maciekmacinski
Dołączył/a: październik 2010
Brwinów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta
0
dobry plan
0
jeszcze żólta kartka dla Messiego
be sensu
0
omg
0
Yeah!
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
0
http://www.safin.tv/1207,live,watch,kanal2.html
0
mariusz 504
Dzięki
0
nic mi nie wchodzi
Co mam zrobic?
0
Prosze dajcie ten arabski link
0
Ciekawe jaki bedzie skład
0
Najlepszego :)
0
Negredo??????????????
0
Ja tego nie pamiętam bo urodziłem się w 1994r i od 2000 kibicuję!
0
Mes que un club
0
Widać ich wielkość!
0
Niewiarygodne!
0
Zgadzam sie
0
nic nie doliczył oprócz 4 min!!!
0
czy dziąła to na Nokia X3-02?
Dzięki za odpowiedzi
piszcie do mnie a nie na poscie!!!
0
PLS Wróć
Messi nie ma z kim grać w ataku
0
blazej99
Zgadzam się w 100%
0
Żal
0
Najlepszego Ibrahim!
0
podziwiam!!!
Nie zapomniał o swoim domu!
0
oby pedro sie odblokował
0
Messi za dużo
0
FC1899Barca
To za kogo by grał??
Jeśli gramy 3-4-3?
0
Szkoda ze takie dzieci nie grają w gałe (nie maja gdzie). Pewnie nie 1 z nich byłby lepszy w przyszłości od Messiego!!!!
0
Przecież noga była!!