0

m17essi2

Ja ogladalem caly mecz na GolTV na TVUPlayerze bez zadnych problemow. I nie mam najnowszej wersji programu tylko starsza.

0

Puyol raczej nie zagra na lewej stronie bo zrobi się dziura w środku obrony a pamiętajcie że Marquez nie zagra w niedziele, wiec nie za bardzo widze srodek obrony z Pique i Caceresem.

0

Jeżeli to co pisze Sport jest prawdą to GD odbędą się 13 grudnia o 22. :)

0

Witam. Mam pytanie. W tych bramkach które są podzielone na poszczególne sezony to po ściągnieciu bedzie każda bramka oddzielnie czy to jest jakis jeden filmik ze wszystkimi bramkami w danym sezonie?

0

Zgodnie z oficjalną stroną Barcy i stroną LFP mecz jest o 20. Poprawcie to ;)

0

Mam pytanko. Bedzie bramka na 1-0 w jakosci HQ? Pozdro i wielkie dzieki

0

Nie wiem jak u Was ale u mnie w bramkach HQ glos rowniez jest szybciej niz obraz

0

Spokojnie, pewnie pokażą normalnie od początku o 21:45 tylko napisali według starej godziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?