0

zapomniałem dopisać nazwiska bohatera powyższego newsa :-)

0

Generalnie rzecz mówiąc, nasz atak w tym sezonie nie licząc rzecz jasna Messiego nie wygląda za różowo; Sanchez, Pedro, Cuenca...ile razem strzelili bramek?

0

Rany ludzie...weźmy pierwszy lepszy przykład powiedzmy HAZARD; wiadomo że to talent, fenomen, ale na Boga mamy w środku 2 pozycje ofensywne obsadzone przez Xaviego, Iniestę, Fabregasa i Thiago..już teraz narzekacie że Alcantara mało gra, co będzie jak wróci Affelay? Kupujmy to czego potrzebujemy a nie tylko dlatego, że cos jest dobre PEACE

0

Buhaha no i ciekawe co mają dziś do powiedzenia wszyscy krzykacze typu "nie chcemy cesca jest nipotrzebny, blokuje Thiago etc' tak to jest z fachowcami od siedmiu boleści :-) Brawo Barca

0

Moim skromnym zdaniem Podbeskidzie wcale mnie potrzebuje Neymara ani żadnej innej gwiazdki żeby powalczyć o środek tabeli nie mówiąc o tym że Barcelonie Brazylijczyk jest najzwyczajniej w świecie zbędny! Na szpicy jest Messi w razie problemów Villa powalczmy lepiej o skrzydłowego :-)

0

Typowa plotka dziennikarska obliczona na zrobienie medialnego szumu dla gazety, klubu i zawodnika hehe jak widzę dziennik osiągnął to co zamierzał :-)

0

Ludziska opamiętajcie sie trochę hehe. Pisanie bzdur że Cesc nie pasuje do stylu Barcy jest nawet gorzej niż śmieszne...Przeszedł tę samą drogę co Thiago, ma nie gorsze przecież umiejętności lecz jest nieporównanie bardziej doświadczony w dzięki setkom meczy w reprze, pucharach czy Premiership...Z całym szacunkiem dla Alcantary to jeszcze nie ten poziom ! Co do liczby pomocników hmm...Busi, Masche i Keita to inny typ więc ich nie liczmy pozostaje więc 2 "pewniaków" Xavi i Iniesta i do tego tylko Affelay i Alcantara obaj młodzi i na pewno jeszcze nie gotowi do gry na maxa cały sezon w razie kontuzji tak że - moim zdaniem - Cesc to byłoby jednak świetne rozwiązanie...PEACE

0

NIGDY!!! W Robinho nie wierzy juz chyba nikt przy zdrowych zmysłach, Brazylijczyk to nic innego jak przereklamowana gwiazdka, która od czasu do czasu pokaże jakiś 'magiczny' zwód czy błyśnie pojedynczą akcją by potem irytowac fochami i popisami - do Zlatana nawet sie nie umywa!!! Poza tym mamy dobre skrzydła...Naprawde to bardzo proste - potrzebujemy wyłącznie jednego klasowego zawodnika do środkowej formacji, niekoniecznie Cesca, poczekajmy jeszcze rok :-) I tyle. KONIEC. KROPKA

0

Będzie ciężko ale jakos wierzę że w obecnej formie nie przegramy; obstawiam remis 2-2/1-1 bądź naszą skromna wygraną 2-1...VeB!

0

Ha ha szanuję prawo do posiadania przez każdego własnego zdania na dany temat, lecz powiązanie wyłącznie transferu Ibrahimovicia z 'gorszym' stylem gry Barcy to groteska. Nie ma, nigdy w historii nie było i pewnie nie będzie przypadku, żeby zespół wygrywał w kilka lat pod rząd wszystko i jeszcze czynił to nieodmiennie w spektakularny sposób, a to dlatego, że druzyne tworzy 16-18 piłkarzy mających wzloty i upadki.Ponadto nie jest przypadkiem, iż nikt w historii nie wygrał dwa raz pod rząd Ligi Mistrzów; nie rozwijając sie - cofasz się i my podjęliśmy to ryzyko...Będzie jeszcze dobrze PEACE

0

He he spójrzmy prawdzie w oczy; telenowela z Rooney'em i to w dodatku za 80 mln jako obiektem walki Barcy z Realem to tylko i wyłącznie medialna bajka :-) Madryt kupi pewnie w lecie Riberego i znając życie kilku innych grajków, a Barca weźmie skrzydłowego za max 25-30 mln i tylw w tym temacie....fakt że przyda sie dobry skrzydłowy typu ale dajcie spokój na pewno nie Rooney...pozdro

0

Tekst niby w porządku ale pewnośc siebie to jedno, natomiast pycha jaka wyziera z tego artykułu druga - to cwaniakowanie jest po prostu niesmaczne...Wiemy dobrze z przeszłości czym kończy sie uważanie samego siebie za najleszego oraz lekceważenie nMadrytu więc - troszeczke więcej pokory proszę!!

