0

barcu$ - wszyscy nie, ale dwoch by moglo. w koncu jak nie przegramy na SB to juz nas nie dogonyat!

0

jak 5 zolta Alvesa jak przed tym meczem zagrozeni byli tylko Xavi, Eto;o, Yaya i Busquets?

0

Skoro wszedl Bojan, a na boisku jest Henry, Eto'o i Hleb to znaczy ze Bialorusin gra w pomocy? :) to dobrze. moze tam sie spisze lepiej.

teraz powinien Yaya zlapac zolta zeby sobie wyzerowac konto przed GD. i w sumie Eto'o tez moglby zlapac :)

0

Xavi i Yaya nie moga pauzowac w jednym meczu bo bedzie krucho ze srodkiem. Dzisiaj powinien kartke dostac Xavi lub Yaya i Eto'o. Henry juz pokazal z Valencia ze potrafi zastapic Samu na srodku ataku to moze udaloby mu sie drugi raz :)

0

"Bo czy ktokolwiek będzie miał za złe Guardioli, jeśli mimo wszystko "utopi" ten sezon?"

Tu sie nie zgodze. Juz wygranie tylko CdR bedzie porazka sezonu. To trzeba skonczyc z (co najmniej) dwoma tytulami, bo po takich rozgrywkach, gdzie padaly kolejne rekordy i kazdy sie zachwycal gra Barcy wygranie malo znaczacego Pucharu Hiszpanii bedzie smiechem na sali. I ja bede bardzo zly jesli nie wygramy ligi i/lub ligi mistrzow.

0

ale Chelsea grala dzisiaj bez Terry'ego

0

"W obozie Katalończyków jedynie Sergio Busquets jest zagrożony"

A Messi?

0

Getafe zawsze bylo niewygodnym przeciwnikiem zarówno dla Barcy jak i dla Realu. W ramach przypomnienia dodam, ze jesienia tez bylismy w megaformie i wlasnie na Getafe skonczyla sie seria. W dodatku to bylo na Camp Nou. Teraz sytuacja jest podobna z ta roznica ze gramy na wyjeździe i oprocz trdunych meczow ligowcyh czekaja nas rowniez mecze w LM. Chcac nie chcac glowa zawodnika wybiega troche w przyszlosc i nazwa 'Getafe' wypada troche marnie przy Bayern, Chelsea, Sevilla, Valencia, Real... Moze sie jednak Barca zepnie i wygraja w Madrycie, jednak cos mi mowi ze bedzie remis. Tak samo cos mi mowilo ze nie damy rade w dwoch meczach z trojki, Betis, Espanyol, Atletico (stawialem na remis z Betisem i porazke w Madrycie) i malo sie pomylilem, gdyz porazki z Espanyolem chyba nikt sie nie spodziewal. Teraz mam podobne uczucia odnosnie meczu z Getafe i wydaje mi sie ze bedzie to jedyna druzyna, ktorej w tym sezonie nie pokonamy ani razu.

0

od Getafe zaczyna sie prawdziwy maraton. przydaloby sie wygrac ten mecz ale bedzie bardzo ciezko i podejrzewam ze niestety stracimy punkty

0

"Messi nie znaczyłby nic, gdyby nie miał dziesięciu asystentów"

to zdanie mi sie podoba. :)

a co do straty bramki to nawet jak jedna Valdek wpusci a my strzelimy 3 to tragedii nie bedzie. 2 bramki przewagi chyba wystarcza nam do awansu.

0

Bravo Barca! Bravo Samu!

Real nie wygra, w Maladze jest ciezki teren.

0

a jednak nie... dalej bede musia poczekac. jakos sie pozamieniali pozycjami... szkoda.

0

Jeeeest! W koncu! Doczekalem sie! Eidur na skrzydle! Czekalem na to od kiedy przybyl z Chelsea! On tu powinien czescie grac.

0

Ten Rafa jest chyba niepowazny... oni by go chyba zabili w szatni jakby w tej sytuacji karnego gwizdnal...

0

Alves & Messi za Sylvinho & Pedro

0

VAAAALDEEEES!

0

ale Xavi dzisiaj kontry robi... szkoda ze dla przeciwnika. to juz ktoras jego strata...

0

Brawo Samu! Ale ligowa bramka!

