0

Iniesta

0

dobry plan

0

jeszcze żólta kartka dla Messiego
be sensu

0

omg

0

Yeah!

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

0

mariusz 504
Dzięki

0

nic mi nie wchodzi
Co mam zrobic?

0

Prosze dajcie ten arabski link

0

Ciekawe jaki bedzie skład

0

Najlepszego :)

0

Negredo??????????????

0

Ja tego nie pamiętam bo urodziłem się w 1994r i od 2000 kibicuję!

0

Mes que un club

0

Widać ich wielkość!

0

Niewiarygodne!

0

Zgadzam sie

0

nic nie doliczył oprócz 4 min!!!

0

czy dziąła to na Nokia X3-02?
Dzięki za odpowiedzi
piszcie do mnie a nie na poscie!!!

0

PLS Wróć
Messi nie ma z kim grać w ataku

0

blazej99
Zgadzam się w 100%

0

Żal

0

Najlepszego Ibrahim!

0

podziwiam!!!
Nie zapomniał o swoim domu!

0

oby pedro sie odblokował

0

Messi za dużo

0

FC1899Barca
To za kogo by grał??
Jeśli gramy 3-4-3?

0

Szkoda ze takie dzieci nie grają w gałe (nie maja gdzie). Pewnie nie 1 z nich byłby lepszy w przyszłości od Messiego!!!!

0

Przecież noga była!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?