m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOLASO! Probably the best striker centre on the World!
VAMOOOOOOS BARCA!
Dolaczam sie do golacych glowe na zero w przypadku zwyciestwa!
0
Tylko nie Bojan... to juz Woody bylby lepszym rozwiazaniem...
0
ale teraz wylapal Ricardo, pieknie to Heniek zrobil...
0
Samuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu whyyyyyyy?!
0
dawidinho - przeciez ostatnio wprowadzili przepis ze polowa trwa 60 minut! Wszedzie o tym bylo glosno, nie slyszales?
0
Szacunek - jak Higuain strzelal 4 bramki, w tym 2 z karnych (jednego tez dobijal) to sie jarales nim jak palacze Holandia. Eto'o nigdy karnych nie umia strzelac, zwlaszcza w trudnych momentach. A dodajac do tego fakt, ze na przeciwko niego stanal specjalista od bronienia karnych to ja sie ciesze ze w ogole bramka padla. Przed meczem obstawialem ze tego meczu Barca nie wygra, pierwsza polowa mnie w tym utwierdzila, ale fakt ze na lawce jest jeszczez Messi powoduje ze mam jeszcze w sobie nadzieje iz uda sie wygrac.
VAMOOOOOOOOOOOOOOS!
0
Eto'o missed penalty... ale dobil na szczescie :D
0
Bravo Andres! Penalty!
0
I po co sie smialiscie z Melliego? Teaz macie 0:1...
0
jakby tam nie bylo spalonego to chyba by zabili Oliveire za to ze tego nie trafil... przeciez to nawet Oleguer by to strzelil!
0
Zart sobie z pogrzebu robicie? Z takim skladem na Betis? My w najsilniejszym mielibysmy problemy z nimi wygrac. Ale Pep widzac oslabienia Realu przewiduje, ze oni tez sie potkna wiec 12 punktow zostanie :)
0
Taki jakis sklad wegla i papy. nic ciekawego. ale dalej podtrzymuje swoje zdanie iz tego meczu nie wygramy.
0
Moze jeszcze Betis nas nie pokona, ale remis jest bardzo prawdopodobny.
0
Wisla z Krakowa to calej Polski krolowa!
0
nie chce byc zlym prorokiem, ale tego meczu z Betisem nie wygramy. ja w grudniu przegladalem terminarz to tak sobie jakos ustalilem ze te 3 mecze w lutym (Betis, Espanyol, Atletico) moga przyniesc nam duzo klopotow, ale obstawiam ze punkty stracimy wlasnie w Sevilli. W dodatku ostatnie derby Andaluzji pokazaly ze Betis potrafi grac, a u siebie bedzie szczegolnie grozny. Stawiam 1:1 lub 2:1 w leb.
0
okube - nie liczylem dokladnie, bo to mi niepotrzebne, ale tak rzucilo mi sie w oczy. Moze dlatego Ty uwazasz ze gramy w srodku, gdyz jak sam wspomniales, swietnie gramy w odbiorze. To sie zgodze. Ale raz byl taki swietny przyklad: mial Xavi pilke, przy probie podania stracil, po chwili odzyskal i zagral do Iniesty. Ten przy probie podania stracil, po chwili odzyskal i zagral do tylu.
Dobrze gramy w odbiorze, ale to nie do konca zatuszuje, ze mamy rownie duzo strat.
PS. to byl 100 gol ligowy Eto'o. A Messi dalej za malo podaje. Raz podal w dobrej sytuacji i od razu asysta!
0
Samu dobra skutecznosc.
Messi! Co? Podaj!
Za duzo strat w srodku pola, szczegolnie (o zgrozo!) Xaviego.
0
No w sumie Dani moglby miec jednak ta 5 kartke :D Ja wiem ze takie narzekanie na wszystko, ale tak sobie z drugiej strony popatrzec to teraz w lidze bedzie Betis, Espanyol i Aletico wiec jestem pewny ze w ktoryms z tych meczow bedzie nieobecny.
Ale o tym sie pomysli pozniej. Teraz trzeba wygrac z Gijonem. Najlepiej duzo i niech Samu zacznie znow strzelac bo nadchodzi taki okres, ze jego bramki moga byc na wage zlota.
0
niech zrobia czarne i bedzie fajnie :)
0
Brawo Samu! Zadnej zoltej kartki w styczniu!
0
"Jeżeli patrzymy na Barcelonę widzimy, że każdy mecz zaczyna się remisem."
Serio?! To mnie niezle zaskoczyl. Jak on na to wpadl? Nigdy bym o tym nie pomyslal. Nie mohe w to uwierzyć, moj swiat sie zalamal. Teraz juz nic nie bedzie takie same...
0
Henry chcialby dostac nowa komorke, bo stara mu ukradli zlodzieje, jak mu chate obrabowali. Bardzo mu brakuje rozmow telefonicznych i dlatego ciagle rozmawia przez telefon po zdobytej bramce.
0
PS. Messiego chyba boli dupa od siedzenia na lawce :)
0
to teraz zmiana w przerwie zeby Dani troche odpoczal :)
0
a nie SergiO Busquets? Tak ma przeciez napisane na koszulce (SergiO B.)
0
"Fani długowłosego obrońcy znajdą tam między innymi biografię, galerię zdjęć, forum oraz blog piłkarza."
Blog to chyba od Jurka zgapil :D
0
Corcolesa na prawa, w srodku Abidal z Caceresem i na lewej Sylvinho.
Ale niech ktos pewny na 100% powie, czy czerwonych kartek nie mozna odpokutowac w CdR? Bo kiedys na pewno takie cos bylo i Barca z tego korzystala.
0
Pewnie gdyby wynik byl inny to Samu zostawilby Jimmy'ego, ale ze w tym czasie bylo 1:1 to wszystkim zalezalo nastrzeleniu bramki, dlatego Eto'o nie chcial gry opozniac.
0
W sumie przeminho ma racje. Corcolesa mozna powolac. Latem sie niezle spisywal,a z Gijonem powinien sobie poradzic na prawej obronie lepiej niz Sanchez lub Caceres. W koncu prawa strona obrny to jego nominalna pozycja. Wtedy Martin z Abidalem w srodku i Sylvek na lewej, a Sanchez z Puyolem na lawce. Bedzie dobrze.
0
Nie wiem juz jak to jest z tymi kartkami. Kiedys na 100% byla podobna sytuacja i na 100% czerwone kartki otrzymane w lidze mozna bylo odpokutowac w Pucharze Krola. Wydaje mi sie ze dalej jest taka mozliwosc, ale najlepiej jakby ktos znalazl przepis regulujacy ta sytuacje.