25 listopada 2012, 22:08
0
Iniesta
21 października 2012, 00:56
dobry plan
21 października 2012, 00:55
jeszcze żólta kartka dla Messiego be sensu
20 października 2012, 22:37
omg
26 sierpnia 2012, 20:52
Yeah!
18 stycznia 2012, 23:38
ja tak samo mam jak pipotrek mistrz10
29 listopada 2011, 22:06
haha głupio koledze!
23 grudnia 2010, 16:11
Ale będzie wymiatał w Barcie
29 listopada 2011, 21:43
alexis nr 1
5 kwietnia 2012, 16:19
Żal
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Iniesta
0
dobry plan
0
jeszcze żólta kartka dla Messiego
be sensu
0
omg
0
Yeah!
0
ja tak samo mam jak pipotrek mistrz10
0
haha głupio koledze!
0
Ale będzie wymiatał w Barcie
0
alexis nr 1
0
Żal