0

heh, myslalem o sezonie 2005/2006 a napisalem rok 2005. sorry, moj blad. dzieki ze szybko mnie poprawiles

pozdro

0

"mówię że Ronaldinho jest pomocnikiem to tak właśnie jest... "

przepraszam Pana, że zabrałem Panu cenny czas. Dziękuje przy tym, że zechciał Pan odpisać na mój komentarz. Obiecuję, że więcej się to nie powtórzy. Kibicuje tej drużynie od wygrania Ligi Mistrzów w 2005roku, dlatego mam prawo sie nie znac i mam nadzieje ze wybaczy mi Pan moja glupote. Zachowałem się jak dureń, jutro przyjde z mama. Dobranoc prosze Pana.

0

To co z tego, ze pomocnik, skoro w Barcelonie nigdy na pomocy nie gral i WTEDY tez nie!

W dodatku taki z niego pomocnik, ze w wieku 20 czy 21 lat (bije sie w piers, bo nie pamietam dokladnie ile mial i nie chce mi sie sprawdzac) zostal krolem strzelcow na MS bodajze do lat 21.

0

fffj

Po 1.: Eto'o

Po 2.: Atletico

Po 3.: wtedy

Po 4.: Ronaldinho na pomocy? WTF?!

Po 5.: Idz juz spac

0

ups 7 meczow :D ale to i tak dobrze :D

0

6 meczow - 6 goli - oby tak dalej

0

powiedz ktos czemu przy pierwszej ramce dla gosci Betis wykonywal wolnego z naszego pola karnego? bo pierwsza polowe ogladalem a w drugiej stracilem obraz

0

szaman 18 - pisalem juz ze ogladam caly mecz tylko wyszedlem kiedy padla bramka na 1:0. Nie mam nic do zarzucenia ALvesowi, no moze raz wybijal pilke do srodka a poza tym to bardzo dobrze. Podlacza sie do akcji, mial 2 grozne strzaly, wspolpracuje z Eto'o. Mnie sie to podoba

0

nie zebym mial uprzedzenia doo czarnoskorych, ale Murzyni dzisiaj wymiataja :D Eto'o wiadomo, Yaya rzadzi w defensywie i mial ladny rajd na pocztaku meczu, Keita ladnie rozdziela, a Abidal przechwytuje jak nigdy za czasow gry w barwach Blaugrana

do tego jeszcze mozna dorzucic mulata Alvesa, ktory takze prezentuje sie bardzo dobrze :D

0

Ogladalem mecz od poczatku i akurat przed chwila uslyszalem dobry kabaret w TV i na chwile wyszedlem. Wracam a tu 1:0 i bramki nie widzialem :D

0

z legia juz niech nie robia sparingow bo polska pilka by sie osmieszyla. moze znow by z Wisla zagrali jakby byl wolny termin :D

0

1:0 - taki by mnie ucieszyl

0

Iniesta nigdy opaski nie zalozy...

0

jak zobaczylem dzisiaj zapowiedz to pomyslalem ze komus strasznie musialo sie nudzic, ale jak zobaczylem dopisek na koncu tekstu to moje zdziwienie tak szybko przeszlo jak sie pojawilo :D

Tylko nie widze tu zadnego fragmentu w jego stylu :D

0

na zdjeciu to Junior Diaz po meczu z Barcelina. Dostal dres od zawodnikow Barcy

0

Jeszcze sie w zyciu nagra. Raula zaczal grac zbyt szybko i przed trzydziestka byl juz wrakiem zawodnika. Teraz sie troche odrodzil, ale to juz nie to samo.

0

sklad co najmniej dziwny zwazajac na brak lewego obroncy. wdyaje mi sie ze predzej zagrac tam Alves niz Puyol. jak dla mnie Keita to poki co najwieksze nieporozumienie i nie widze go jak narazie w pierwszej jednastce. Yaya bije go na glowe.

0

taaaaaa 2 tygodnie... a jutro bedzie news w stylu "Hleb nie zagra pol roku"

0

Leoś wchodzi

0

no lepszej okazji juz nie bedziemy mieli

0

powinien byc penalty

0

Eto'o ma fajna nowa fryzure :D

0

2:1 w leb

0

Golassimo! 1:1!

0

1:0 w leb

0

Strach sie bac!

0

z Gijonem na bank setka peknie :D

0

Real nie wygra to pewne. ja wiem ze kazda seria sie kiedys konczy no ale to jeszcze nie czas. real ostatni raz wygral tam w sezonie 91/92 (o kurde, jak to dawno!) a ostatni punkt zdobyl w sezonie 02/03 wiec bez obaw :D

0

PS. Jakby za marzenia karali to dzisiaj odsiadywałbym dożywocie :D

0

Wystrzelali sie przed sezonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?