czasy, gdy musielismy 'kibicować' realowi zeby zalapac sie na miejsce premiowane gra w UEFA :)
0
Oho, gwiazdor znow daje o sobie znac... moze i potrafi czasem ladnie zagrac ale jego osobowosc sprawia ze nigdy nie bedzie kompletnym pilkarzem. niby taki sam jak Eto'o a jednak calkiem inny...
0
Ty strzel w koncu jakas bramke porzadnemu przeciwnikowi, a nie robi sie z Ciebie drugi Cristiano - blyszczysz w meczach z kelnerami, a z dobra druzyna strzalu nie potrafisz oddac.
0
dostal kartke na 100%
0
matej - a jak przegramy 3:1, 4:2, 5:3 itp.? to tez bedzie awans, jakbys nie zauwazyl. Aby Dynamo nas wyprzedzilo musi wygrac 2:0 (wtedy bedzie remis w dwumeczu i pokonaja nas stosunkiem bramek) albo roznica 3 goli (wtedy beda lepsi w dwumeczu). jak Barca przegralaby 3:1, 4:2 itp. to bylaby lepsza na wyjezdzie dzieki bramkom zdobytym na wyjezdzie. proste.
0
Nie wiem czy ktos zauwazyl ale Barca sobie zapewnila awans :) spojrzcie na tabele i mecze jakie pozostaly do rozegrania :)
0
ale ze jak? ze juz wyzdrowial? czy ze stwierdzili ze jednak nie ma grypy? a kontuzja wyparowala? troche niepojete ale trzeba sie cieszyc :)
kogo jak kogo ale powolania Abidala spodziewalem sie najmniej.
0
yogoorcik - taaaa, a Maja w holdzie dla Pszczolki :)
0
kibice co sie bawia :) Forca Alcorcon :)
0
4 punkty daja awans, wiec nie jest tak tragicznie :)
0
To teraz Konradinho mozesz wrzucic bramki skoro mowiles ze masz :)