0

Ech Valencia odpada już w przedbiegach, czyli pierwsze dwa miejsca zarezerwowane, trzecie też (Sevilla) Nietoperze powalczą o LM z Atletico bądź będziemy mieli jakąś niespodziankę...Barcelon versus Real 2009/2010...zapowiada sie jeden z najlepszych pojedynków o mistrzostwo La Liga w historii; w końcu mamy sezon, w którym oba wielkie kluby są w formie a nie tylko jeden z nich...

0

Największa głupota patrzeć na wiek; co z tego jak młodzi skoro pomimo talentu sporo odstają od podstawowych skrzydeł, co z tego, jakbyśmu kupili doświadczonych zawodników bez większych umiejętności? Ludzie trzeba nam jednego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika...Nasza młodziez ma przyszłość i powinna dostawac stopniowo coraz więcej szans, ale nie jest jeszcze gotowa do zagrania w pierszym składzie w wypadku kontuzji...pzdr

0

Ile kosztuje (mniej wiecej) wejściówka na mecz Barca-Athletic ten pierwszy na Camp Nou w tym sezonie? I czy jest w ogóle opcja kupić bilet w dniu meczu? Kto wie - dawać cynk!! z góry dzięki wielkie :-)

0

Jedna z bardziej bzdurnych plotek w tym okienku tranferowym :-) Panowie ochłodźcie głowy nie ma bata żeby Arsenal opchnął nam - nawet za 40 mln - swoja aktualnie jedyna gwiazde i lidera zespołu :-) Pomijając te kwestię; sama przydatnośc tego zawodnika do kadry w sezonie 2009/2010 jest niepodwazalna - znakomity pikarz o umiejętnościach bardzo zblizonych do Xaviego czy Iniesty gwarantujący, że po wejściu na boisko w trakcie meczu albo od pierwszej minuty nie obnizy poziomu naszej gry. Gdyby tylko było to realne - brać chłopa!

0

Bardzo przepraszam za pytanie z zupełnie innej beczki; pod koniec sierpnie trafiła mi sie okazja być w pobliżu Barcelony i pomyslałem, żeby ziscic marzenia i pójśc na mecz Barcy (konkretnie 30 sierpnia z Gijon). Zorientowanych w temacie chciałbym dopytać, ile mniej więcej kosztuje wejściówka na mecz Barcy oraz czy jest opcja kupic ja po prostu w dniu meczu na stadionie. z góry cholernie dzieki za pomoc :-))) Visca el Barca!!!

0

mihal 21

Prosze bardzo oto moja odpowiedź; kiedy zagwarantują swoim poziomem gry to, że wchodząc kilka/kilkanaście razy w sezonie w pierwszym składzie, aby odciązyc gwiazdy, zapewnię zblizony do nich poziom...Jesli sa wystarczająco dobrzy, mogliby miec nawet i po 17 lat bo tu nie chodzi o wiek! Nie powiesz mi chyba, że Pedro i Jeffren są pełnowartościowymi opcjami w ataku na wypadej jakiejs kontuzji?

Pozdrawiam i dzieki za dyskusje

0

To byłoby jak we śnie :-) ALe czasami marzenia sie spełniają to by było dopiero coś!! Obronc jako pierwszy team w historii Puchar Mistrzów i to na terenie odwiecznego rywala!! Myślę, że motywacji w tym sezonie chłopakom nie zabraknie i nie powtórzy się sezon 2006/2007 tym bardziej, że nowym tez zależy na wygraniu Ligii Mistrzów (Ibrahimovic)....a jeśłi jeszcze wygramy La Liga z wzmocnionym na maxa Realem...nawet nie chce myslec jakie to będzie uczucie :-)))

0

Hehe czarny 20 aleś mnie rozbawił :-)

Masz rację nie kupujmy nikogo mamy Jeffrena i Pedro na skrzydło :-) Przyjdzie jedna kontuzja i na MU, Chelsea czy Liverpool wystawimy Jeffrena z Pedrem, albo każemy grac 38 meczy w sezonie Messiemu i Henry'emu żeby zdobyc mistrzostwo :-) Chłopie nawet Bojan, który jest o kilka kroków dalej niz wspomniana dwójka, w zeszłym sezonie jeszcze słabo dawał sobie radę jako zmiennik - nawet w La Liga ze słabszymi zespołami...Człowieku szanuje Twoje prawo do własnego zdania, ale opieranie sie wyłącznie na wychowankach i młodzikach to doprowadzi nas tam, gdzie masz dzis Arsenal Londyn...Pozdro dla myslących

0

Mam w takim razie pytanie do fana Realu, który gości na naszej stronie; jezeli to mozliwe, mógłbyś podac najbardziej prawdopodobny 1-skład Królewskich na nowy sezon? Interesuje mnie zwłaszcza ustawienie (słyszałem o klasycznym 4-4-2) w liniii pomocy..ciekaw jestem jak Pellegrini pomieści tam wszystkie zakupione gwiazdy, jak ma tylko 4 miejsca? z góry dzieki za komentarz :-)) Zgadzam sie, że to głupota skreślac Madryt juz przed sezonem a tym bardziej zgadzam sie z tezą, że maja lepsza ławkę niz my - przynajmniej na papierze :-) Ja jednak wierzę, że Pep dokona cudu i powalczymy o obronę LigiMistrzów a także LaLiga

