0

bienioo0700 - masz racje, wydaje Ci sie :)

0

jeeeeeeeest gol! Barca B 1:4! :D

0

a ja mu zycze aby strzelil w koncu swojego pierwszego gola, a najlepiej to w GD! :)

PS. widze ze w redakcji sa sami poligloci - umieja zlozyc zyczenia urodzinowe w kazdym jezyku :)

0

No to teraz VV na pewno bedzie nr2 w hiszpanskiej bramce bo przeciez poparl go nietuzinkowy ex-golkiper, ktory w swoich najlepszych latach moglby spokojnie rywalizowac z Mariuszem Pawelkiem o miejsce w bramce krakowskiej Wisly. W koncu niewielu bylo w historii bramkarzy tej klasy co Bonano. Faktycznie, dorownywac moze mu jedynie Dutruel. Takich trzech jak ich dwoch to nie bylo ani jednego :)

0

Tobie za to bardzo może pomóc słownik ortograficzny

0

dawaj Kiler, teraz jestes potrzebny, jeszcze jedna brame trzeba strzelic! :)

0

no wlasnie, Ibra to dobry napastnik a Barcelona to nie miejsce dla dobrych zawodnikow, ale dla najlepszych badz potencjalnie najlepszych. Tak, Ibra mial genialny poczatek sezonu, strzelal bramki druzynom pokroju Getafe, naprawde genialnie... tak naprawde to w ubieglym sezonie mial 2 swietne momenty: druga polowa wyjazdowego meczu z Arsenalem (bo w pierwszej nie wykorzystal kilku dobrych okazji) i jeden strzal z Realem. Czy to wystarczy by byc wartym 40 baniek i Eto'o? Czy to wystarczy by zarabiac takie grube pieniedze? Niech kazdy odpowie sobie sam.

0

jest i nasz kiler! akurat to sa druzyny jego pokroju wiec takim moze strzelac :D

0

Ty sam jestes chyba typowy lewy obronca skoro Adriano gral w Sevilli 1/3 sezonu na lewym skrzydle. inna sprawa ze Sevilla nie ustawieniem 4-4-2 a nie 4-3-3. i wlasnie dlatego bylem przeciwny transferowi Adriano zeby nie bylo takich eksperymentow, ze gosciu sciagany jako alternatywa dla bocznych obroncow bedzie gral w ataku.

0

e tam. i tak na boisku w barwach Barcy jest calkowicie nieprzydatny, wiec to nawet bylby plus gdyby nie zagral w superpucharze. niech gra w szwecji, moze tam cos zdziala.

0

czy mi sie wydaje czy na tym zdjeciu Pique jest o kulach? :)

0

a ja wlasnie mysle ze zarzad w tym Henrique widzi obronce na przyszlosc. Jeszcze teraz nie jest gotowy do gry na poziomie Barcy ale jesli widac byloby ze sie nie nadaje to od razu zostalby sprzedany a nie wypozyczany po raz trzeci. Zarzad chce zeby ten chlopak gral a poki co w Barcelonie nie bedzie mial szans na gre. nie wiem jak dlugi ma kontrakt, ale mysle ze w przeciagu dwoch lat (bo mysle ze za rok znow go moga wypozyczyc), kiedy Puyol powoli bedzie odchodzil Henrique zadomowi sie w Barcelonie.

0

z ta 'dywizja' to autor newsa troche dal ciala ;D tylko translator przetlumaczy 'Division' jako 'dywizja', gdyz kazdy wie przeciez bez uzywania jakichkolwiek programow i stron co to slowo oznacza po naszemu :)

0

w sumie nie narzekam na terminarz, chociaz trzeba przyznac ze real do czasu pierwszego GD powinien zdobyc komplet pkt bo ma strasznie latwe mecze. my za to mamy zdecydowanie latwiejsza koncowke sezonu a to jest naprawde duzy plus.

