m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcu$ - wszyscy nie, ale dwoch by moglo. w koncu jak nie przegramy na SB to juz nas nie dogonyat!
0
jak 5 zolta Alvesa jak przed tym meczem zagrozeni byli tylko Xavi, Eto;o, Yaya i Busquets?
0
Skoro wszedl Bojan, a na boisku jest Henry, Eto'o i Hleb to znaczy ze Bialorusin gra w pomocy? :) to dobrze. moze tam sie spisze lepiej.
teraz powinien Yaya zlapac zolta zeby sobie wyzerowac konto przed GD. i w sumie Eto'o tez moglby zlapac :)
0
Xavi i Yaya nie moga pauzowac w jednym meczu bo bedzie krucho ze srodkiem. Dzisiaj powinien kartke dostac Xavi lub Yaya i Eto'o. Henry juz pokazal z Valencia ze potrafi zastapic Samu na srodku ataku to moze udaloby mu sie drugi raz :)
0
"Bo czy ktokolwiek będzie miał za złe Guardioli, jeśli mimo wszystko "utopi" ten sezon?"
Tu sie nie zgodze. Juz wygranie tylko CdR bedzie porazka sezonu. To trzeba skonczyc z (co najmniej) dwoma tytulami, bo po takich rozgrywkach, gdzie padaly kolejne rekordy i kazdy sie zachwycal gra Barcy wygranie malo znaczacego Pucharu Hiszpanii bedzie smiechem na sali. I ja bede bardzo zly jesli nie wygramy ligi i/lub ligi mistrzow.
0
ale Chelsea grala dzisiaj bez Terry'ego
0
"W obozie Katalończyków jedynie Sergio Busquets jest zagrożony"
A Messi?
0
Getafe zawsze bylo niewygodnym przeciwnikiem zarówno dla Barcy jak i dla Realu. W ramach przypomnienia dodam, ze jesienia tez bylismy w megaformie i wlasnie na Getafe skonczyla sie seria. W dodatku to bylo na Camp Nou. Teraz sytuacja jest podobna z ta roznica ze gramy na wyjeździe i oprocz trdunych meczow ligowcyh czekaja nas rowniez mecze w LM. Chcac nie chcac glowa zawodnika wybiega troche w przyszlosc i nazwa 'Getafe' wypada troche marnie przy Bayern, Chelsea, Sevilla, Valencia, Real... Moze sie jednak Barca zepnie i wygraja w Madrycie, jednak cos mi mowi ze bedzie remis. Tak samo cos mi mowilo ze nie damy rade w dwoch meczach z trojki, Betis, Espanyol, Atletico (stawialem na remis z Betisem i porazke w Madrycie) i malo sie pomylilem, gdyz porazki z Espanyolem chyba nikt sie nie spodziewal. Teraz mam podobne uczucia odnosnie meczu z Getafe i wydaje mi sie ze bedzie to jedyna druzyna, ktorej w tym sezonie nie pokonamy ani razu.
0
od Getafe zaczyna sie prawdziwy maraton. przydaloby sie wygrac ten mecz ale bedzie bardzo ciezko i podejrzewam ze niestety stracimy punkty
0
"Messi nie znaczyłby nic, gdyby nie miał dziesięciu asystentów"
to zdanie mi sie podoba. :)
a co do straty bramki to nawet jak jedna Valdek wpusci a my strzelimy 3 to tragedii nie bedzie. 2 bramki przewagi chyba wystarcza nam do awansu.
0
Bravo Barca! Bravo Samu!
Real nie wygra, w Maladze jest ciezki teren.
0
a jednak nie... dalej bede musia poczekac. jakos sie pozamieniali pozycjami... szkoda.
0
Jeeeest! W koncu! Doczekalem sie! Eidur na skrzydle! Czekalem na to od kiedy przybyl z Chelsea! On tu powinien czescie grac.
0
Ten Rafa jest chyba niepowazny... oni by go chyba zabili w szatni jakby w tej sytuacji karnego gwizdnal...
0
Alves & Messi za Sylvinho & Pedro
0
VAAAALDEEEES!
0
ale Xavi dzisiaj kontry robi... szkoda ze dla przeciwnika. to juz ktoras jego strata...
0
Brawo Samu! Ale ligowa bramka!