0

homel;

będę głosem rozsądku w Waszej słownej potyczce; z Twojego punktu widzenia masz absolutną rację, tzn. dopłata 40mln za gracza o porównywalnej klasie to istne szaleństwo, z drugiej jednak strony wszystko rozbiło się o problemy z Eto;o (pieniądze, oraz to, że nie chciał nowego kontraktu i generalnie były z nim problemy "pozasportowe") i zarząd oraz Pep niejako byli zmuszeni cos z tym zrobić. Moim skromnym zdaniem, z tej perspektywy zrobiliśmy nienajgorszy biznes, bo pozbylismy sie zawodnika, który i tak odszedłby i to za darmo (!) za rok, a pozyskaliśmy megagwiazdę za 40 mln, normalnie nie do wyjęcia z Interu. Po trzecie wreszcie - zrobiliśmy coś, czego zabrakło 3 lata temu- odświezylismy skład po sukcesie.

Jedyne czego brakuje - mimo wszystko krótka ławka i tu 100%racji dla Ciebie homel - utalentowana młodziez to za mało jeśli pod konic sezonu beda kontuzje

Dzieki pozdro

0

dla Brzalylijczyka to zdaje sie niezły wybór tak samo dla nas - Barcy - jako przygotowanie gościa do przyszłego sezonu. Pytanie brzmi jednak - gdzie absolutnie niezbedne ofensywne wzmocnienie drugiej linii badź skrzydła? Na razie mamy plecy, tzn pwiedzmy Eto'o = Zlatan lecz minus za Hleba...z krótkiej ławki mamy jeszcze krótszą

0

Kontrowersyjny transfer ale trzeba zrozumieć, że inaczej sie nie dało tzn. priorytetem dla zarządu/druzyny było rozwiązanie problemu z Eto'o i ściągnięcie klasowego napastnika i ta transakcja rozwiazuje w jakis sposób oba problemy..Eto'o jest fenoenem i udowodni to w Interze ale myśle że Zlatan tez da rade u nas :-) Mamy zatem Ibre, mamy Maxwella pozostaje zatem wyłącznie zakup ofensynwego pomocnika/skrzydłowego!!! Może Mata?

0

Jeśłi odejdzie do po prostu będziemy musieć kupic Villę bo nikt inny nie będzie w stanie zastąpić Kameruńczyka....Fenomen za fenomena i tak na chłodno nie widze w przodzie wiekszych zmian mam na myśli siłe ognia...W dalszym ciągu pozostanie problem zakupu skrzydłowego do rotacji :/ Pozdro

0

ile on ma lat?

0

Tak sobie teoretyzując fajnie na papierze wyglądałaby drużyna Realu w pomocy; C.Ronaldo - Kaka - Diarra - Ribery atak; Higuain - Villa Ciekawe co by z tego wyszło :-) Może będę grali znakomicie a może nazwiska zawioda na całej linii na razie sa jedna wielką niewiadomą...Mając taką ekipe jak my nie mamy sie co bać ale też bez przesady panowie - nie oceniajmy od razu nowego Realu jako beznadziejnej ekipy która na 100% zawiedzie bo czytam tu sobie takie głosy i mam niesmak od tego nie powiem gdzie..Kupmy w końcu jakiegos skrzydłowego, ofensywnego pomocnika do rotacji plus leweego obrońcę i sukces w nadchodzacym sezonie gwarantowany! Peace

0

Jeszcze ze dwa-trzy lata temu nigdy bym tego nie powiedział, ale....bardzo dobrze sie stało że VV zostaje. Owszem, poczatkowo czesto go krytykowałem, potem już tylko twierdziłem, że jest co najwyżej "dobry" ale nie znakomity, lecz w ostatnich latach/miesiacach VV zrobił niesamowity postęp! Prawie nie puszcza szmat (tzn co najwyżej tyle ile każdy nawet najlepszy bramkarz) a dodatkowo stał sie silnym punktem zespołu nawet w meczach ostawke (patrz oba finały Ligi Mistrzów, czy półfinał z Chelsea)...Brawo Valdes!

0

Świetny obrońca to prawda ale mamy tylu dobrych stoperów że nie warto wydawać tylu milionów na kolejnego :-) No chyba że sprzedamy ze dwóch tylko powiedzcie mi panowie kogo?

0

Sprzedać Abidala za 15 mln; to byłby świetny ruch natomiast sprowadzenie Mascherano pomyłką jak poniżej rozmówcy napomknęli mamy kilku świetnych DM nie potrzebujemy kolejnego. W sumie cały ten artykuł śmierdzi mi typową plotką nie mająca nic wspólnego z prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?