0

Najbardziej mnie dziwi ze wiekszosc zawodnikow mowi o 8punktowej przewadze, a nie bierze pod uwage innych druzyn, ktore obecnie real wyprzedzaja. Ja wiem ze to jest liga dwoch zespolow, ale poki te dwa zespoly nie odstawia reszty powinno sie chyba patrzec na ogolna sytuacje w tabeli. Dlatego teraz zamiast sie cieszyc z 8 punktow przewagi chyba jednak powinnismy sie lekko zmartwic ze nas Atletico dogonilo. a jako ze Atletico to nie Levante czy Osasuna (ktore swego czasu tez dobrze sobie radzily na poczatku sezonu) nalezy brac pod uwage ze oni tez moga realnie przeszkodzic w drodze do majstra.

0

a moze to jest zwykle 3-4-3? Alves, Masche, Alba w obronie, Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta w pomocy i Adriano, Messi, Pedro w ataku.

0

Zagramy trojka w obronie. Dzieki temu bedzie mogl zagrac dodatkowy srodkowy pomocnik, ktory przyda nam sie, szczegolnie dzisiaj, w utrzymywaniu pilki. Po prostu jeszcze trzeba wycisnac posiadanie pilki jak najbardziej sie da, zeby to real ganial i nie mial jak kontrowac. dlkatego tez nie mozemy wyjsc za bardzo do przodu bo nie nadazymy za kontrami. jesli faktycznie bedziemy operowac pilka w srodku boiska, a nie na polowie przeciwnika to real wyjdzie troszke wyzej dzieki czemu stwrzy sie miejsce na prostopadle pilki lub przerzuty, co wg mnie jest dzisiaj kluczem do zwyciestwa. Pozostaje jedna watpliwosc. Czy lepiej w takiej sytuacji postawic na Inieste, ktory cos wykreuje, czy moze na Songa, ktory ubezpieczalby tyly, w przypadku ewentualnych strat w srodku pola.

0

Niestety zle wiesci: Pique nie pojawil sie na dzisiejszym porannym treningu i trenowal tylko w silowni.

Czyli srodek obrony Song&Masche. Zle to wrozy,

0

swoja droga Marca przewiduje ze Adriano zagra za Albe a Iniesta za Alexisa oraz Benzyna za Higuaina. Reszta skladu sie pokrywa.

0

nawet Bartra siedzi na lawce z nr 1 :)

0

v3go - podejrzewam ze to jakis hiszpanski czy katalonski zapis (nie wiem, nie znam sie na jezykach. Podobno w hiszpanskim b sie czyta jak v, albo odwrotnie).Zobacz, ze nazwisko Thiago tez jest inaczej zapisane.

0

Obstawiam po jednej zmianie w obu ekipach w porownaniu do tego co jest podane wyzej: w Barcelonie za Songa zagra Pique, w Realu wyjdzie Benzyna zamiast Higuaina. Myslalem jeszcze o tym, ze na lewej obronie moze zagrac Adriano, ale jako ze i tak mamy juz spore problemy z obrona to nie ma co wiecej kombinowac.

0

Brakuje mi tego nieokrzesanego Messiego z jego lat mlodzienczych, kiedy wszyscy mysleli, ze jest tylko asystentem dla Ronaldinho i Eto'o i nie koncentrowali na nim calej swojej uwagi, dzieki czemu mogl swobodnie poruszac sie w polu karnym. Wiadomo, lata leca i wraz ze wzrostem umiejetnosci rosnie tez uwaga obroncow, jednak szczegolnie w kilku ostatnich Gran Derbach zauwazalne bylo, ze Messi nie ma juz tej swobody ruchu, ze musi sie strasznie nameczyc by znalezc choc odrobine miejsca. Niestety, ale nie jest to mile dla oka. Trzymam kciuki, zeby dzisiaj cos strzelil. Najlepiej z akcji. I to takiej akcji w swoim stylu, jak za mlodzienczych lat Messiego.

