0

Może Enrique chce zamienić ich pozycjami, Busi na stopera, Masche na DF? Pożyjemy zobaczymy ;)

0

A więc mecz o 20:30 na Canal + Sport a nie na Canal + GOL

0

Hodgson, jaki wynik z City? :D

0

rafalmroz

o 13 :))

0

leite

haha nikt z Interu nie przywiazuje do tych incydentow, a ty co robisz? Logujesz sie tutaj i placzesz, a poza tym chamstwo i prostactwo to akurat specjalnosc "wielkiego" Mourinho

0

Na pewno mecz jest na Public Sport? Bo patrzalem na soccer-live i nie bylo w transmisjach ;p

0

Dzieki wielkie! Pozostaje czekac tylko az sie sciagnie :) Pozdro!

0

Takie pytanko mam odnosnie plikow na przeklej. Np part 4 z przeklej odpowiada partowi 4 z rs?

0

"...bo w Barcelonie nie występują światowej klasy obrońcy"

hehe za to w Realu cała obrona to pierwsza 4 najlepszych piłkarzy na świecie ;))

0

Valdes- Puyol Chygrynskiy Pique Abidal- Toure Sergio Keita- Pedro Henry Zlatan :)

0

Mecz będzie po polsku na Public Sport na Sopcascie. ;)

0

Spokojnie, nie ma czym sie martwic. Pechowa bramka stracona w końcówce i tyle. Teraz gramy o wiele ważniejszy mecz z Rubinem. Najważniejsze po tym meczu, że lider pozostał w Barcelonie ;))

Pozdro dla prawdziwych fanów!

0

myp2p.eu

Kur.. ale pech !

0

Przypadkiem znalazłem na pewnej stronce ;)

0

sop://broker.sopcast.com:3912/77156 to jest link do GolTV na Sopcascie ;)

0

Radson

Jest inny sposob na ogladanie meczy przez Justina bez zmieniania proxy (mialem taki sam problem jak Ty)

Sciagnij program UltraSurf. Po sciagnieciu wlacz go. Nie zmieniaj zadnych ustawien. Jest tylko jeden "warunek" zeby dzialalo. A mianowicie musisz ogladac przez Internet Explorer.

Pozdro, jak bedziesz mial jakis problem to pisz.

0

tvu://59687

tu bedzie dobra transmisja, z tego co pamietam ogladalem tam mecz Dynamem Kijów

0

Chodzi mu pewnie o prezentacje składu na nowy sezon ;P

0

Zmieńcie jeszcze datę bo to będzie już 2 sierpnia, przynajmniej tak podaje oficjalna strona :)

0

Real jeszcze nie zagrał ani jednego meczu a inwazja "kibiców" Realu tutaj jakby conajmniej potrojna korone zdobyli...

0

Zna ktoś tytuł tej piosenki?

0

Jeżeli wierzyć Wikipedii to jesteśmy już automatycznie zwycięzcami Superpucharu Hiszpanii

* Automatyczne zdobycie Superpucharu Hiszpanii w 1984 przez Athletic Bilbao, w 1989 przez Real Madryt oraz FC Barcelona w 2009 z powodu jednoczesnego zwycięstwa w lidze i w Pucharze Hiszpanii.

0

rayan giggs

Co Ty wogóle chcesz osiągnąć tymi komentarzami? Szukasz kolegów?

0

Tez macie taki ciemny obraz w tych bramkach?

0

Widać u kolegi objawy zazdrości..

0

Siemanko, ja tez obejrzalbym mecz na Veetle ale juz dwa razy zdarzylo mi sie ze w trakcie meczu wylaczal mi sie program i pojawial jakis komunikat, a pozniej nie moglem wlaczyc znowu meczu... Mieliscie tak problem kiedys?

0

Mówiąc o prawidłowo nie uznanym golu dla Barcelony Eto`o macie na myśli tą sytuacje po której podawał mu Alves i Samu strzelał piętą? Bo innej sytuacji sobie nie przypominam i nie wiem czy czegos nie przegapilem? :P

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?