m_o_z
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębno
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestescie zbyt pewni siebie. to jest tylko pilka nozna i nie take rzeczy sie zdarzaly. ja osobiscie boje sie o wynik tego meczu i przezywam juz od dobrego tygodnia, bo wiem ze moze sie zdarzyc np. 1:0 lub 2:1 i wtedy moze byc nieprzyjemnie w Krakowie.
0
Pyrzo_Barca - no Lobodzinski nie jest w zlej formie. Bo On cale zycie jest bez formy. To taki nasz reprezentacyjny Rasiak na skrzydle.
0
Bedzie mecz na TVP2 o 22. Tak jest podane na stronie tvp. Pewnie jeszcze nie wiedza, ze mecz o 21:45 :P
Aaaaaaaale na livescore'ach tez jest napisane ze mecz o 22. Nie wiem juz sam.
Co do Clebera i Piotrka Brozka to wczoraj czytalem, ze obaj beda gotowi do gry w srode i wybiegna w pierwszym skladzie, wiec wydaje mi sie, ze Skorza wystawi identyczna jedenastke jak w rewnazu z Beitarem. No moze Zienczuk wejdzie do skladu za Lobodzinskiego lub Boguskiego.
Troche zagotowany jestem ale wierze ze bedzie dobrze.
0
lepiej zeby Argentyna szybciej odpadla to Messi szybciej wroci. i w rewanzu z Wisla zagra :D
0
ten Piatti to jest gosc. Nie widzialem tego brata Solariego, wiec jak dla mnie to narazie jest Pan No Name, dlatego uwazam ze Piatti spokojnie moze powalczyc o jedenastke.
A Kalu Uche pomoze urwac punkty kilku faworytom :D
0
Final IO jest 23 sierpnia, a rewanz z Wisla jest 26, wiec Messi zdazy wrocic. a jakby Arentyna jakims cudem odpadla w cwiercfinale to swoja przygode skonczylaby juz 16 sierpnia, wiec Leo zdazylby jeszcze odpoczac.
PS. jak dla mnie to wiekszosc uzytkownikow tej strony czuje sie zbyt pewnie przed meczem z Wisla
0
bilety na mecz Barcy w Krakowie dla osob bez karnetow kosztuja do 200 do 250zl. Ta informacja spowoduje pewnie ze wiele osob zrezygnuje z wyjazdu :D
0
Jak przeczytalem tytul newsa to od razu mi sie skojarzylo z pewna reklama, ktora mozna atwo sparafrazowac:
Sa ludzie, ktorzy naprawde wierza w awans Wisly. Oczywiscie szanujemy ich. :D
0
grozisz mi?
0
PEDRITO i 6:2 :D
0
NY oddal 3 celne strzaly na bramke... pozostawie to bez komenatrza.
0
Wszyscy do Krakowa - ubijemy Guardiole jak sprzeda Eto'o!
0
SAMUEL ETO'OOOOOOOOOOOOOOO!!!
Dzien dobry Thierry!
0
Wstawaj Samu wstawaj
PS. Nawet Messiego na trubunach pokazali! :D
0
Eto'ooooooo ooooooooooooo jak to komentator przeciagnal :D
0
oglada ktos na ESPN? tez macie minimalnie opozniony komentarz?
PS. na ESPN napisali ze Iniesta strzelil a na livescorach jest ze Rafa. Komu zaliczyli bo nie zauwazylem bramki?
0
3:0 Blady
0
Gooooooooool Xavi!
ooooo suprise!
2:0!
SAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!
Dzien dobry Thierry!
0
Gol Henry ale offside
0
podejrzewam ze nawet 150zl wystarczy na bilet
0
Nawet slynna Barcelona naszej Wisly nie pokona! :D
TomaS
Slyszales co kinice dzisiaj na meczu spiewali? Legła, Legła, Legła... a pozniej to samo tyle ze mniej kulturalnie z uzyciem slowa na K powszechnie uznawanego za wulgarne.
wiec zamiast wyzywac inne kluby zamknij sie i uszanuj obecnego mistrza Polski. I kibicuj im, jak i kazdej polskiej druzynie, bo od tego jak daleko zajda bedzie zalezec jak inne kraje beda traktowaly polskie druzyny na arenie miedzynarodowej...
i na wszelki wypadek powiem, ze nie jestem z Krakowa. jakby ktos chcial wiedziec to jestem z zachodniopomorskiego.
0
niech zagra jutro i potem wraca do Barcelony. a pozniej sie zobaczy jak sprawy sie potoczy. Poko ci bedzie wilk syty i owca cala.
0
Kabareton...
0
Moze w koncu Pep pojdzie po rozum do glowy i sprobuje Guddy'ego wystawic na boku ataku, bo na szpicy to on sie spisuje ponizej poziomu przyzwoitosci. W Chelsea gral na flance i momentami wymiatal to dlaczego inaczej mialoby byc na CN?
0
Smieszne pieniadze, ale procent nastepnego transferu i cena odkupu robia ten transfer calkiem powazny
0
a sie bedziecie gotowac jak na CN bedzie 1:0 lub 2:1...
0
jakby mozna bylo prosic to wstawcie ten strzal Pedrito, po ktorym padla bramka, ale sedzia nie uznal.
z gory dzieki.
0
Po przeczytaniu tytulu myslalem ze ma na mysli jakas sytuacje w Barcelonie. W koncu to 'trendi' mowic zle na swojego poprzedniego pracodawce. Ale jednak mylilem sie... To dobrze.
0
Dobrze wiedziec, ze jest ktos w tej Barcelonie, kto potrafi glowe wygrac.. To cieszy.
0
2:4