0

Ktoś oglądający city powie mi co się dzieje ze stonesem, że gurdiola po kontuzji na niego nie stawia? Wydawało mi się, że razem z laporte w normalnej sytuacji (nietrapieni kontuzjami) tworzą duet podstawowych środkowych obrońców.

0

Ktoś wie co ze zdrowiem ter stegena? Parenaście dni temu mówili o jakiś dolegliwościach i możliwej operacji a obecnie normalnie trenuje z zespołem.

2

@Tales_Omletu out: Rakitić (32 lata),Arthur (24 lata)
in: Pjanić (30 lat), Puig(21 lat)
Zawsze to jakieś odmłodzenie kadry :D (jeśli uda się sprzedać chorwata).

1

@patrykzmc2000 za ile można go odkupić?

1

@BarcaInfo Tylko szkoda, że francuz wcale nie chce odchodzić

1

Garcie zamierzają kupić teraz czy poczekać rok? A jeśli kupić to za ile i kosztem kogo by grał?
Chciałbym odejścia umtitiego, bo od 1,5 roku to cień samego siebie ale na to raczej się nie zapowiada.

0

@LuisSalvano Powrównywanie sancho do couthinho...
Anglik 8 lat młodszy i dużo lepsze statystyki w tym sezonie niż brazylijczyk.
Po za tym jeśli anglia to tylko arsenal albo totenham.

0

@LuisSalvano Ja nie wierze w sprzedaż couthinho. No bo gdzie i za ile(chociaż 40 mln? ;)) Obstawiam kolejne wypożyczenie za jakąś drobną opłatą.

0

Pytanie do realistów. Jak myślicie ilu piłkarzy uda się sprzedać Barcelonie? Moja kolejność (od najbardziej do najmniej realistycznych) to:
Vidal(ale jego Barcelona raczej nie będzie chciała oddawać),Rafinha Todibo, Braithwaite, Rakitić, dalej długo nic, Umtiti, długo długo nic, Couthinho.

1

@LuisSalvano No właśnie nie wiem do kogo mógłby iśc. Sewilla podobno zrobi zakupy w Valencji, a innego realnego kierunku dla rakiticia nie widze.

2

Mam dwa pytania:
1. Myślicie, że uda sprzedać rakiticia w tym okienku?
2. Co z alena? Dalibyście mu szanse w następnym sezonie?

0

Do fanów Dark. Oglądacie przed obejrzeniem ostatniego sezonu 1 i 2 sezon dla przypomnienia?

0

Co sądzicie o faulu messiego?

0

@matirix20 no wydaje mi się, że jakby był troche wyższy to w przyszłości może być bardziej kompletnym pomocnikiem. Ciekawe jak będzie ewoluować w jego przypadku umiejętność zastawiania się.

0

Eh szkoda, że puiq nie jest wyższy o te pare cm

0

@arraco Czyli pod koniec meczu nie musi się oszczędzać :D

1

Ktoś może mi wytłumaczyć hipotetyczną sytuacje? Casemiro dostał żołtą kartkę, więc przez ich nadmiar nie zagra w kolejnym meczu. Co w sytuacji gdyby dostał kolejną żółtą i w konsekwencji czerwoną. Nie zagrałby w 2 kolejnych meczach?

1

@Cariones a nawet czwarte :)

0

@Danny Gaucho no jest troche podobny

0

Trzaskowski jest troche podobny do Luisa Enrique ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SeeleyBooth to chyba już niestety do końca sezonu jeden PO zostanie Barcelonie

0

@tadzik447 no po prostu dziwnie to dla mnie wygląda

0

Co z tym roberto? Ma pęknięte żebro a na konferencje Unzue normalnie poszedł?

0

Co z tym roberto?

0

@BarcaInfo Z Pique wszystko ok? Żadnego urazu się nie nabawił?

0

Znam w Leganes z 3-4 graczy ale patrząc po flashscorze to Aguirre chyba wystawił rezerwy

6

@Janiama Dlatego nie rozumiem zbytnio deprecjonowania ławki Barcelony przez kibiców Realu

0

@BarcaInfo Co robił suarez na tym drugim filmiku? ;) Chyba nie był zainteresowany bronieniem

0

@Kubsoleon No z jednej strony to jednak byłby już 30 latek ale z innej transfer za darmo i możliwa gra jeszcze na wysokim poziomie 3-4 lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?