0

jesli to co pisze ponizej marioempoli1 jest prawda to poniekad tlumaczy ten transfer, ktory mimo wszystko wydaje mi sie... bezsensowny. do tej pory kojarzylem Adriano jako zawodnika grajacego glownie po lewej stronie, zarowno w obronie jak i w pomocy. trzeba jednak zauwazyc roznice w ustawieniu formacji Seviili i Barcy. transfer ten ma za zadanie stworzyc alternatywe dla bocznych obroncow, gdyz bocznych pomocnikow w druzynie Guardioli po prostu nie ma. wracajac do mojego zarzutu iz ten transfer jest bezsensowny trzeba wspomniec iz rywalizacja na lewej obronie istniala juz w ubieglym sezonie i trzeba przyznac iz byla to solidna i zdrowa rywalizacja. na prawej stronie typowego zmiennika nie bylo ALE... i tu trzeba sie na chwile zatrzymac i przeanalizowac nasza sytuacje w formacji defensywnej. mamy 1 prawego obronce, 4 srodkowych i 2 lewych. w dodatku mamy, a mozna juz rzec, ze mielismy 2 obroncow na wypozyczeniach. i o ile jednym z nich jest, powiedzmy sobie szczerze, niepotrzebny Henrique, o tyle drugi to wg mnie o wiele bardziej interesujaca opcja od sprowadzonego wlasnie Adriano. mowa tutaj o Caceresie. jest to zawodnik sprawdzony, zarowno w Barcie jak i w innym, takze mocnym klubie. jest rownie uniwersalny jak Adriano, co udowodnil grajac w Villarrealu (srodek obrony), Barcelonie i reprezentacji (lewa obrona) i Juventusie (prawa strona), a przy tym jest typowym obronca,wiec moglby w pelni wykorzystac swoja uniwersalnosc.

poczatkowo myslalem tez ze Adriano moglby faktycznie przejsc jako alternatywa na lewa strone obrony, gdzie gralby na zmiane z... Maxwellem. Abidal wraz z Pique, Marquezem i Milito stworzyliby czwroke srodkowych obroncow, a Alves z Puyolem graliby po prawej stronie. Doszedlem jednak do wniosku ze Puyol, obojetnie jak bardzo stracilby na szybkosci, grac musi ze wzgledu na swoja walecznosc i charyzme a pozatym obrona skladajaca sie z Alvesa, Pique, Abidala i Maxwella nie prezentuje sie (przynajmniej na papierze) tak imponujaco jak ta do ktorej sie przyzwyczailismy. wychodzi wiec ze Adriano przybyl by byc zmiennikiem Alvesa, co moim zdaniem bylo blednym ruchem. nie wypowiadam sie tutaj o klasie zawodnika, gdyz na to przyjdzie jeszcze czas, jednakze uwazam ze w obecnej sytuacji mozna bylo postapic troszke inaczej.

0

teraz powinna pasc jakas obietnica ze strony Guardioli, ze 'Yaya bedzie podstawowym zawodnikiem w przyszlym sezonie' albo 'Yaya bedzie mial pewne miejsce w skladzie' i byloby ciekawie. jesli nie udaloby sie zatrzymac yaya to moze cena by troche wzrosla. mogliby tez podpisac jakis nowy kontrakt z Yaya, z zawarta klauzula co do liczby wystepow i ewentualnej kwocie odejscia w przypadku mniejszej liczby wystepow niz ta zawarta w klauzli. bo jesli Yaya odejdzie teraz to bedzie jeszcze wiekszy blad niz sciagniecie na CN Zlatana. jesli nie odczujemy tego teraz, to za kilka lat na pewno.

0

Kurde, a tak chcialem zeby Cartagena awansowala... byloby fajnie gdyby taka nieznana druzyna grala na boiskach Primera. ale teraz tzrymam kciuki za Herculesa :) moze znow pilkarze z Alicante sprawia niespodzianke w meczu z realem tak jak 2 sezony temu w pucharze Hiszpanii :D

0

wg Sportu Iniesta zglosil problem z prawa lydka, ale co dokladnie to jeszcze nie wiadomo. trzeba czekac. ale wydaje mi sie ze nic powaznego bo schodzil z usmiechem na ustach, wiec to pewnie dmuchanie na zimne.

0

Wydaje mi sie ze to moze miec zwiazek z odrzuceniem oferty za Fabregasa. Cesc nie przyjdzie, w zwiazku z tym Yaya tez prawdopodobnie nie odejdzie, teraz przedluzyli kontrakt z dos Santosem a wkrotce pewnie tez z Thiago i ta dwojke mlodych pomocnikow wlacza do kadry I zespolu na przyszly sezon i beda dostawac coraz wiecej szans. Fajnie byloby gdyby w przyszlym sezonie kontuzje omijaly Xaviego i Inieste wtedy praktycznie w kazdym meczu z teoretycznie slabszymi druzynami moglby grac jeden z mlodych majac u boku jednego czlowieka od rozgrywania i jednego od czarnej roboty.

0

napiszcie w koncu kiedy Xavi dostal ta jedna brakujaca kartke bo az mnie nosi... szukalem w kilku zrodlach i tam sa tylko kartki z Almeria, Getafe, Realem i teraz ostatnia z Sevilla a piatej brakuje.

0

mi tez sie wydaje ze ta kartka z Sevilla byla jego 4 w sezonie. wczesniej zlapal z Almeria (6 kolejka), z Getafe (24 kolejka) i Realem (31 kolejka).

