m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Az ciezko uwierzyc ze ostatnie 5:0 bylo 3 latat temu... Pamietam to jak dzis :D
0
Lidera dzisiaj nie bedzie ale wicelider jak najbardziej bo Villarreal od 1 minuty w leb :D ale piknie sie wyniki ukladaja! Przydaloby sie zeby Real tez nie wygral.
0
Narazie idealne wyniki!
Valencia 1:0 w leb, Sevilla 1:0 w leb!
Jeszcze Villarreal remis albo w leb i... LIDERA MAMY, ZA CH*** GO NIE ODDAMY! :D
0
paws
uwierz mi ze nie bylismy liderem od kiedy ostatni raz zdobylismy mistrzostwo! pamietam jak w sezonie kiedy 'oddalismy' mistrzostwo realowi, kibice krolewskich cieszyli sie z lidera, tak jak my teraz. Chociaz kilka godzin, krotki czas, ale zawsze to jest lider. Ile czasu musielismy sie naczekac by znow zobaczyc Barcelone pierwszym miejscu w La Liga!
0
Po raz pierwszy od 2 lat mozemy zaspiewac:
MAMY LIDERA, O K**** MAMY LIDERA!!!
0
jedrus - jestes wielki!
PS. Czocher na prezydenta! Pozdro dla kumatych :D
0
Zarty sobie z ludzi robia... To ja siedze do 24 przy komputerze i ogladam mecz a im sie nie chce nawet jednej bramki w drugiej polowie strzelic...
0
Pierwsza normalna akcja w drugiej polowie. Szkoda ze Samu tego nie trafil.
0
kurde, odpuscili w II polowie. Jak mnie to czasem denerwuje...
0
sciach - moga :D
VAMOS BARCA VAMOOOOOOOOOOOOOOOS!
0
Prosze tylko, zeby w drugiej polowie nie odpuscili i dalej grali na maxa zeby jak najwiecej im nastrzelac. W tygodniu gramy z ogorkami wiec beda mogli sobie odpoczac, a teraz maja sie nie oszczedzac!
0
ja tam wikipedii nie ufam :D
Jak ten sedzia dopatrzyl sie przed chwila spalonego Messiego to ja nie wiem :D
0
w klasycznym hat-tricku nie musza byc bramki po kolei. Musza byc w jednej polowce a kolejnosc dowolna.
Juz myslalem ze Negredo Marqueza polamal. W koncu to mierda z krwai i kosci.
VAMOOOOOOOOOS BARCA VAMOOOOOOOOS! Do dwucyfrowki!
0
Im bladszy, tym lepszy! ja nie wiem jak mogli pominac Inieste przy wyborze nominacji do Zlotej Pilki. Przeciez ta pilka ktora zagral do Xaviego przy bramce na 3:0 to mistrzostwo swiata i okolic!
O! 4:0!
Miazdzysz Barca, miazdzysz!
BRAVO SAMU!
0
Jesli rzeczywiscie jest taki sklad to jest najsilniejszy sklad jaki Barca posiada. Chociaz na jednej stronie zobaczylem sklad Barcy na ten mecz z Pique w miejsce Marqueza i Busquetsem w miejsce Toure. Teraz nie wiem, ktory jest prawdziwy.
0
taka mala uwaga co do npwego wygladu: chcac zglosic jakis komentarz do moderacji wyswietla mi sie 'brak obrazka' w miejscu gdzie powinna byc jakas mala ikonka czy cos w tym stylu.
A najlepszy oczywisci SAMU :D
0
hmmmmm, jak to mowi Kuba Wojewodzki: Jestem na NIE.
Moze to tylko pierwsze wrazenie i poki co bede tesknil za starym designem.
0
"Trzej byli piłkarze Barçy strzelali bramki dla swoich nowych drużyn."
Nie trzej, ale co najmniej szesciu! Oprocz wspomnianej trojki jeszcze Simao, Ezquerro i Damia. A moze ktos jeszcze, ale nie zauwazylem :D
0
wszedzie moze zagrac. w ataku tez.
0
na pierwszy rzut oka wygladalo to duzo grozniej niz 2 tygodnie... powiedzialbym ze nawet na 2 czy 3 miesiace i prawde mowiac jestem troche... zmartwiony, ze tak krotko, bo mialem nadzieje ze Yaya sobie wiecej pogra :D
0
Z taka pomoca to my za duzo nie ugramy. W przerwie niech wejdzie Messi za Sancheza i Iniesta pojdzie na kierownice. Bo tu nie ma kto pilki rozegrac.
0
literowka w nazwisku Aboutreika
0
z Basel mozna troszeczke rezerwowy sklad wystawic, bo narazie w lidze to trzeba ostro walczyc
0
wlasnie, ze nie moze. Za duzo bramek ciagle tracimy.
0
Meiszner - typowe argentynskie nazwisko :D
0
dokladnie - Eto'o ma obecnie podpisany kontrakt do 2010 roku
0
z Meksyku do Hiszpanii 12 godzin? To chyba paralotnia...
0
Brawo. Widac, ze jestes bardzo spostrzegawczy.
0
bylo trzeba przelozyc do torby innego Brazylijczyka skoro oni mieli lżejsze :D
0
Predzej czy pozniej musiala pojawic sie taka wiadomosc. Gosc, ktory prezentowal narowniejszy poziom przez caly poprzedni sezon, grywal nawet z bolem plecow i mimo tego byl najlepszy na boisku, nagle staje sie jakims 5 kołem u wozu i nie może przebić się do składu w którym grają na przemian młokos i niewypał transferowy. Coś tu musi być na rzeczy. Nie wierze w trudny charakter WuKaeSańczyka, dlatego konfilkt z Guardiolą raczej odpada. Może rzeczywiście Yaya nie ma formy, ale jak ma ją odzyskać skoro nie gra? On musi grać i nie ma innej recepty na odzyskanie formy i pozostanie Man of the season 2007/2008 w Barcelonie.