0

bo Hleb jest slaby

ps. brawo Asenjo

0

Po pierwszym kwadransie mozna stwierdzic, ze bedzie ciezko o 3 punkty. Poki co Valladolid gra bardzo madrze, trzyma nas daleko od swojej bramki (tak jak zapowiadali) i ciezko nam sie przedostac pod ich pole karne. Ale mam nadzieje ze sie rozkrecimy.

0

6+5 nie stanowiloby problemu dla Barcy, Real tez pewnie by sobie jakos poradzil, ale taki Arsenal, Liverpool, Chelsea a nawet MU zgineloby przez to. Ja jestem za, ale to nie moje zdanie sie liczy :)

0

mial swoje 5 minut, byl najlepszy na swiecie i osiagnal poziom nieosiagalny dla nikogo wczesniej (Pele, Maradona, Zidane), jak i pozniej (Messi, Ronaldo), jednak ciezko bedzie go uznac za pilkarza wszechczasow, gdyz jego hegemonia trwala zbyt krotko. Wystarczylo pograc na takim poziomie jeszcze 2-3 lata i z pewnoscia bylby uznany za najlepszego w historii, bo z pewnoscia byl w stanie to osiagnac, jednak stoczyl sie na wlasne zyczenie... Ja wierze, ze jeszcze bedzie wielki, ale jego wielkosc nie osiagnie juz tego rozmiaru co w dwoch pamietnych sezonach... Troche to przykre, ale "umarl Krol, niech zyje Krol!"

0

bacz - Francja najpierw wygrala MŚ ('98) a potem Euro (2000), wiec odwrotnie

0

Umiejetnosci moze i ma na klub pokroju Barcy, ale nie ma koncentracji by stac w bramce takiego klubu. Doceniam jego interwencje i jest mi wszystko jedno czy dalej bedzie stac czy sciagna kogos w jego miejsce.

0

Eto'o 10 za 4 bramki w 45 minut, Messi 10 za hat-trick w derbach Europy, a Xavi 10 za bramke i 2 asyste z ogorkami, ktorzy zlapali troche wiatru w zagle i wywindowalo ich na miejsce dajace mozliwosc walki o UEFA? przesada troszke.

niedawno ktos pisal ze rzadko sie ktos kloci by ocene obnizyc. Teraz jest ten czas. Jakby nie patrzec - na 10 nie zasluzyl - przynajmniej nie w niedziele i nie z Malaga.

9 byloby idealne.

0

co za roznica jaka obrona jak i tak 90% efektywnego czasu gry bedziemy siedziec na polowie Malagi... wyszloby 4 graczy pokroju Sylivinho i Caceresa a i tak z tylu byloby dobrze. Wynik tego meczu zalezy od dyspozycji ofensywy i... Valdesa :)

0

Myslalem, że sa w Europie druzyny, ktore granie do przodu maja w krwi. Do takich druzyn zaliczam tez Bayern. Ale po tym co zobaczylem rok temu w polfinale LM w wykonaniu Manchesteru na CN moge stwierdzic, ze tylko Barca to potrafi. Niezaleznie od wyniku, od miejsca w tabeli, kontuzji, absencji i innych czynnikow... "Byle do przodu" jak to mawial 'Krzynowek'. I w tym jest nasza sila. Nie ma takiej obrony, ktorej Barca nie jest w stanie przebic. Jesli z tylu zagramy dobrze to przejdziemy i Bayern i kolejnych rywali niezaleznie kim beda.

0

Manchester trafil najlatwiejsza droge jaka sie dalo. Jesczez jakby rewanze gral u siebie to w ogole mieliby z gorki. Ale i tak jestem pewny ze beda w finale. Sadze ze bayern z trudem ale przejdziemy ale w polfinale nie damy rady. Chociaz to jest futbol i tu wszystko jest mozliwe...

0

Gdyby nie tytul to nawet nie wiadomo by bylo o jakim zawodniku mowa...

0

Czytajac artykul tez pierwsze co mi przyszlo na mysl to 'czy Abidal strzelil bramke w barwach Barcy'. Szczerze mowiac nie przypominam sobie. Troszke wstyd zwazajac ze nawet Oleguer mial trafienie w tym klubie. Czas sie wziac za granie do przodu panie Ericu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?