Generalnie rzecz mówiąc, nasz atak w tym sezonie nie licząc rzecz jasna Messiego nie wygląda za różowo; Sanchez, Pedro, Cuenca...ile razem strzelili bramek?
Rany ludzie...weźmy pierwszy lepszy przykład powiedzmy HAZARD; wiadomo że to talent, fenomen, ale na Boga mamy w środku 2 pozycje ofensywne obsadzone przez Xaviego, Iniestę, Fabregasa i Thiago..już teraz narzekacie że Alcantara mało gra, co będzie jak wróci Affelay? Kupujmy to czego potrzebujemy a nie tylko dlatego, że cos jest dobre PEACE
Buhaha no i ciekawe co mają dziś do powiedzenia wszyscy krzykacze typu "nie chcemy cesca jest nipotrzebny, blokuje Thiago etc' tak to jest z fachowcami od siedmiu boleści :-) Brawo Barca
Moim skromnym zdaniem Podbeskidzie wcale mnie potrzebuje Neymara ani żadnej innej gwiazdki żeby powalczyć o środek tabeli nie mówiąc o tym że Barcelonie Brazylijczyk jest najzwyczajniej w świecie zbędny! Na szpicy jest Messi w razie problemów Villa powalczmy lepiej o skrzydłowego :-)
Sprzedać Abidala za 15 mln; to byłby świetny ruch natomiast sprowadzenie Mascherano pomyłką jak poniżej rozmówcy napomknęli mamy kilku świetnych DM nie potrzebujemy kolejnego. W sumie cały ten artykuł śmierdzi mi typową plotką nie mająca nic wspólnego z prawda
Świetny obrońca to prawda ale mamy tylu dobrych stoperów że nie warto wydawać tylu milionów na kolejnego :-) No chyba że sprzedamy ze dwóch tylko powiedzcie mi panowie kogo?
Xavi i Iniesta po prostu fenomenalnie sie uzupełniają; pierwszy z nich jest bardziej efektywny (wiecej pkt kanadyjskich tzn. goli i i asyst) za to drugi efektowny poza tym robi wiecej tzw. gry bez piłki tzn drybluje, kiwa, robi gra kombinacyjną...dodając do tego speca od defensywy Toure mamy wytłumaczony fenomen naszej linii srodkowej :-)
Nie zasłużyliśmy...ale i tak sie cieszę!!! Ile razy pieknie graliśmy i odpadaliśmy? Sztuka jest wygrać kiedy ma sie fatalny dzień! Humor psuja tylko te dwa niepodyktowane karne...ale karny to nie gol :-) FINAŁ MARZEŃ :-))))))
Ile kosztuje (mniej wiecej) wejściówka na mecz Barca-Athletic ten pierwszy na Camp Nou w tym sezonie? I czy jest w ogóle opcja kupić bilet w dniu meczu? Kto wie - dawać cynk!! z góry dzięki wielkie :-)
Komentarze
0
zapomniałem dopisać nazwiska bohatera powyższego newsa :-)
0
Generalnie rzecz mówiąc, nasz atak w tym sezonie nie licząc rzecz jasna Messiego nie wygląda za różowo; Sanchez, Pedro, Cuenca...ile razem strzelili bramek?
0
Rany ludzie...weźmy pierwszy lepszy przykład powiedzmy HAZARD; wiadomo że to talent, fenomen, ale na Boga mamy w środku 2 pozycje ofensywne obsadzone przez Xaviego, Iniestę, Fabregasa i Thiago..już teraz narzekacie że Alcantara mało gra, co będzie jak wróci Affelay? Kupujmy to czego potrzebujemy a nie tylko dlatego, że cos jest dobre PEACE
0
Buhaha no i ciekawe co mają dziś do powiedzenia wszyscy krzykacze typu "nie chcemy cesca jest nipotrzebny, blokuje Thiago etc' tak to jest z fachowcami od siedmiu boleści :-) Brawo Barca
0
Moim skromnym zdaniem Podbeskidzie wcale mnie potrzebuje Neymara ani żadnej innej gwiazdki żeby powalczyć o środek tabeli nie mówiąc o tym że Barcelonie Brazylijczyk jest najzwyczajniej w świecie zbędny! Na szpicy jest Messi w razie problemów Villa powalczmy lepiej o skrzydłowego :-)
0
Sprzedać Abidala za 15 mln; to byłby świetny ruch natomiast sprowadzenie Mascherano pomyłką jak poniżej rozmówcy napomknęli mamy kilku świetnych DM nie potrzebujemy kolejnego. W sumie cały ten artykuł śmierdzi mi typową plotką nie mająca nic wspólnego z prawda
0
Świetny obrońca to prawda ale mamy tylu dobrych stoperów że nie warto wydawać tylu milionów na kolejnego :-) No chyba że sprzedamy ze dwóch tylko powiedzcie mi panowie kogo?
0
Xavi i Iniesta po prostu fenomenalnie sie uzupełniają; pierwszy z nich jest bardziej efektywny (wiecej pkt kanadyjskich tzn. goli i i asyst) za to drugi efektowny poza tym robi wiecej tzw. gry bez piłki tzn drybluje, kiwa, robi gra kombinacyjną...dodając do tego speca od defensywy Toure mamy wytłumaczony fenomen naszej linii srodkowej :-)
0
Nie zasłużyliśmy...ale i tak sie cieszę!!! Ile razy pieknie graliśmy i odpadaliśmy? Sztuka jest wygrać kiedy ma sie fatalny dzień! Humor psuja tylko te dwa niepodyktowane karne...ale karny to nie gol :-) FINAŁ MARZEŃ :-))))))
0
Ile kosztuje (mniej wiecej) wejściówka na mecz Barca-Athletic ten pierwszy na Camp Nou w tym sezonie? I czy jest w ogóle opcja kupić bilet w dniu meczu? Kto wie - dawać cynk!! z góry dzięki wielkie :-)