maciek123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
m17essi2
Ja ogladalem caly mecz na GolTV na TVUPlayerze bez zadnych problemow. I nie mam najnowszej wersji programu tylko starsza.
0
Puyol raczej nie zagra na lewej stronie bo zrobi się dziura w środku obrony a pamiętajcie że Marquez nie zagra w niedziele, wiec nie za bardzo widze srodek obrony z Pique i Caceresem.
0
Jeżeli to co pisze Sport jest prawdą to GD odbędą się 13 grudnia o 22. :)
0
Witam. Mam pytanie. W tych bramkach które są podzielone na poszczególne sezony to po ściągnieciu bedzie każda bramka oddzielnie czy to jest jakis jeden filmik ze wszystkimi bramkami w danym sezonie?
0
Zgodnie z oficjalną stroną Barcy i stroną LFP mecz jest o 20. Poprawcie to ;)
0
Mam pytanko. Bedzie bramka na 1-0 w jakosci HQ? Pozdro i wielkie dzieki
0
Nie wiem jak u Was ale u mnie w bramkach HQ glos rowniez jest szybciej niz obraz
0
Spokojnie, pewnie pokażą normalnie od początku o 21:45 tylko napisali według starej godziny