0

Do momentu strzelenia bramki gralismy straszny piach, ale potem cos jakby drgnelo. zaczela wracac stara dobra Barcelona. to jeszcze do konca nie jest to czego sie oczekuje ale byly calkiem fajne momenty.
co do personaliow to wg mnie kapitalne zawody rozgrywa Thiago, jest wszedzie: odbiera, rozgrywa i atakuje, nie zapominajac przy tym o efektownych zagraniach. Dobre zawody takze w wykonaniu Fabregasa, mimo tych niewykorzystanych sytuacji, ale nie wszystkie byly takie latwe jak na pierwszy rzut oka sie wydawalo.

I jeszcze cos: od poczatku meczu uwaznie przygladam sie grze Cuenki i naprawde nie widze powodu zachwytow nad nim. Stanowczo stwierdzam ze nie jest to gracz na miare pierwszego skladu Barcy. Rezerwowych tez mozna znalezc lepszych. Zeby nie byc goloslownym to przytocze udane zagrania/akcje Isaaca w pierwszej polowie:
1. akcja w 21 minucie na lewym skrzydle, gdzie minal obronce i wpadl w pole karne, jednak zamiast uderzyc jak to swego czasu robil Pedro, dal sie wypchnac i tyle z tego wyszlo.
2. nie bylo.
Negatywów nie bede wymienial bo czasu juz nie ma, ale bylo ich sporo :)

Może po przerwie zagra lepiej, o ile jeszcze wyjdzie na boisko :)
Vamos!

0

przestancie sie w koncu jarac tym Cuenca bo naprawde nie ma kim.

0

Zola

0

Akurat dzisiaj w ksiazce o Messim przeczytalem fragment, gdy ktorys z trenerow w mlodziezowej reprezentacji Argentyny powiedzial MU po Jego pierwszym zmarnowanym karnym, ze musi je pocwiczyc bo kiedys nadejdzie moment gdy od tego karnego beda zalezec losy tytulu/mistrzostwa :) poki co, w obecnym sezonie to sie sprawdza.

a co do Diego Alvesa to jeszcze za czasow jego gry w Almerii uwazalem go za dobrego bramkarza, dzisiaj tez zagral dobre zawody, tylko dlaczego w meczu z realem musial popelnic taki blad, kiedy byla ogromna szansa na zabranie realowi punktow!?

0

akt despreacji.

0

Ile narodów, tyle różnych definicji asysty, dlatego wg mnie najlepiej przyjac ze asysta jest po prostu ostatnie podanie do zawodnika ktory strzela bramke, tudziez idac za przykladem FMa, asyste gracz zapisuje na swoje konto, gdy wywalczy rzut karny lub rzut wolny zamieniony pozniej przez kogos innego na bramke. Zdaje sobie sprawe, ze nie jest to do konca prawidlowa definicja, ale dzieki takiemu postrzeganiu sprawy unika sie wielu nieporozumien stad jak dla mnie to Pedro asyste zaliczyl, chociaz co to za asysta skoro Messi nastepnie przebiegl pol boiska i jego zaslugi przy tej bramce wynosza mniej wiecej 95% :)

0

Pedro ma 1 w rubryce 'Asysty', wiec nie sa to same 0 i tym samym zasluguje na wiecej niz 4.

0

Gijon bylby najlepszy z tych opcji. ten sam kraj, liga wyzsza, ale on ma umiejetnosci wieksze niz na 2 lige, miejsce w skladzie by mial, a jak nie to spokojnie moglby o nie powalczyc, no i wiecej bysmy o nim slyszeli.

0

Piekna centra Adriano. Mistrzowo.

0

oczywiscie ze Obraniak w Bordeaux :)

0

Pique 8? zarty! kazde jego zagranie prawie wywolywalo palpitacje serca a zostal wybrany graczem meczu. co chwile zagrania 'na konia' albo bezposrednio do przeciwnika i przyjecia pilke na 3metry. statystyki to nie wszystko, czasem nie warto sie nimi az nadto sugerowac.

a najslabszy na boisku wg mnie byl Xavi. kompletnie nie widoczny, co naprawde mnie zaskoczylo, oczywiscie negatywnie.