0

Zamienil stryjek Samuela na Kijek...

... i doplacil 40 baniek...

0

Lepiej grac z Pique na srodku ataku niz z Ibra. Zlatan, ktory przychodzil do Barcelony jako wirtuoz pilki nigdy takiej akcji w Barcelonie nie zrobil i nigdy nawet by nie pomyslal ze tak to mozna wykonczyc.

0

na stronie uefa sa podane sklady wraz z ustawieniem. wychodzi na to ze Keita rzeczywiscie gra na lewej obronie. chociaz faktycznie upatrywalbym w tym drugiego dna i wydaje mi sie ze jednak bedzie 3-4-3.

0

Iniesta to chyba na PlejsStejszyn strzeli :P

0

To nie jest nadzieja. W pilce noznej nadzieja kojarzy mi sie z samymi cudami, z czyms niemozliwym. Tak jak Real przegral kiedys w pucharze Hiszpanii z Saragossa 6:1, a pozniej we wszystkich budynkach klubowych na drzwiach przyczepiali kartki z napisem '5:0'. Takie podbudowywanie sie, liczenie ze zdarzy sie cud (prawie sie zdarzyl bo w rewanzu bylo 4:0). Ale Barca nie musi liczyc na cud. To jest tylko 2:0. Co to jest 2:0? Chocby graly dwie najbardziej wyrownane druzyny to 2:0 zawsze jest jednym z prawdopodobnych wynikow. A tym bardziej gdy gra Barca, ktora z kazdym przeciwnikiem potrafi wygrac roznica dwoch bramek. Wygrywala 2:0 z Realem, gdy strzelal Eto'o i Messi, wygrywala z Realem 6:2, wygrywala z Realem 2:0 gdy strzelal Pedro i Messi, wygrywala z Manchesterem 2:0, wygrywala z Interem 2:0, wygrywala z Arsenalem 4:1, wygrywala z Bayernem 4:0, z Lyonem 5:2, z Sevilla 3:0... Co to jest 2:0?! Dla Barcelony to jest wielkie NIC! Dlatego dzisiaj usiade przed tv tak spokojnie jak siadalem podczas ostatniego finalu LM. Tak jakby nie bylo pierwszego meczu i konfrontacja zaczynala sie dopiero teraz. I bede czekal na zwyciestwo. Bo to jest Barcelona. Barcelona ktora umie wygrywac z kazdym i kazdemu potrafi strzelic tyle bramek ile trzeba. I nie ma to nic wspolnego z nadzieja, bo sytuacja nie jest tragiczna i nikt w Barcelonie nie musi liczyc na cud i nikt nie musi wyczekiwac niemozliwego. 2:0 jest jak najbardziej prawdopodobne.

PS. nie uwazam sie za wielkiego optymiste, ale w zeszlorocznym polfinale od samego poczatku do samego konca czulem ze Barca awansuje. bramka Essiena nawet mnie nie poruszyla, a po czerwonej kartce dla Abidala dalej bylem spokojny. z tylu mielismy wtedy tak swietnego Valdesa, ze az bylem pewny, ze strzelimy tego gola i awansujemy. do samego konca to czulem. dzisiaj bede rownie spokojny. ale nie bedzie trzeba sie emocjonowac do konca. bedzie spokojne i pewne zwyciestwo, tak jak bylo w finale LM z Manchesterem.

2:0!

0

mnie sie wydaje ze osoby, ktore troche dluzej ogladaja mecze Barcelony to widza roznice miedzy gra z napastnikiem pokroju Ibrahimovicia, a napastnikiem o gorszych warunkach ale dysponujacego lepsza szybkoscia. Z tego powodu ja tez wole ogladac Barce z Bojanem w ataku, niz z Ibra, i tez nie martwil mnie fakt ze Zlatan jest kontuzjowany, bo jego brak byl kompletnie niezauwazalny.

0

katalonix - ale narodowosc Rozitsky'ego do dzis nie jest dokladnie ustalona. przypuszca sie ze to byl Polak ale nigdzie nie zostalo to oficjalnie potwierdzone.

robson - tak, to jest syn Eidura

mnie troche zastanawia czemu nigdzie nie ma Gaya Assulina. moze jest juz liczony jako gracz Barcy B, ale w takim razie takze Muniesa, Bartra, Dalmau tez powinni byc chyba w drugiej druzynie Barcy.

0

niech mi ktos powie do kogo Valdes gral ta dluga pilke przy bramce na 2:0?

0

trzeba byc naprawde slabym zeby przegrac w tym sezonie w Santander.w calej lidze nie ma druzyny, ktora bylaby slabsza na wlasnym boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?