0

Az ciezko uwierzyc ze ostatnie 5:0 bylo 3 latat temu... Pamietam to jak dzis :D

0

Lidera dzisiaj nie bedzie ale wicelider jak najbardziej bo Villarreal od 1 minuty w leb :D ale piknie sie wyniki ukladaja! Przydaloby sie zeby Real tez nie wygral.

0

Narazie idealne wyniki!

Valencia 1:0 w leb, Sevilla 1:0 w leb!

Jeszcze Villarreal remis albo w leb i... LIDERA MAMY, ZA CH*** GO NIE ODDAMY! :D

0

paws

uwierz mi ze nie bylismy liderem od kiedy ostatni raz zdobylismy mistrzostwo! pamietam jak w sezonie kiedy 'oddalismy' mistrzostwo realowi, kibice krolewskich cieszyli sie z lidera, tak jak my teraz. Chociaz kilka godzin, krotki czas, ale zawsze to jest lider. Ile czasu musielismy sie naczekac by znow zobaczyc Barcelone pierwszym miejscu w La Liga!

0

Po raz pierwszy od 2 lat mozemy zaspiewac:

MAMY LIDERA, O K**** MAMY LIDERA!!!

0

jedrus - jestes wielki!

PS. Czocher na prezydenta! Pozdro dla kumatych :D

0

Zarty sobie z ludzi robia... To ja siedze do 24 przy komputerze i ogladam mecz a im sie nie chce nawet jednej bramki w drugiej polowie strzelic...

0

Pierwsza normalna akcja w drugiej polowie. Szkoda ze Samu tego nie trafil.

0

kurde, odpuscili w II polowie. Jak mnie to czasem denerwuje...

0

sciach - moga :D

VAMOS BARCA VAMOOOOOOOOOOOOOOOS!

0

Prosze tylko, zeby w drugiej polowie nie odpuscili i dalej grali na maxa zeby jak najwiecej im nastrzelac. W tygodniu gramy z ogorkami wiec beda mogli sobie odpoczac, a teraz maja sie nie oszczedzac!

0

ja tam wikipedii nie ufam :D

Jak ten sedzia dopatrzyl sie przed chwila spalonego Messiego to ja nie wiem :D

0

w klasycznym hat-tricku nie musza byc bramki po kolei. Musza byc w jednej polowce a kolejnosc dowolna.

Juz myslalem ze Negredo Marqueza polamal. W koncu to mierda z krwai i kosci.

VAMOOOOOOOOOS BARCA VAMOOOOOOOOS! Do dwucyfrowki!

0

Im bladszy, tym lepszy! ja nie wiem jak mogli pominac Inieste przy wyborze nominacji do Zlotej Pilki. Przeciez ta pilka ktora zagral do Xaviego przy bramce na 3:0 to mistrzostwo swiata i okolic!

O! 4:0!

Miazdzysz Barca, miazdzysz!

BRAVO SAMU!

0

Jesli rzeczywiscie jest taki sklad to jest najsilniejszy sklad jaki Barca posiada. Chociaz na jednej stronie zobaczylem sklad Barcy na ten mecz z Pique w miejsce Marqueza i Busquetsem w miejsce Toure. Teraz nie wiem, ktory jest prawdziwy.

0

taka mala uwaga co do npwego wygladu: chcac zglosic jakis komentarz do moderacji wyswietla mi sie 'brak obrazka' w miejscu gdzie powinna byc jakas mala ikonka czy cos w tym stylu.

A najlepszy oczywisci SAMU :D

0

hmmmmm, jak to mowi Kuba Wojewodzki: Jestem na NIE.

Moze to tylko pierwsze wrazenie i poki co bede tesknil za starym designem.

0

"Trzej byli piłkarze Barçy strzelali bramki dla swoich nowych drużyn."

Nie trzej, ale co najmniej szesciu! Oprocz wspomnianej trojki jeszcze Simao, Ezquerro i Damia. A moze ktos jeszcze, ale nie zauwazylem :D

0

wszedzie moze zagrac. w ataku tez.

0

na pierwszy rzut oka wygladalo to duzo grozniej niz 2 tygodnie... powiedzialbym ze nawet na 2 czy 3 miesiace i prawde mowiac jestem troche... zmartwiony, ze tak krotko, bo mialem nadzieje ze Yaya sobie wiecej pogra :D

0

Z taka pomoca to my za duzo nie ugramy. W przerwie niech wejdzie Messi za Sancheza i Iniesta pojdzie na kierownice. Bo tu nie ma kto pilki rozegrac.

0

literowka w nazwisku Aboutreika

0

z Basel mozna troszeczke rezerwowy sklad wystawic, bo narazie w lidze to trzeba ostro walczyc

0

wlasnie, ze nie moze. Za duzo bramek ciagle tracimy.

0

Meiszner - typowe argentynskie nazwisko :D

0

dokladnie - Eto'o ma obecnie podpisany kontrakt do 2010 roku

0

z Meksyku do Hiszpanii 12 godzin? To chyba paralotnia...

0

Brawo. Widac, ze jestes bardzo spostrzegawczy.

0

bylo trzeba przelozyc do torby innego Brazylijczyka skoro oni mieli lżejsze :D

0

Predzej czy pozniej musiala pojawic sie taka wiadomosc. Gosc, ktory prezentowal narowniejszy poziom przez caly poprzedni sezon, grywal nawet z bolem plecow i mimo tego byl najlepszy na boisku, nagle staje sie jakims 5 kołem u wozu i nie może przebić się do składu w którym grają na przemian młokos i niewypał transferowy. Coś tu musi być na rzeczy. Nie wierze w trudny charakter WuKaeSańczyka, dlatego konfilkt z Guardiolą raczej odpada. Może rzeczywiście Yaya nie ma formy, ale jak ma ją odzyskać skoro nie gra? On musi grać i nie ma innej recepty na odzyskanie formy i pozostanie Man of the season 2007/2008 w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?