0

jestescie zbyt pewni siebie. to jest tylko pilka nozna i nie take rzeczy sie zdarzaly. ja osobiscie boje sie o wynik tego meczu i przezywam juz od dobrego tygodnia, bo wiem ze moze sie zdarzyc np. 1:0 lub 2:1 i wtedy moze byc nieprzyjemnie w Krakowie.

0

Pyrzo_Barca - no Lobodzinski nie jest w zlej formie. Bo On cale zycie jest bez formy. To taki nasz reprezentacyjny Rasiak na skrzydle.

0

Bedzie mecz na TVP2 o 22. Tak jest podane na stronie tvp. Pewnie jeszcze nie wiedza, ze mecz o 21:45 :P

Aaaaaaaale na livescore'ach tez jest napisane ze mecz o 22. Nie wiem juz sam.

Co do Clebera i Piotrka Brozka to wczoraj czytalem, ze obaj beda gotowi do gry w srode i wybiegna w pierwszym skladzie, wiec wydaje mi sie, ze Skorza wystawi identyczna jedenastke jak w rewnazu z Beitarem. No moze Zienczuk wejdzie do skladu za Lobodzinskiego lub Boguskiego.

Troche zagotowany jestem ale wierze ze bedzie dobrze.

0

lepiej zeby Argentyna szybciej odpadla to Messi szybciej wroci. i w rewanzu z Wisla zagra :D

0

ten Piatti to jest gosc. Nie widzialem tego brata Solariego, wiec jak dla mnie to narazie jest Pan No Name, dlatego uwazam ze Piatti spokojnie moze powalczyc o jedenastke.

A Kalu Uche pomoze urwac punkty kilku faworytom :D

0

Final IO jest 23 sierpnia, a rewanz z Wisla jest 26, wiec Messi zdazy wrocic. a jakby Arentyna jakims cudem odpadla w cwiercfinale to swoja przygode skonczylaby juz 16 sierpnia, wiec Leo zdazylby jeszcze odpoczac.

PS. jak dla mnie to wiekszosc uzytkownikow tej strony czuje sie zbyt pewnie przed meczem z Wisla

0

bilety na mecz Barcy w Krakowie dla osob bez karnetow kosztuja do 200 do 250zl. Ta informacja spowoduje pewnie ze wiele osob zrezygnuje z wyjazdu :D

0

Jak przeczytalem tytul newsa to od razu mi sie skojarzylo z pewna reklama, ktora mozna atwo sparafrazowac:

Sa ludzie, ktorzy naprawde wierza w awans Wisly. Oczywiscie szanujemy ich. :D

0

grozisz mi?

0

PEDRITO i 6:2 :D

0

NY oddal 3 celne strzaly na bramke... pozostawie to bez komenatrza.

0

Wszyscy do Krakowa - ubijemy Guardiole jak sprzeda Eto'o!

0

SAMUEL ETO'OOOOOOOOOOOOOOO!!!

Dzien dobry Thierry!

0

Wstawaj Samu wstawaj

PS. Nawet Messiego na trubunach pokazali! :D

0

Eto'ooooooo ooooooooooooo jak to komentator przeciagnal :D

0

oglada ktos na ESPN? tez macie minimalnie opozniony komentarz?

PS. na ESPN napisali ze Iniesta strzelil a na livescorach jest ze Rafa. Komu zaliczyli bo nie zauwazylem bramki?

0

3:0 Blady

0

Gooooooooool Xavi!

ooooo suprise!

2:0!

SAMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

Dzien dobry Thierry!

0

Gol Henry ale offside

0

podejrzewam ze nawet 150zl wystarczy na bilet

0

Nawet slynna Barcelona naszej Wisly nie pokona! :D

TomaS

Slyszales co kinice dzisiaj na meczu spiewali? Legła, Legła, Legła... a pozniej to samo tyle ze mniej kulturalnie z uzyciem slowa na K powszechnie uznawanego za wulgarne.

wiec zamiast wyzywac inne kluby zamknij sie i uszanuj obecnego mistrza Polski. I kibicuj im, jak i kazdej polskiej druzynie, bo od tego jak daleko zajda bedzie zalezec jak inne kraje beda traktowaly polskie druzyny na arenie miedzynarodowej...

i na wszelki wypadek powiem, ze nie jestem z Krakowa. jakby ktos chcial wiedziec to jestem z zachodniopomorskiego.

0

niech zagra jutro i potem wraca do Barcelony. a pozniej sie zobaczy jak sprawy sie potoczy. Poko ci bedzie wilk syty i owca cala.

0

Kabareton...

0

Moze w koncu Pep pojdzie po rozum do glowy i sprobuje Guddy'ego wystawic na boku ataku, bo na szpicy to on sie spisuje ponizej poziomu przyzwoitosci. W Chelsea gral na flance i momentami wymiatal to dlaczego inaczej mialoby byc na CN?

0

Smieszne pieniadze, ale procent nastepnego transferu i cena odkupu robia ten transfer calkiem powazny

0

a sie bedziecie gotowac jak na CN bedzie 1:0 lub 2:1...

0

jakby mozna bylo prosic to wstawcie ten strzal Pedrito, po ktorym padla bramka, ale sedzia nie uznal.

z gory dzieki.

0

Po przeczytaniu tytulu myslalem ze ma na mysli jakas sytuacje w Barcelonie. W koncu to 'trendi' mowic zle na swojego poprzedniego pracodawce. Ale jednak mylilem sie... To dobrze.

0

Dobrze wiedziec, ze jest ktos w tej Barcelonie, kto potrafi glowe wygrac.. To cieszy.

0

2:4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?