A najladniejsza zdecydowanie bramka nr 10 :)

0

Pozdro dla Matiego1515, ktory kilka minut temu pisal mi ze Messi gra slabo :)

0

Mecz bardzo ciekawy. Bardzo fajnie sie go oglada, podobnie jak kilka ostatnich meczow Barcy. Po pierwszej polowie wyroznilbym Leo i Xaviego za kreowanie akcji i Alexisa za duza aktywnosc. Naprawde, w porownaniu do poprzednich meczow to dzisiaj jest az nadto aktywny i nie chodzi tutaj tylko o bramke. Oprocz niej mial jeszcze chyba ze dwie sytuacje przy ktorych pokazal sie z dobre strony (no moze poza wykonczeniem akcji). Na minus po pierwszej polowie zdecydowanie Pedro, bo poza tym genialnym podaniem z 45minuty to same straty i faule oraz Mascherano za wiele niedokladnych podan, ktore mogly sie skonczyc duzo gorzej niz tylko groznymi kontrami.

A tak pozatym to bardzo dobrze gramy dzisiaj dlugimi pilkami, moze to jakis sposob na Real :)

0

Poki co to to Villa w tym sezonie spelnia role 'nowego Larssona' - wchodzi z lawki i strzela. Chcialbym zeby z Realem wyszedl w pierwszym za tragicznego jak dotad Alexisa, ale moze to jest jakas metoda, by wpuszczac Guaje z lawki, bo efekty sa duzo lepsze niz w sytuacji gdy wychodzi w pierwszym :)

0

o Thiago bedzie sie teraz duzo mowilo... najpierw ta reka a teraz wychodzi kontuzja wiezadel niestety. chyba niepredko go znow ujrzymy.

0

Villa... :(

0

gramy Barca, gramy!

0

Messi, zacznij byc w koncu Messim!!!

0

nie wiem czy ktos zaobserwowal statystyki po pierwszej polowie ale jest jedna rzecz ktora naprawde mnie zaniepokoila. Barca w pierwszej polowie popelnila 0 (slownie: zero) fauli! i to naprawde nie jest nic pozytywnego...

0

Bartra sie rozgrzewa... Dziwne

0

nie dziwie sie ze to ulubiony sedzia mourinho skoro pozwala na taka ostra gre

0

Alves, Song, Masche, Alba - najbardziej ofensywna obrona Barcy od lat :) dwoch bardzo aktywnych w ataku bocznych obroncow i dwoch defensywnych pomocnikow :)

0

Oprocz meczow ligowych zagralismy jeszcze 3 mecze, w ktorych stracilismy 6 bramek. Tu juz nie wyglada to tak swietnie :)

0

a mial Tito racje ze nie bedzie ogladal dzisiejszego meczu Realu :)

0

Tez jestem zdania zeby w najblizszym meczu na srodku obrony zagral Masche z Bartra, gdyz Granada nam krzywdy nie zrobi, chociaz (tu ciekawostka!) w ostatnim meczu miedzy tymi druzynami, mimo obrony w skladzie Alves-Puyol-Pique-Adriano(Mascherano), Granada strzelila na Camp Nou 3 bramki, co od dawna nie udalo sie nikomu innemu :)

0

"Kontuzjowany Piqué (504') oraz Messi (576'), Xavi (560') i Pedro (550') są piłkarzami, którzy w obecnym sezonie spędzili największą liczbę minut na boisku"

Valdes?

0

Panowie, wie ktos czy gdzies na cyfrze pokazuja dzisiaj Real albo Borussie?

0

Jest jedna rzecz, o ktorej el Clasico moze zdecydowac. Ta rzecza jest posada Mourinho.

0

Najlepszej jest ujecie zza argentynskiej bramki jak pilka jeszcze nie wpadla do siatki a Romero juz uniosl rece do gory i sie cieszyl :D

0

W takim wypadku to nie zawodnicy Barcy B dolaczyli do treningu pierwszej druzyny, tylko zawodnicy pierwszej druzyny dolaczyli do treningu Barcy B :)

0

Zamorano & Salas :)

0

Dongou wciagu 5 min 2 bramy ze spalonego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?