0

GOOOLASO! Probably the best striker centre on the World!

VAMOOOOOOS BARCA!

Dolaczam sie do golacych glowe na zero w przypadku zwyciestwa!

0

Tylko nie Bojan... to juz Woody bylby lepszym rozwiazaniem...

0

ale teraz wylapal Ricardo, pieknie to Heniek zrobil...

0

Samuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu whyyyyyyy?!

0

dawidinho - przeciez ostatnio wprowadzili przepis ze polowa trwa 60 minut! Wszedzie o tym bylo glosno, nie slyszales?

0

Szacunek - jak Higuain strzelal 4 bramki, w tym 2 z karnych (jednego tez dobijal) to sie jarales nim jak palacze Holandia. Eto'o nigdy karnych nie umia strzelac, zwlaszcza w trudnych momentach. A dodajac do tego fakt, ze na przeciwko niego stanal specjalista od bronienia karnych to ja sie ciesze ze w ogole bramka padla. Przed meczem obstawialem ze tego meczu Barca nie wygra, pierwsza polowa mnie w tym utwierdzila, ale fakt ze na lawce jest jeszczez Messi powoduje ze mam jeszcze w sobie nadzieje iz uda sie wygrac.

VAMOOOOOOOOOOOOOOS!

0

Eto'o missed penalty... ale dobil na szczescie :D

0

Bravo Andres! Penalty!

0

I po co sie smialiscie z Melliego? Teaz macie 0:1...

0

jakby tam nie bylo spalonego to chyba by zabili Oliveire za to ze tego nie trafil... przeciez to nawet Oleguer by to strzelil!

0

Zart sobie z pogrzebu robicie? Z takim skladem na Betis? My w najsilniejszym mielibysmy problemy z nimi wygrac. Ale Pep widzac oslabienia Realu przewiduje, ze oni tez sie potkna wiec 12 punktow zostanie :)

0

Taki jakis sklad wegla i papy. nic ciekawego. ale dalej podtrzymuje swoje zdanie iz tego meczu nie wygramy.

0

Moze jeszcze Betis nas nie pokona, ale remis jest bardzo prawdopodobny.

0

Wisla z Krakowa to calej Polski krolowa!

0

nie chce byc zlym prorokiem, ale tego meczu z Betisem nie wygramy. ja w grudniu przegladalem terminarz to tak sobie jakos ustalilem ze te 3 mecze w lutym (Betis, Espanyol, Atletico) moga przyniesc nam duzo klopotow, ale obstawiam ze punkty stracimy wlasnie w Sevilli. W dodatku ostatnie derby Andaluzji pokazaly ze Betis potrafi grac, a u siebie bedzie szczegolnie grozny. Stawiam 1:1 lub 2:1 w leb.

0

okube - nie liczylem dokladnie, bo to mi niepotrzebne, ale tak rzucilo mi sie w oczy. Moze dlatego Ty uwazasz ze gramy w srodku, gdyz jak sam wspomniales, swietnie gramy w odbiorze. To sie zgodze. Ale raz byl taki swietny przyklad: mial Xavi pilke, przy probie podania stracil, po chwili odzyskal i zagral do Iniesty. Ten przy probie podania stracil, po chwili odzyskal i zagral do tylu.

Dobrze gramy w odbiorze, ale to nie do konca zatuszuje, ze mamy rownie duzo strat.

PS. to byl 100 gol ligowy Eto'o. A Messi dalej za malo podaje. Raz podal w dobrej sytuacji i od razu asysta!

0

Samu dobra skutecznosc.

Messi! Co? Podaj!

Za duzo strat w srodku pola, szczegolnie (o zgrozo!) Xaviego.

0

No w sumie Dani moglby miec jednak ta 5 kartke :D Ja wiem ze takie narzekanie na wszystko, ale tak sobie z drugiej strony popatrzec to teraz w lidze bedzie Betis, Espanyol i Aletico wiec jestem pewny ze w ktoryms z tych meczow bedzie nieobecny.

Ale o tym sie pomysli pozniej. Teraz trzeba wygrac z Gijonem. Najlepiej duzo i niech Samu zacznie znow strzelac bo nadchodzi taki okres, ze jego bramki moga byc na wage zlota.

0

niech zrobia czarne i bedzie fajnie :)

0

Brawo Samu! Zadnej zoltej kartki w styczniu!

0

"Jeżeli patrzymy na Barcelonę widzimy, że każdy mecz zaczyna się remisem."

Serio?! To mnie niezle zaskoczyl. Jak on na to wpadl? Nigdy bym o tym nie pomyslal. Nie mohe w to uwierzyć, moj swiat sie zalamal. Teraz juz nic nie bedzie takie same...

0

Henry chcialby dostac nowa komorke, bo stara mu ukradli zlodzieje, jak mu chate obrabowali. Bardzo mu brakuje rozmow telefonicznych i dlatego ciagle rozmawia przez telefon po zdobytej bramce.

0

PS. Messiego chyba boli dupa od siedzenia na lawce :)

0

to teraz zmiana w przerwie zeby Dani troche odpoczal :)

0

a nie SergiO Busquets? Tak ma przeciez napisane na koszulce (SergiO B.)

0

"Fani długowłosego obrońcy znajdą tam między innymi biografię, galerię zdjęć, forum oraz blog piłkarza."

Blog to chyba od Jurka zgapil :D

0

Corcolesa na prawa, w srodku Abidal z Caceresem i na lewej Sylvinho.

Ale niech ktos pewny na 100% powie, czy czerwonych kartek nie mozna odpokutowac w CdR? Bo kiedys na pewno takie cos bylo i Barca z tego korzystala.

0

Pewnie gdyby wynik byl inny to Samu zostawilby Jimmy'ego, ale ze w tym czasie bylo 1:1 to wszystkim zalezalo nastrzeleniu bramki, dlatego Eto'o nie chcial gry opozniac.

0

W sumie przeminho ma racje. Corcolesa mozna powolac. Latem sie niezle spisywal,a z Gijonem powinien sobie poradzic na prawej obronie lepiej niz Sanchez lub Caceres. W koncu prawa strona obrny to jego nominalna pozycja. Wtedy Martin z Abidalem w srodku i Sylvek na lewej, a Sanchez z Puyolem na lawce. Bedzie dobrze.

0

Nie wiem juz jak to jest z tymi kartkami. Kiedys na 100% byla podobna sytuacja i na 100% czerwone kartki otrzymane w lidze mozna bylo odpokutowac w Pucharze Krola. Wydaje mi sie ze dalej jest taka mozliwosc, ale najlepiej jakby ktos znalazl przepis regulujacy ta sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?