maatiixx
Dołączył/a: listopad 2019
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś oglądający city powie mi co się dzieje ze stonesem, że gurdiola po kontuzji na niego nie stawia? Wydawało mi się, że razem z laporte w normalnej sytuacji (nietrapieni kontuzjami) tworzą duet podstawowych środkowych obrońców.
0
Ktoś wie co ze zdrowiem ter stegena? Parenaście dni temu mówili o jakiś dolegliwościach i możliwej operacji a obecnie normalnie trenuje z zespołem.
2
@Tales_Omletu out: Rakitić (32 lata),Arthur (24 lata)
in: Pjanić (30 lat), Puig(21 lat)
Zawsze to jakieś odmłodzenie kadry :D (jeśli uda się sprzedać chorwata).
1
@patrykzmc2000 za ile można go odkupić?
1
@BarcaInfo Tylko szkoda, że francuz wcale nie chce odchodzić
1
Garcie zamierzają kupić teraz czy poczekać rok? A jeśli kupić to za ile i kosztem kogo by grał?
Chciałbym odejścia umtitiego, bo od 1,5 roku to cień samego siebie ale na to raczej się nie zapowiada.
0
@LuisSalvano Powrównywanie sancho do couthinho...
Anglik 8 lat młodszy i dużo lepsze statystyki w tym sezonie niż brazylijczyk.
Po za tym jeśli anglia to tylko arsenal albo totenham.
0
@LuisSalvano Ja nie wierze w sprzedaż couthinho. No bo gdzie i za ile(chociaż 40 mln? ;)) Obstawiam kolejne wypożyczenie za jakąś drobną opłatą.
0
Pytanie do realistów. Jak myślicie ilu piłkarzy uda się sprzedać Barcelonie? Moja kolejność (od najbardziej do najmniej realistycznych) to:
Vidal(ale jego Barcelona raczej nie będzie chciała oddawać),Rafinha Todibo, Braithwaite, Rakitić, dalej długo nic, Umtiti, długo długo nic, Couthinho.
1
@LuisSalvano No właśnie nie wiem do kogo mógłby iśc. Sewilla podobno zrobi zakupy w Valencji, a innego realnego kierunku dla rakiticia nie widze.
2
Mam dwa pytania:
1. Myślicie, że uda sprzedać rakiticia w tym okienku?
2. Co z alena? Dalibyście mu szanse w następnym sezonie?
0
Do fanów Dark. Oglądacie przed obejrzeniem ostatniego sezonu 1 i 2 sezon dla przypomnienia?
0
Co sądzicie o faulu messiego?
0
@matirix20 no wydaje mi się, że jakby był troche wyższy to w przyszłości może być bardziej kompletnym pomocnikiem. Ciekawe jak będzie ewoluować w jego przypadku umiejętność zastawiania się.
0
Eh szkoda, że puiq nie jest wyższy o te pare cm
0
@arraco Czyli pod koniec meczu nie musi się oszczędzać :D
1
Ktoś może mi wytłumaczyć hipotetyczną sytuacje? Casemiro dostał żołtą kartkę, więc przez ich nadmiar nie zagra w kolejnym meczu. Co w sytuacji gdyby dostał kolejną żółtą i w konsekwencji czerwoną. Nie zagrałby w 2 kolejnych meczach?
1
@Cariones a nawet czwarte :)
0
@Danny Gaucho no jest troche podobny
0
Trzaskowski jest troche podobny do Luisa Enrique ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SeeleyBooth to chyba już niestety do końca sezonu jeden PO zostanie Barcelonie
0
@tadzik447 no po prostu dziwnie to dla mnie wygląda
0
Co z tym roberto? Ma pęknięte żebro a na konferencje Unzue normalnie poszedł?
0
Co z tym roberto?
0
@BarcaInfo Z Pique wszystko ok? Żadnego urazu się nie nabawił?
0
Znam w Leganes z 3-4 graczy ale patrząc po flashscorze to Aguirre chyba wystawił rezerwy
6
@Janiama Dlatego nie rozumiem zbytnio deprecjonowania ławki Barcelony przez kibiców Realu
0
@BarcaInfo Co robił suarez na tym drugim filmiku? ;) Chyba nie był zainteresowany bronieniem
0
@Kubsoleon No z jednej strony to jednak byłby już 30 latek ale z innej transfer za darmo i możliwa gra jeszcze na wysokim poziomie 3-4 lata.