0
bo Hleb jest slaby
ps. brawo Asenjo
0
Po pierwszym kwadransie mozna stwierdzic, ze bedzie ciezko o 3 punkty. Poki co Valladolid gra bardzo madrze, trzyma nas daleko od swojej bramki (tak jak zapowiadali) i ciezko nam sie przedostac pod ich pole karne. Ale mam nadzieje ze sie rozkrecimy.
0
6+5 nie stanowiloby problemu dla Barcy, Real tez pewnie by sobie jakos poradzil, ale taki Arsenal, Liverpool, Chelsea a nawet MU zgineloby przez to. Ja jestem za, ale to nie moje zdanie sie liczy :)
0
mial swoje 5 minut, byl najlepszy na swiecie i osiagnal poziom nieosiagalny dla nikogo wczesniej (Pele, Maradona, Zidane), jak i pozniej (Messi, Ronaldo), jednak ciezko bedzie go uznac za pilkarza wszechczasow, gdyz jego hegemonia trwala zbyt krotko. Wystarczylo pograc na takim poziomie jeszcze 2-3 lata i z pewnoscia bylby uznany za najlepszego w historii, bo z pewnoscia byl w stanie to osiagnac, jednak stoczyl sie na wlasne zyczenie... Ja wierze, ze jeszcze bedzie wielki, ale jego wielkosc nie osiagnie juz tego rozmiaru co w dwoch pamietnych sezonach... Troche to przykre, ale "umarl Krol, niech zyje Krol!"
0
bacz - Francja najpierw wygrala MŚ ('98) a potem Euro (2000), wiec odwrotnie
0
Umiejetnosci moze i ma na klub pokroju Barcy, ale nie ma koncentracji by stac w bramce takiego klubu. Doceniam jego interwencje i jest mi wszystko jedno czy dalej bedzie stac czy sciagna kogos w jego miejsce.
0
Eto'o 10 za 4 bramki w 45 minut, Messi 10 za hat-trick w derbach Europy, a Xavi 10 za bramke i 2 asyste z ogorkami, ktorzy zlapali troche wiatru w zagle i wywindowalo ich na miejsce dajace mozliwosc walki o UEFA? przesada troszke.
niedawno ktos pisal ze rzadko sie ktos kloci by ocene obnizyc. Teraz jest ten czas. Jakby nie patrzec - na 10 nie zasluzyl - przynajmniej nie w niedziele i nie z Malaga.
9 byloby idealne.
0
co za roznica jaka obrona jak i tak 90% efektywnego czasu gry bedziemy siedziec na polowie Malagi... wyszloby 4 graczy pokroju Sylivinho i Caceresa a i tak z tylu byloby dobrze. Wynik tego meczu zalezy od dyspozycji ofensywy i... Valdesa :)
0
Myslalem, że sa w Europie druzyny, ktore granie do przodu maja w krwi. Do takich druzyn zaliczam tez Bayern. Ale po tym co zobaczylem rok temu w polfinale LM w wykonaniu Manchesteru na CN moge stwierdzic, ze tylko Barca to potrafi. Niezaleznie od wyniku, od miejsca w tabeli, kontuzji, absencji i innych czynnikow... "Byle do przodu" jak to mawial 'Krzynowek'. I w tym jest nasza sila. Nie ma takiej obrony, ktorej Barca nie jest w stanie przebic. Jesli z tylu zagramy dobrze to przejdziemy i Bayern i kolejnych rywali niezaleznie kim beda.
0
Manchester trafil najlatwiejsza droge jaka sie dalo. Jesczez jakby rewanze gral u siebie to w ogole mieliby z gorki. Ale i tak jestem pewny ze beda w finale. Sadze ze bayern z trudem ale przejdziemy ale w polfinale nie damy rady. Chociaz to jest futbol i tu wszystko jest mozliwe...
0
Gdyby nie tytul to nawet nie wiadomo by bylo o jakim zawodniku mowa...
0
Czytajac artykul tez pierwsze co mi przyszlo na mysl to 'czy Abidal strzelil bramke w barwach Barcy'. Szczerze mowiac nie przypominam sobie. Troszke wstyd zwazajac ze nawet Oleguer mial trafienie w tym klubie. Czas sie wziac za granie do przodu panie Ericu :)