0

6 zawodnikow z pierwszej druzyny musi byc przez caly mecz na jednoczesnie boisku. takie przepisy. nie mozna wystawic calej 11 z Barcy B.

0

Kapitanowie Irlandii Płn. i Kataru kierowali sie mysla "Messi, a potem dlugo, dlugo nikt" :)

0

barti - 2002r.

0

a Kameni to juz na PNA pojechal? :)

0

Jeden z lepszych trenerow i madrzejszych ludzi w tej naszej La Lidze. gosciu ma glowe na karku, wklada duzo serducha w swoja prace i wyciaga wszystko, co moze z tych marnych kopaczy ktorych ma. i trzeba odrzucic na bok wszystkie sympatie i antypatie zeby zauwazyc jak wielka robote w tym klubie wykonuje ten pan, bo chociaz spinka na Barce ze strony Espanyolu jest o niebo wieksza niz na Real, to jednak cos tam sie ruszylo i Mauricio sprawil ze o 3pkt Real musi powalczyc, a nie jak wczesniej - dostawal za darmo (chociaz poki co summa summarum i tak te 3pkt ma). nie zmienia to faktu ze jutro o zwyciestwo bedzie trudniej niz w innych wyjazdowych meczach, ale jesli Espanyol zagra tak jak Pochettino mowi to Barca bedzie miala naprawde wiele okazji by ich skarcic. mimo wszystko ogromny szacunek dla trenera espanyolu.

0

i jeszcze wykonywania rzutow wolnych :)

0

"Fábregas zdobył swojego gola numer 12 i 13 dla Barçy w tym roku"
zwlaszcza ze to byl pierwszy mecz w tym roku :) tak, tak, wiem - zlosliwy jestem :)

0

Sanchez powrotna? what? wydaje mi sie ze Pep mogl sie dowiedziec jaka jest diagnoza kontuzji Villi i tym samym chce dac odpoczywac Alexisowi wiedzac ze ma coraz mniej napastnikow.

0

tak narzekaliscie na Davida to teraz juz nie bedziecie musieli :(

0

tego jeszcze nie grali :)

0

i tak najlepszy pod tym wzgledem jest Kłęsa :D

0

zdecydowanie Pep Show Boys :)

0

a w okienku po prawej stronie jest napisane ze o 10:30 rozpocznie sie czwartkowy mecz. wiec gdzie jest blad?

0

cos w tym jest ze ofensywni gracze Barcy za Guardioli w swoich pierwszych ligowych GD strzelaja bramki: Ibra, Pedro, Jeffren, a teraz jeszcze Cesc i Alexis :) a jeszcze wczesniej w przegranym 4:1 w swoim pierwszym ligowym GD bramke strzelil Henry ale to nie bylo za Guardioli :)

0

po meczu statystyka podan wynosila 808-191 jesli kogos by to interesowalo :)

0

Deulofeu za bardzo chce sie pokazac i przez to kazde zagranie to strata w jego wykonaniu.

0

Baros1990 - nie, nie zartuje. Tak zostalo wybrane, wiec ja tu tylko przetlumaczylem :) i wdalbym sie z Toba w polemike na temat tej bramki, bo wg mnie bramka Rooneya powinna wygrac ten konkurs, ale czas mnie nagli a na uczelnie isc trzeba :D

0

Oprocz finalowej trojki Zlotej Pilki ogloszono tez trzy kandydatury do nagrody Ferenca Puskasa na najladniejsza bramke. I tak trojka finaistow to: Messi (bramka z Arsenalem), Rooney (bramka przewrotka w derbach Manchesteru) i Neymar (ten rajd w meczu z Flamengo). A trojka finalistow jesli chodzi o trenerow to Pep, Żoze i SAF.

0

Musi grac z Realem bo ma wzrost. Koniec. Kropka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?